Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Вуличний настінний світильник кований на фото красиве виріб художньої ковки з хорошої кузні в Дніпропетровську, декоративні ліхтарі для вулиці і лампи з металу на стіні приватного будинку, фасадне освітлення і кування.

предыдущее фото  |  следующее фото

Вуличний настінний світильник кований на фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Дивіться красивий, оригінальний настінний вуличний світильник кований на фото. Ексклюзивні ліхтарі і лампи для вулиці художня ковка металу, Дніпропетровськ, майстерня залізного дизайну.

    При всіх своїх безперечних перевагах , художня ковка , як декоративна технологія обробки металу , все ж таки більш органічно виглядає на вулиці , хоча і для прикраси інтер'єрів хороша кузня в Дніпропетровську може запропонувати багато красивих виробів зроблених майстром своїми руками. Сьогодні ми подивимося нову фотографію з галереї нашого сайту , тема: вуличні настінні світильники. Ковані ліхтарі і лампи, зроблені таким чином , що вони за самою своєю конструкції , призначені для кріплення до стін , стовпів , колон і будь-яким іншим вертикальних поверхнях називаються настінними світильниками. А особливе покриття при фарбуванні фарбою , особливості конструкції і частково характерний дизайн відрізняють ліхтарики для вулиці від інтер'єрних ламп і люстр , створюючи особливу групу декоративних виробів з металу - вуличні світильники.     В принципі видів , варіантів і моделей вуличних світильників ковалі художньої ковки роблять безліч . Ви можете побачити їх на фото в галереї сайту. Тільки частина з них , причому це досить популярний і значний для виробників декоративних ліхтарів сегмент , призначена до використання як настінних кованих світильників. На фото ми бачимо один з варіантів , модель кованого ліхтаря для вулиці , зроблена в характерному рослинному стилі художнього кування металу.

     На рослинний стиль ескізу кованого настінного світильника на фото вказують такі деталі як : залізні прокувати листя з прожилками , зроблені ковалем самостійно , а не куплені готовими в магазині. Використання авторських елементів художньої ковки , саморобних декоративних деталей і відмова від застосування при складанні настінного світильника готових недорогих стандартних елементів , завжди характерно для виробництва індивідуальних вуличних ліхтарів. У нашому прикладі декоративної настінного лампи на фото , рівень складності і якість елементів ковки , що прикрашають готовий вуличний світильник на стіні вище всіх похвал.     Природно , що зробити кований світильник чи іншу модель настінного лампи для вулиці , користуючись тільки одним видом елементів , неможливо. Тому , подивимося на фото , які ще деталі з прокувати металу використовувалися при виготовленні ковалем цього красивого ліхтаря для вулиці із заліза. Ми бачимо на фото , що за своєю конструкцією настінний світильник з металу нагадує декоративний кронштейн. В якості кріпильної планки , для монтажу красивого ліхтаря на цегельному фасаді будинку , використовується такий елемент художнього кування , як смуга металева з насічками , що імітують кору дерева . А сам кронштейн , який є важливою частиною конструкції декоративного вуличного світильника на стіні , схожий на розпилену уздовж товсту гілку дерева з корою. Від невеликого стовбура і відходять більш тонкі гілки з кованими листям , це декор . Крім гілок , від металевої гілки на цегельному фасаді , відходять тонкі залізні трубки , в яких прикріплені безпосередньо плафони , патрони і лампочки в них.

    Фарбування вуличного ліхтаря найважливіша завершальна частина виготовлення саморобного кованого освітлювального приладу . Для того щоб надати готової кованої лампі те, що ми називаємо « товарним виглядом» , зробити ліхтар з металу красивим і цікавим для покупців , замовників художньої ковки , ми використовуємо таку фарбу , як ковальська патина . А сам процес нанесення патини на метал і ковку , називається художнім патинуванням готового виробу. В даному випадку , на фото ми бачимо приклад використання для прикраси кованого ліхтаря на стіні будинку , такий патини як « старе золото». Нанесеною поверх попередньої базової фарбування чорною фарбою.

    Де купити найкрасивіший кований настінний світильник для вулиці ? Рекомендую замовити виготовлення зовнішніх металевих ліхтариків , ламп та інших видів декоративних освітлювальних приладів з гарним дизайном в нашій майстерні художньої ковки , Дніпропетровськ. Для тих замовників , які хочуть купити наші вуличні вироби для установки у себе вдома , але вдома ці знаходяться далеко від Дніпропетровська , ми придумали такі послуги , як замовлення електронкою і доставка по пошті. Кожне замовлення обговорюється на предмет узгодження концептуальної ідеї вуличного ліхтаря з металу , уточнення розмірів , габаритів , конструкції і способу кріплення декоративної лампи на стіні , розробки ескізу освітлювального приладу і розрахунку ціни .

    Тобто , скільки коштує настінний вуличний світильник для вашої стіни , ми розраховуємо в кожному випадку окремо , що абсолютно нормально , адже ми виготовляємо ексклюзивні ковані ліхтарі та елітні декоративні лампи з металу за технологією ручного художнього кування. Для тих , кому дуже ексклюзивні і елітні вироби із заліза для зовнішнього освітлення на вулиці здаються певним надмірністю , пропонуємо дешевші декоративні настінні світильники. Це теж красиві лампи з кованого металу , теж вироби художнього кування , але вони відносяться до середньої цінової категорії і мають невисоку вартість . Наші ціни середні , а якість і дизайн настінних ліхтарів для вулиці дуже хороші .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru