Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Купити гарний ліхтар на цегельний стовп фото. Декоративні світильники для прикраси колон, опор, стійок, парканів, воріт, фасадів приватних будинків і вхідних дверей, кування в Дніпропетровську.

предыдущее фото

Купити гарний ліхтар на цегельний стовп фото.

следующее фото

Де купити гарний ліхтар на цегельний стовп фото - виготовлення під замовлення вуличних світильників призначених для установки на колонах, опорах, стійках і фасадах приватних будинків.

    Якщо ви хочете купити світильник на фасад будинку , не важно , приватний будинок , дача , заміський котедж або солідний особняк , вибір варіантів не так уже й великий. Зазвичай , перша ідея , яка приходить в голову звучить приблизно так : поїхати в магазин , вибрати гарну модель серед інших багатьох зразків і купити найкращий фасадний ліхтар . Ага . Подорож в магазин освітлювальних приладів , швидко ставить жирну крапку над такими витівками . Виявляється , що вибір моделей ліхтарів і ламп на фасад будинку взагалі гранично маленький. А якщо хочеться купити фасадний світильник незвичайний , оригінальний або просто красивий , то завдання ускладнюється додатково. Хороший красивий вуличний світильник на фасад купити готовим практично неможливо. Занадто вузький попит на такі вироби для фасадних стін , тому виробники пропонують до продажу 2-3 моделі , самого універсального дизайну. В даному випадку , універсальний дизайн , формулювання досить ввічлива і нейтральна . Швидше ви б сформулювали свої враження від побачених в магазині ліхтарів для фасаду більш категорично . І були б праві .     Що робити ? Де купити хороший світильник на фасад з гарним дизайном ? Перш за все, я б рекомендував , припинити пошуки в магазинах і звернути увагу на інший спосіб придбання фасадних ліхтарів - виготовлення декоративної лампи під замовлення , за індивідуальним проектом. Страшного в тому , що проект світильника на фасад будинку буде індивідуальним , нічого немає. Це нормальний формат виготовлення оригінальних вуличних ліхтарів будь-якій хорошій кузнею в Дніпропетровську. За основу замовлення береться будь-яка сподобалася вам ідея. Найзручніше якщо це буде не ескіз фасадної лампи або малюнок , а якась фотографія готового світильника на фасаді будинку . Знайти, вибрати і просто подивитися варіанти ви можете на фотографіях в галереї нашого сайту художнього кування в Дніпропетровську або надіслати поштою своє фото з «домашнього архіву ». Не виключаю , що вам сподобається зразок кованого настінного ліхтаря на стіні будинку , який ви бачите на фото в цій статті. Мені здається це стильний , оригінальний , незвичайний і красивий варіант фасадної лампи на цегляній стіні приватного будинку .

    Цілком імовірно , що знайти готовий приклад декоративної лампи на фото вам не вдається. У такому випадку ми можемо розробити новий ескіз красивого світильника , спеціально для вашої « декоративної обстановки ». Для підбору гарного дизайну , в такому випадку нам знадобляться фотографії виробів з металу знаходяться поряд зі стовпом з цегли , на який ви плануєте встановити ліхтар . Це можуть бути фото існуючого забору або забірних секцій , картинка воріт , вхідних дверей , ганку , перил , зовнішніх сходів і так далі. Для майстра, що робить в кузні декоративні світильники своїми руками , важливо побачити художній стиль , а придумати модель ліхтаря і продумати його дизайн - звична професійна робота . Виготовлення красивого ліхтаря на цегельний стовп вже справа техніки. Габарити стовпа з цегли важливі, їх теж бажано вказати , ідеально зробити схематичне креслення . Якість цегли зазвичай не впливає на конструкцію ліхтаря , проте місце кріплення і спосіб установки світильника на стовпі враховуються в обов'язковому порядку.     Для того , щоб купити світильник або розробити його модель , потрібно зв'язатися з нашим майстром , дивіться розділ « КОНТАКТИ» на сайті. Досить часто купити ліхтар на цегельний стовп хочуть люди, що проживають не в нашому місті Дніпропетровську , а в інших « місцях і селах ». Нічого страшного , ми висилаємо готові декоративні світильники, виготовлені в майстерні художньої ковки металу поштою , у вигляді посилки.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru