Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Фото кованого паркану з галереї сайту приватної кузні в Дніпропетровську. Майстерня художнього кування виготовить і встановити гарні огородження з   металу і залізні декоративні огорожі. Варіанти дизайну кованнних грат і металевих забірних секцій дивіться на фото в галереї.

предыдущее фото  |  следующее фото

Фото кованого паркану.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Фото кованого паркану. Виготовлення, встановлення, монтаж і фарбування красивих металевих забірних огорож та кованих огорож в Дніпропетровську.

    Ця галерея фотографій на нашому сайті приватної кузні художньої ковки в Дніпропетровську спеціально зібрана для того , щоб ви молі подивитися фото кованих огорож та декоративних металевих огорож для приватного будинку , на дачі , біля заміського котеджу. У галереї є фото огорож з металу та каменю , цегли , бетону , чисто зварні паркани з елементами дизайну , зробленими у вигляді незвичайних красивих деталей , оброблених за технологією ручної гарячого кування . Тут ви знайдете широкий вибір сучасних малюнків забірних секцій , класичні ескізи решіток , незвичайні ідеї оформлення і прикраси кованого паркану.     На фото , взятому в якості зразка декоративної кованої огорожі , ми бачимо солідний паркан , що відноситься до різновиду прозорих металевих огорож . По суті , для огорожі секція в таких варіантах огорожі , є красивою вуличної гратами. Зварений конструкцією , встановленої на спеціальних стовпах , складених з цегли каменярем . Однак , цегляна кладка в цьому прикладі кованого паркану на фото , чи не видна. Вона прихована обробкою. Зокрема , тут ми бачимо зразок , цікаву ідею , як можна красиво поштукатурити цегляні стовпи , надавши стійок огорожі незвичайний вигляд. Штукатурка на фото пофарбована фасадною фарбою білого кольору. На стовпах , на кожному з них , зверху встановлені круглі зовнішні світильники у вигляді кулястих скляних плафонів молочно білого кольору.

     Фарбування кованого паркану на фото , зроблена контрастно по відношенню до стовпів , парканні секції пофарбовані в чорний колір. Вважається , що саме чорний колір найкраще дозволяє виділити гідності малюнка решітки для кованого паркану. Від себе додам , чорна фарба це ще й самий практичний варіант фарбування металевих огорож . Що вимагає , мінімального догляду за красивою гратами на вулиці. Інші ідеї , як пофарбувати кований паркан , використовуються рідше. Наприклад , огорожі в Дніпропетровську зрідка фарбують фарбою сірого кольору. Це дійсно більш зручно. Сіра фарба найменше вицвітає на вулиці. І красиве огорожу з металу довше зберігає первинний вигляд. На жаль , сіра фарба не дозволяє яскраво проявляти цікаві елементи , використані в малюнку забірної секції.     Дуже гарною ідеєю , яким кольором пофарбувати решітки декоративного металевого огородження , виявився варіант використання коричневої фарби з шоколадним відтінком. Такі залізні огорожі добре виглядають на фото , в чому ви самі зможете переконатися , подивившись галерею нашого сайту художнього кування в Дніпропетровську. Сучасні способи фарбування кованих решіток для забірних огорож передбачають додаткову підфарбовування декоративними фарбами. Тут мова йде про спеціальну фарбі , званої ковальської патиною. Сама технологія фарбування виробів з металу , називається патинуванням . Для патинування кованого паркану на вулиці потрібно купити готову фарбу патину . Колір вибирається замовником. Найчастіше металеві декоративні конструкції для огорож підфарбовують сріблом , золотом , міддю , бронзою. При виконанні фарбувальних робіт , патина наноситься не суцільним шаром , а окремими мазками. Робиться це пензликом , а патина наноситися ручним способом. Вважається , що патинування , додасть дизайну вироби гарний вид , стилізований під старовину .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru