Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Красиве коване дзеркало в рамці на фото можна побачити раму або оправу для дзеркального скла з декоративного прокувати металу.

предыдущее фото  |  следующее фото

Красиве коване дзеркало в рамці на фото

предыдущее фото  |  следующее фото

Приклад виготовлення в кузні художньої ковки інтер'єрного аксесуара для приватного будинку, дивіться красиве коване дзеркало в рамці на фото.

     При оформленні інтер'єру приватного будинку , квартири , особняка , заміського котеджу або дачі художньою ковкою виготовляються найрізноманітніші декоративні аксесуари з металу. Одним з таких виробів може бути красиве коване дзеркало. Насправді саме по собі скло цілком звичайне , а такий « титул » воно отримує завдяки кованої рамці , яка служить своєрідною декоративною оправою дзеркальному склу . Давайте сьогодні подивимося на один з прикладів кованих дзеркал для приватного будинку . Як зразок візьмемо оправу для дзеркального скла на фото.     Форма самого дзеркального скла на фото - практично кругла , а точніше овальна . Природним рішенням для коваля художньої ковки при оформленні дзеркала металом повторити форму півкола і трохи «розширити » її декоративними елементами , розташовуючи їх збоку металевої рами так , щоб вони не « заглядали » на скло. У нашому прикладі на фото , рамкою , кованої оправою для дзеркала на фото обрана прокувати лоза , оформлена невеликими извивающимися деталями по периметру , орієнтованими по типу давньо російської стилізованого зображення сонця. Термін лоза в даному випадку на фото здається не дуже відповідним, але саме так найчастіше називають перебитий , прокувати круглий прут . Однак , ви можете зустріти й інші назви кованого прута для оправи дзеркального скла.

    Як правило , для виготовлення рами для кованого дзеркала не використовується готова заготовка , а коваль своїми руками робить оправу самостійно , з урахуванням форми і розмірів дзеркального скла. При цьому , для роботи в кузні саме скло намагаються не « тягати ». Занадто велика ймовірність його розбити , адже дзеркальне скло це крихкий матеріал . Тому , для того щоб зробити коване дзеркало своїми руками майстру потрібен спеціальний шаблон. По суті , шаблоном найчастіше є лист ДВП обрізаний за розміром і формою вже існуючого , вирізаного скла. Рідше , коваль може виготовляти оправу окремо , як « автономне » кований виріб , під розмір якого ріжеться скло. Обидва варіанти , як зробити декоративну оправу з металу для дзеркала , не відрізняються принципово один від одного. Але перший спосіб краще і застосовується частіше.     Певну складність при самостійному виготовленні оправи для кованого дзеркала викликає точне дотримання овальної або круглої форми. З першого разу добитися ідеальної лінії виходить рідко. Нормальним технологічним способом , особливо для виробництва індивідуальних ексклюзивних кованих рам є рихтування та підгонка рамки з металу.     Не менш важливо для гарного якісного виробу дотримання площині. Що означає на практиці , виключення можливих вигинів і скручувань оправи кованого дзеркала , іменованих в коваля забавним слівцем « вертоліт ». Особливу увагу виробник кованої рами повинен звернути і на зварні з'єднання , без яких не можна обійтися при виготовленні декоративного вироби з металу. Основна хитрість тут зводиться до того , щоб зварні шви не виділялися на тлі малюнка кованої поверхні металевої рами і не « псували вигляд». Ідеальним випадком є використання там , де це можливо прихованих і внутрішніх зварних швів. На фото ми бачимо ковану раму , оправу для дзеркала , на якій зовсім непомітні зварні шви і вона здається відкувати цілком. Це прекрасне рішення для дорогих інтер'єрних аксесуарів з металу.

    Малюнок з декоративних деталей для рами кованого дзеркала підбирається в ідеальному випадку виходячи із загального стилю дизайну приміщення . Природно , в тих випадках , коли ви не плануєте зробити його під замовлення , індивідуально , а прагнете знайти і купити готове в магазині , вибір у вас буде невеликий. З іншого боку , купити готове коване дзеркало з рамою обійдеться трохи дешевше , і цей варіант цілком підходить для невимогливих клієнтів. Всім , кому масові варіанти декоративних виробів з металу не годяться , потрібно робити рамку для дзеркального скла індивідуально , під замовлення. Найкраще для того щоб купити таку красиву оправу , як на фото , звернутися до кузні . Однак , далеко не всі кузні вміють робити самостійно оригінальні та незвичайні металеві рами. Зазвичай такий досвід і відповідні технології є в майстернях художнього кування. У тому числі і наша кузня в Дніпропетровську робить ковані дзеркала з рамами будь-якої форми і розміру, які ви можете замовити або купити.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru