Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Тема: оригінальні світильники з металу та декоративні лампи - дивіться красивий кований торшер на фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Дивіться красивий кований торшер на фото

предыдущее фото  |  следующее фото

Дивіться красивий кований торшер на фото - приклад готового підлогового світильника для інтер'єру приватного будинку, квартири, міського особняка, заміського котеджу або хорошою дачі.

    Це виріб художньої ковки призначене для прикраси і оформлення інтер'єру приміщення. Найкраще красивий кований світильник на фото може підійти для приватного будинку або квартири. Призначення його очевидно - це підлоговий освітлювальний прилад , часто називається декоративним або кованим торшером , за аналогією , із звичною нам класифікацією інтер'єрних ліхтарів. Розмістити в будинку металевий ліхтар , показаний на фото , ви зможете самостійно , просто поставивши його на підлогу в тому місці , де це здасться вам зручним. Ніяких спеціальних додаткових робіт пов'язаних з установкою , монтажем або кріплення виробляти немає ніякої необхідності. Підключення металевого торшера до електричної мережі передбачено в готовому декоративному виробі відразу , у вигляді звичайного дроту з вилкою , для євро розетки . У разі потреби можна використовувати подовжувач або купити підлоговий світильник з більш довгим проводом , така комплектація передбачена виробником для зручності клієнтів нашої кузні . У цьому сенсі підлогові світильники з металу набагато зручніше , ніж настінні освітлювальні прилади і лампи. Додатковим плюсом можна вважати можливість легко поміняти місце розташування кованого торшера , пересунувши або переставивши його за своїм бажанням.     Технологія виготовлення красивого і незвичайного торшера на фото - ручна вільна ковка металу . Елементи холодного кування , гнуття і готові деталі з металу в даному випадку не застосовуються. Виробництво декоративного світильника передбачає використання для складання підлогового ліхтаря тільки оригінальних деталей зроблених своїми руками. Це означає на практиці , що подібні мистецькі вироби та інтер'єрні аксесуари для приватних будинків , квартир та інших приміщень , виготовляються не серійно , а штучно , за індивідуальним проектом і узгодженням із замовником. А купити оригінальний торшер з кованих деталей можна не в магазині , а тільки під замовлення. Металеві ліхтарі та інші декоративні освітлювальні прилади з заліза такої якості виконання і красивого незвичайного дизайну відносяться до виробів індивідуального виготовлення і називаються ексклюзивними . Якість оформлення і рівень художньої ковки зразка продукції нашої кузні на фото , цілком відповідають критеріям , визначальним ексклюзивні роботи для дому та інтер'єру квартири. Вартість світильника з кованого металу природно не може прямо порівнюватися з масовою продукцією для широкого вжитку , що випускається великими серіями для продажів в магазинах освітлювальних приладів. Зате ціна і технологія виготовлення декоративного підлогового світильника увазі певну унікальність готового виробу.

    Стиль оформлення підлогового ліхтаря з елементів художнього кування. Як ми бачимо на фото , цей металевий освітлювальний прилад має яскраво виражений рослинний дизайн . Який є універсальним і відповідний майже до всіх типів інтер'єрного дизайну. Оригінальний виріб прикрашено виноградними гронами і лозою з характерними для цього стилю ковки залізними листами. Фарбування ексклюзивного торшера фарбою має свої особливості , крім звичайної фарби металевий підлоговий ліхтар додатково покривається ковальської патиною. Фарбування теж індивідуальна , зроблена ковалем самостійно , своїми руками , за допомогою спеціального фарбувального складу і лаку . За бажанням замовника колір фарби або відтінок патини можна змінити. Найчастіше ковані торшери фарбують в темні кольори з патинуванням під золото , мідь , бронзу. Проте, можливий інший підхід , коли підлоговий світильник робиться білим або фарбується в несподіваний оригінальний колір. Нам доводилося виготовляти ковані торшери під замовлення зеленого , червоного , синього і фіолетового кольору. Все залежить від завдань поставлених замовником вироби з металу.     Проблема стійкості для красивого підлогового кованого торшера на фото вирішена просто й дотепно , з урахуванням загального дизайну декоративного вироби з кованого металу. У нижній частині , освітлювальний прилад , показаний на фото , як ви самі бачите , має спеціальну платформу - плиту круглої форми , зроблену своїми руками з товстого залізного листа. Лист порізаний нарочито недбало , частково пом'ятий молотом і оброблений зварюванням , що добре ув'язується за стилем з цікавими деформаціями і малюнком ретельно проковують лози винограду з металевого прута . Для інтер'єрних виробів художньої ковки подібна обробка поверхонь вважається свого роду « родзинкою » і додає світильників певний « ковальський шик» . При бажанні , замовник може обговорити свої вимоги з обробки поверхні металевого підлогового світильника. І майстер в кузні обов'язково буде слідувати його інструкціями , підібравши самостійно необхідну технологію виробництва робіт . Вартість готового підлогового торшера зазвичай мало залежить від « формату » обробки поверхні , однак тут можливі різні варіанти. Краще обговорити їх заздалегідь.

    Де купити гарний кований торшер , показаний на фото ? Виготовляємо оригінальні торшери з металу ми своїми руками в Дніпропетровську. Однак , купити його можна не тільки жителям нашого славного міста на Дніпрі. Зараз звичним способом покупки кованих торшерів стає замовлення виробів нашої кузні в інтернеті та отримання поштою. Це зручно і вигідно , адже не факт що у вашому місті обов'язково знайдеться хороша приватна кузня , що спеціалізується на світильниках з металу для інтер'єру , здатна виконати роботу на такому ж художньому рівні , як зразок на фото. Ковалі більше люблять робити не інтер'єрні вироби з кованого заліза , а щось велике. Схоже на ворота , паркани , решітки , хвіртки , балкони й поруччя . Технології виготовлення торшерів з кованого металу так само мають свої особливості , хитрості і вимагають постійної роботи в сегменті оформлення інтер'єрів приватних будинків і квартир. Та й просто наявності хорошого художнього смаку , фантазії. Світильники , особливо декоративні , скоріше відносяться до меблевої куванні металу.     Як оформити замовлення і купити ексклюзивний торшер роботи коваля художньої ковки з нашої майстерні в Дніпропетровську? Дуже просто . Достатньо написати нам листа , електронна адреса ви знайдете в розділі « КОНТАКТИ ». Майстер з вами зв'яжеться , і ви зможете висловити свої побажання , узгодити ціну і терміни виконання роботи . У разі необхідності при виготовленні красивого кованого торшера майстер може внести в його дизайн і елементи оформлення деякі зміни , врахувавши побажання замовника купує металевий декоративний торшер , який ви бачите на фото. У тому числі врахувати вимоги до розмірів , габаритам , висоті або формі вироби .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru