Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Ковані меблі: Красива вішалка залізна напольная фото. Майстерня художнього кування в Дніпропетровську виготовляє стійки для одягу та інші   металеві декоративні конструкції для приватного будинку, квартири, дачі, заміського котеджу, особняка, сільських будинків, сучасної садиби в селі, магазинів, офісів, кафе, ресторанів, службових приміщень.

предыдущее фото  |  следующее фото

Красива вішалка залізна напольная фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Красива вішалка залізна напольная фото. Де купити стильні стійки для одягу в Дніпропетровську?

    Витончена стильна вішалка для одягу зроблена з заліза і красиво пофарбована порошковою фарбою , яку часто називають інакше . Наприклад , ви можете зустріти таку назву фарби по металу , як порошкова емаль. Це хороший варіант декоративного фарбування не тільки залізних підлогових вішалок , а й будь-яких інших залізних виробів для дому , залізних деталей меблів , кронштейнів , красивих стійок , свічників , перил , стільців , столів і кованих аксесуарів для внутрішніх приміщень в приватному будинку , квартирі , на дачі , в заміському котеджі , особняку або садибі . Чи не буде погано виглядати така гарна стильна залізна вішалка для одягу і в сільському будинку або сучасної сільській садибі . Підлогові стійки для одягу знаходять своє місце не тільки в житлових приміщеннях , в передпокоях , але і в адміністративних будівлях , використовуються в кафе , офісах , службових приміщеннях.     За стилем дизайну сучасна залізна підлогова вішалка для одягу імітує кований виріб , але має меншу вартість і допускає більш універсальне використання в широкому спектрі інтер'єрів. По конструкції цей варіант залізної підлогової вішалки являє собою вертикальну стійку , з декоративними гачками в верхній частині , на яких зручно повісити верхній одяг. Виробником , при виготовленні стильного вироби із заліза передбачений не тільки красивий дизайн , але і можливість повісити на стійці окремо , крім одягу , головні убори , капелюхи , кепки і так далі. Висота підлогової залізної вішалки на фото - 2,25 метра. На висоті 1,05 метра , центральна стійка з труби комплектується хрестовиною . У нижній частині конструкція має « відділення» для парасольок , окреслене круглим кільцем з прута .

     Стійкість підлогової залізної вішалки на фото , як ми бачимо , забезпечується невеликими вигнутими розпірками , упорами або ніжками в кількості 3 штук з круглими декоративними « п'ятами ». Саме завдяки ніжкам , висока стійка для одягу набуває достатню стійкість і не падає навіть якщо повісити на неї багато речей відразу . Форма ніжок є доповненням стильного дизайну і служить прикрасою всього виробу . Установка підлогової залізної вішалки для одягу не вимагає спеціальних заходів чи організації якихось кріплень . Можна купити підлогову стійку для одягу і просто поставити в приміщенні. Займана площа підлоги буде незначною , а вертикальне пристрій підлогової залізної вішалки і її конструкція дозволяють поставити стійку в кутку , біля стіни , недалеко від робочого місця або в інших придатних для цього місцях. Стаціонарне кріплення декоративного вироби до стіни не передбачено . Декоративне виріб із заліза на фото вважається переносний конструкцією.

    Для того чтобы купить изделие показанное на фото из галереи сайта нужно связаться с нашим мастером, смотреть раздел «контакты». Для жителей Днепропетровска красивую напольную стойку для одежды можно купить на условиях самовывоза или с доставкой по адресу транспортом производителя. Иногородним заказчикам готовое изделие высылается почтой. Цвет покраски и дизайн могут быть изменены в соответствии с пожеланиями заказчика, решившего купить железную напольную вешалку для одежды этой модели, показанной на фото из галереи сайта.

    Найбільш популярні модифікації і варіанти цієї моделі зводяться до заміни деяких гнутих деталей на ковані , стилізацію стійки для одягу в рослинному або строгому класичному стилі , хоча нам доводилося виготовляти декоративну конструкцію в готичному стилі. Досить часто , замовники хочуть купити залізницю вішалку для одягу оформлену по дизайну під існуючий в приміщенні камін або ковані меблі . При появі в дизайні вироби кованих залізних деталей і елементів художньої ковки , фарбувати його молоткової фарбою або порошковою емаллю вже не дуже вдала ідея. Набагато краще пофарбувати інтер'єрне виріб із заліза призначене для розвішування одягу за допомогою ковальської патини . Кольори патини при цьому підбираються індивідуально. Можливі варіанти чорної , коричневої , сірої та білої підкладки з нанесенням по верх неї золота , срібла , міді , бронзи.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru