Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Красиве дзеркало в кованій рамі на фото - художня ковка для інтер'єру приватного будинку, тема меблі і аксесуари.

предыдущее фото  |  следующее фото

Красиве дзеркало в кованій рамі на фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Тут ми можемо подивитися красиве дзеркало в кованій рамі на фото.

    Тема галереї фотографій - кування для приватного будинку , внутрішні роботи з металом. При оформленні інтер'єру приватного будинку , квартири , особняка , заміського котеджу або дачі художньою ковкою виготовляються і пропонуються до продажу найрізноманітніші декоративні аксесуари з металу. Одним з таких оригінальних і незвичайних виробів з металу і скла , що мають практичне застосування , може бути красиве коване дзеркало настінне . Як зрозуміло з самої назви призначене воно для кріплення на стіні. Розміри виробу можуть бути самими різними. Починаючи від невеликих оправ для маленького за площею дзеркального скла і закінчуючи великими дзеркалами на всю стіну. З технічного боку виготовлення рами в усіх випадках виглядає приблизно однаково. Природно , що вартість рами з кування для скла залежатиме від його розмірів. Але головним чинником, що впливає на ціну декоративною металевою оправи , є складність і якість художнього кування. А так же спосіб фарбування металу. Найчастіше , як і будь-які інші інтер'єрні вироби із заліза, такі рами фарбуються звичайною фарбою темного кольору , чорною або коричневою , а презентабельний товарний вигляд досягається фарбуванням під старовину з використанням ковальської патини .     Застосовується для патинування декоративних рам патина під золото , під мідь , під срібло , під бронзу й інші, більш рідкісні варіанти патинування. Рідше можна побачити на фото світлі металеві рами , де ковка металу покрита білою фарбою. Що теж має на увазі потім патинування і в більшості випадків покриття якимось лаком. У тому числі перламутровим або лаком з блиском. Особисто мені більше подобаються і здаються красивими варіанти фарбування матовим безбарвним лаком , але це справа смаку. Тепер про застосовуваний дзеркальному склі. Насправді саме по собі скло цілком звичайне , товщиною від 2 до 10 мм , а такий « титул » воно отримує завдяки кованої рамці , яка служить своєрідною декоративною оправою дзеркальному склу . Давайте сьогодні подивимося на один з прикладів кованих рам у дзеркал для приватного будинку . Як зразок візьмемо оправу для дзеркального скла на фото. До речі , тут ми бачимо на фото приклад використання патини , патинування старим сріблом. Завдяки вибраному кольору патини , залізна рама здається срібною або посрібленою .

    Форма самого дзеркального скла на фото , як ми бачимо - практично кругла , а точніше овальна . Природним рішенням для коваля художньої ковки при оформленні дзеркала металом повторити форму півкола і трохи «розширити » її овальну лінію декоративними елементами , розташовуючи їх збоку металевої рами так , щоб вони не « заглядали » на скло. Порівняно рідко дизайн рами з кування « дозволяє собі » зменшувати площу дзеркального скла накриваючи його малюнком декоративних елементів. Це може дуже красиво виглядати , але втрачається практичний сенс інтер'єрного вироби . У нашому прикладі на фото , рамкою , кованої оправою для дзеркала обрана прокувати лоза , оформлена невеликими извивающимися деталями по периметру , орієнтованими по типу давньо російської стилізованого зображення сонця. Термін лоза в даному випадку на фото здається не дуже відповідним, але саме так найчастіше називають перебитий , прокувати круглий прут . Однак , ви можете зустріти й інші назви кованого прута для оправи дзеркального скла. Окрім самої залізної лози інші елементи художньої ковки в малюнку рами практично не використовувалися , крім залізних куль на кінцях деяких деталей.     Як правило , для виготовлення рами для кованого дзеркала не використовується готова заготовка , наприклад декоративна смуга , а коваль своїми руками робить оправу самостійно , з урахуванням форми і розмірів дзеркального скла. При цьому , для роботи в кузні саме скло намагаються зайвий раз не « тягати ». Занадто велика ймовірність його розбити , адже дзеркальне скло це крихкий матеріал . Тому , для того щоб зробити коване дзеркало своїми руками майстру потрібен спеціальний , заздалегідь виготовлений шаблон. По суті , шаблоном найчастіше є лист ДВП обрізаний за розміром і формою вже існуючого , вирізаного скла. Він може бути прямокутним , квадратним , круглим , овальним або мати складну оригінальну форму, що повторює обриси скла. Рідше , коваль може виготовляти оправу окремо , як « автономне » кований виріб , під розмір якого ріжеться скло. Обидва варіанти , як зробити декоративну оправу з металу для дзеркала , не відрізняються принципово один від одного. Але перший спосіб краще і застосовується частіше. Купити готову раму з металу , сподіваючись самостійно потім підігнати дзеркало , вирізавши його за розміром - найгірший варіант , краще не користуватися ним взагалі.

    Певну складність при самостійному виготовленні оправи для кованого дзеркала викликає точне дотримання овальної або круглої форми. З першого разу добитися ідеальної лінії виходить рідко. Нормальним технологічним способом , особливо для виробництва індивідуальних ексклюзивних кованих рам є рихтування та підгонка рамки з металу. Коли ви купуєте виріб у комплекті , то можете бути впевнені , що таку підгонку вже зробив виробник. Купивши все окремо , швидше за все , будете змушені виправити недоробки своїми руками. А це не завжди можливо без досвіду і спеціального устаткування.     Не менш важливо для гарного якісного виробу дотримання площині. Що означає на практиці , виключення можливих вигинів і скручувань оправи кованого дзеркала , іменованих в коваля забавним слівцем « вертоліт ». Особливу увагу виробник кованої рами повинен звернути і на зварні з'єднання , без яких не можна обійтися при виготовленні декоративного вироби з металу. Основна « хитрість» тут зводиться до того , щоб зварні шви не виділялися на тлі малюнка кованої поверхні металевої рами і не « псували вигляд». Ідеальним випадком є використання там , де це можливо прихованих і внутрішніх зварних швів. Видимі зварювальні шви необхідно робити акуратними і за формою « вписаними » в рельєф поверхні декоративного виробу. На фото ми бачимо ковану раму , оправу для дзеркала , на якій зовсім непомітні зварні шви і вона здається відкувати цілком. Це прекрасне рішення для дорогих інтер'єрних аксесуарів з металу. Почасти зварні шви « маскуються » правильною технологією фарбування , але в деяких випадках застосовується шпаклівка по металу.

     Малюнок з декоративних деталей для рами кованого дзеркала підбирається в ідеальному випадку виходячи із загального стилю дизайну приміщення і розробляється художником з урахуванням застосовуваних у кузні технологій . Природно , в тих випадках , коли ви не плануєте зробити раму під замовлення , індивідуально , а прагнете знайти і купити готову в магазині , вибір у вас буде невеликий. З іншого боку , купити готове коване дзеркало з рамою обійдеться трохи дешевше , і цей варіант цілком підходить в деяких ситуаціях для невимогливих клієнтів. Всім , кому масові варіанти декоративних виробів з металу не годяться , потрібно робити рамку для дзеркального скла індивідуально , під замовлення. Найкраще для того щоб купити таку красиву оправу , як на фото , звернутися до кузні . Однак , далеко не всі кузні вміють робити самостійно оригінальні та незвичайні металеві рами. Зазвичай такий досвід і відповідні технології є в майстернях художнього кування. У тому числі і наша кузня в Дніпропетровську робить ковані дзеркала з рамами будь-якої форми і розміру, які ви можете замовити або купити.     Для того , щоб ми могли зробити для вас раму з металу потрібного розміру , форми і дизайну потрібно зв'язатися з нашим майстром , заглянувши на сайті в розділ «Контакти » або натиснувши на кнопку « Зв'язок з майстром ». Готовий виріб для іногородніх замовників , які не проживають у Дніпропетровську , відсилається поштою. Природно , для пересилання поштою краще замовляти оправу для дзеркала без скла. Вартість виробу розраховується індивідуально з урахуванням особливостей декоративного оформлення , використовуваних матеріалів , варіанти фарбування і розмірів рами.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru