Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Купити красиву лампу на стовп фото. Світильники декоративні з металу на колони, стійки забору, опори для воріт, кування в Дніпропетровську.

предыдущее фото  |  следующее фото

Де купити гарну лампу на стовп фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Де купити гарну лампу на стовп фото. Зразок світильника для вулиці встановлений на верху цегляної колони, опори для забору з декоративної цегли, стійка квадратного перетину,   варіант фарбування чорною фарбою, художня ковка в Дніпропетровську.

    Красиві лампи , спеціально виготовлені і призначені , для установки на стовпах і опорах , робляться великими виробниками освітлювальних приладів рідко. В принципі , в магазині можна випадково купити таку модель світильника , стилізовану під декоративний ліхтар , але це швидше екзотика , ніж правило. Існує два основних типи ламп на стовпах. Розрізняються вони за місцем кріплення при установці. Наприклад , ліхтар може кріпитися на бічній вертикальній площині колони або монтуватися на верхівці опори. У першому випадку на колонах можна поставити звичайні настінні вуличні світильники і не заплутувати себе іншими варіантами ліхтариків. А от, якщо ви хочете реалізувати ідею встановлення світильника прямо на верх колони , такий спосіб не підходить .     Певна складність конструкції лампи для стовпа , установлюваної на його верхівці полягає в тому , що тут зазвичай вже передбачено існування спеціального ковпака або кришки . Тому , потрібно якось поєднати два вироби на колоні , ковпак , без якого не можна обійтися і світильника. Ковпаки мають бути придатними за формою і розміром саме до габаритів того конкретного стовпа , який у вас вже повинен бути побудований або встановлений. Сама по собі колона або стійка забору може бути бетонною, кам'яним, залізним , але найчастіше красиві лампи та оригінальні ліхтарі ставлять на опорах з цегли. Звичайного , або декоративного . Перетин стійки , як правило , буває квадратне , однак зустрічаються варіанти прямокутного перерізу , круглі колони , опори складного перетину і декоративні опори , мають незвичайну оригінальну конструкцію.

    На фото ми показали приклад красивого металевого світильника , лампи на стовпі з цегли з незвичайним дизайном і оригінальним зовнішнім виглядом. Опора побудована у вигляді колони квадратного перетину з декоративного рваної цегли . Ковпак на стовпі зроблений з металу , розміри його підбиралися за габаритами колони. Виріб виготовлялося в кузні за технологією ручного художнього кування металу , із застосуванням профільної труби. З профільної труби зроблена квадратна рамка , в якій « прихований » світильник. Рамка розгорнута паралельно площині забору , як освітлювального приладу використаний стандартний освітлювальний прилад, що з плафона , патрона і лампочки , що випускається серійно , як вуличний світильник. Інші типи ламп на стовпах використовувати не можна. Вони швидко виходять з ладу на вулиці. Колір фарбування лампи на стовпі , яку ви бачите на фото , парний . Він вважається універсальним і використовується у фарбуванні зовнішніх світильників для колон , опор і стійок , найчастіше .     Купити гарний декоративний світильник , лампу на стовп , можна під замовлення . Ми виготовляємо їх у Дніпропетровську індивідуально. Серійне виробництво не використовується. Ціна ліхтаря , розраховується виходячи з його дизайну , складності декоративного оформлення , з урахуванням кількості замовлених ліхтарів. Зв'язатися з майстром можна в розділі сайту «Контакти». Для замовників проживають не в Дніпропетровську передбачена доставка готових світильників , ламп і декоративних ліхтарів на стовпи поштою. Ковпаки для будь-яких типів стовпів , колон , стійок , опор можуть виготовлятися окремо , без ламп , в кількості необхідній для комплектації стоїть об'єкті .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru