Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Красива лавка з куванням фото. Оригінальний виріб кузні в Дніпропетровську, художня ковка металу, ексклюзивні лавочки для приватного будинку, саду,   дачі, парку. Дерево і метал. Авторський проект індивідуальний ескіз, можна купити або зробити під замовлення з урахуванням побажань клієнта.

предыдущее фото  |  следующее фото

Красива лавка з куванням фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Варіант декоративної лавочки з дерева і металу, зразок продукції майстерні художньої ковки в Дніпропетровську з галереї фото на сайті: це красива лавка з куванням фото.

    На фотографії з галереї сайту можна побачити незвичайне виріб художньої ковки , призначене для вулиці , саду або парку . Це красива лавка з куванням. Авторське виріб , незвичайна лавочка , при виготовленні якої використовувалися такі матеріали , як дерево і кований метал . Художня ідея цього проекту заснована на з'єднанні нестандартної , дуже товстої дошки , неправильної форми і елітного рівня роботи , металевих бічних частин. Їх ще називають боковинами. У даному прикладі на фото , вони служать ніжками , місцем кріплення спинки , на них же покладена дошка для сидіння.     Красива лавка з куванням на фото цілком може прикрасити своїм зовнішнім виглядом будь-який ландшафтний дизайн , альтанку , доріжку в саду або паркову алею. Хоча можна припустити й інші варіанти установки лавочки біля приватного будинку , на дачі , у котеджу , особняка. Художній стиль , в якому зроблено красива лава на фото , найбільше схожий на класичний . Однак , незвичайна форма дерев'яних деталей в конструкції лавочки , створює асоціацію з модерном. З невеликою натяжкою лавку можна вважати стилізованої як сільська лава , тільки не проста , а дорога , може бути навіть розкішна . Вона може знайти своє місце в сільській садибі , на березі озера , в красивій альтанці або біля вуличного каміна.

    Масивний вид красивою лавки з куванням вийшов не тільки завдяки великій товщині дошки з дерева , але й тому , що декоративні елементи з металу виготовлені з квадратного прута перетином 16х16 мм. А малюнок в ескізі продуманий « густим » з переплетающимися і накладеними один на одного деталями. У конструкції красивою лавки з куванням на фото використані абсолютно незвичайні декоративні хомути з листового металу. Вони зроблені в кузні за технологією ручної гарячого кування і здаються натягнутими як тканина в місцях деяких стиків залізних деталей.     Дерев'яні частини красивою лавки з куванням на фото , чи не фарбувалися фарбою , тут авторський проект використовує покриття лаком для зовнішніх робіт. Лак безбарвний , зберігає природний колір деревини , додаючи до нього бурштиновий відтінок і невелику жовтизну , яка з часом повинна проявитися більш яскраво. Металеві елементи декоративної садової лавки - це дорога ексклюзивна художня ковка за оригінальним ескізом , придуманому ковалем разом з дизайнером по металу. Фарбування залізних деталей спеціальна , імітує старовинний метал , бронзу на якій виступила благородна патина . Таке покриття називається патинуванням ковки під старовину . Сама по собі технологія патинування садових лавок не дуже складна , може бути зроблена своїми руками , але вимагає деякого досвіду і смаку , щоб виходило так красиво , як ми бачимо в прикладі на фото.

    Можна купити гарну лавочку з ковкою, ми робимо такі ковані вироби під замовлення . Модель індивідуальна , тому може бути зроблена або в такому ж вигляді, який зображений на фото , або внесені зміни в дизайн і проект. Розміри , габарити , висота і ширина всієї лавки або окремих її частин можуть змінюватися відповідно до побажань замовника. Що стосується кольору фарбування красивою лавки з ковкою, то вуличну лавочку ми можемо пофарбувати інакше , якщо потрібен інший стиль виробу. Підібравши колір фарбування , наприклад , під те , як пофарбована альтанка , навіс або інші розташовані поруч споруди біля приватного будинку . Майстерня художнього кування в Дніпропетровську з задоволенням допоможе вам прикрасити сад , дачу , прилеглу до приватного будинку територію , оформити ландшафт біля котеджу , особняка , садиби або сільського будинку в селі. Зв'язатися з нашим майстром можна на сайті , зверніть увагу на розділ « КОНТАКТИ ». Пишіть, ми зробимо для вас найкрасивішу лавку з куванням і ви зможете купити її для свого будинку.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru