Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
КОВАНАЯ МЕБЕЛЬ: здесь можно посмотреть на красивое настенное кованое зеркало фото из галереи сайта художественной ковки в Днепропетровске. Модель подвесного зеркального стекла в раме из декоративных металлических деталей. Конструкция подвешена на цепях, крепление к стене на кронштейне.

предыдущее фото  |  следующее фото

Красиве настінне коване дзеркало фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Де купити гарне настінне коване дзеркало фото. Незвичайна модель підвісний рами, оправа кріпиться до стіни на кронштейні і готовий виріб підвішене на ланцюгах, кузня в Дніпропетровську, галерея фотографій   сайту художнього кування.

    У галереї фотографій нашого сайту художнього кування в Дніпропетровську ви зможете побачити багато варіантів дзеркал в кованих рамах. Є цікаві моделі , приклади оригінальних оправ для дзеркального скла , незвичайні готові вироби та зразки різної вартості та дизайну. Відповідні в різні інтер'єри , мають яскравий виражений стиль або більш прості , універсальні , що можуть підійти в кожному окремому будинку або квартирі . Ми поступово розповідаємо про технології їх виготовлення в кузні і рекомендуємо варіанти для тих , хто хоче купити коване дзеркало для свого будинку.     Сьогодні ми подивимося ще одне фото - це гарне настінне коване дзеркало , зроблене в кузні художньої ковки металу , Дніпропетровськ. Такий зразок дзеркального скла має оригінальний зовнішній вигляд і деякі особливості , про які хотілося б згадати докладніше. Декоративна конструкція досить незвичайна . Найчастіше настінні ковані дзеркала , як ми вже бачили на інших фото в галереї сайту , зроблені приблизно по одній ідеї , розрізняються , перш за все , дизайном і зовнішнім виглядом використаних металевих елементів , мають у своїй основі рамку і додаткові залізні деталі , іноді утворюють малюнок навколо дзеркального скла , рідше без нього. Але всі вони , зроблені в кузні так , що кріпляться на стіни всією площиною рамки , яка до неї прилягає повністю .

     Тут на фото , ми бачимо підвісне настінне коване дзеркало , в конструкції його з'являється новий елемент , в чому визначається не стільки технічну сторону залізної вироби для інтер'єру , а весь дизайн дзеркального скла в рамі з металу. Цим незвичайним елементом , як ви бачите на фото , виявляється міцний декоративний кронштейн. Досить масивний , щоб він міг витримати вагу настінного кованого дзеркала на фото. Вага виробу складається з маси самого дзеркального скла товщиною 5 мм та додається кована рама з металу , що є його красивою стильною оправою.     Декоративне обрамлення зроблено досить складним , масивним , має малюнок з декількох великих елементів художнього кування. За площею , цей малюнок з металевих деталей , приблизно дорівнює площі дзеркального скла. І всі разом , підвішене на стіну , виробляє ефектне враження. Природно , що така велика виріб буде яскраво виглядати і вигідно проявиться в інтер'єрі приміщення . Для більш незвичайного виду , коване настінне дзеркало на фото , виготовлене як підвісне . Ми бачимо , що рама підвішена на ланцюгах і виглядає цей варіант оправи більш ніж солідно і стильно. Форма кованого настінного дзеркала на фото проста , прямокутна.

     Однак, не будемо забувати , що це тільки зразок художньої ковки в Дніпропетровську , один з можливих варіантів оправи для дзеркального скла. При бажанні ми можемо зробити для вас і ви зможете купити виріб будь-якої форми . Для того щоб купити настінне коване дзеркало обраної по фото моделі , потрібно зв'язатися з нашим майстром. Для цього на сайті є розділ "контакти" . Майстер визначить вартість дзеркального скла в кованій рамі виходячи з того дизайну який вам сподобався на фото , з урахуванням розмірів вироби з металу і складності роботи. Визначить терміни виготовлення оправи для дзеркального скла. Можлива доставка готової декоративної конструкції до замовника , який проживає в Дніпропетровську. Якщо ви хочете купити гарне настінне коване дзеркало , але живете далеко від нас , ми відправимо його поштою. У цьому випадку краще купувати оправу без дзеркального скла , а вирізати його по місцю. Так буде спокійніше. Ви ж знаєте , що вони роблять з нашими посилками у себе на складі . Але це вже інша історія , наше завдання подивитися фото , вибрати і купити гарний виріб в оправі з кованого металу.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru