Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Фото красивих огорож з металу з елементами художньої ковки та декоративними деталями використаними для дизайну забірних секцій, решіток та металевих огорож. Дніпропетровськ, виробництво приватної кузні, зразки готових виробів у фотогалереї сайту.

предыдущее фото  |  следующее фото

Фото красивих огорож з металу.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Тут можна побачити багато фото красивих парканів з металу. Виробник металевих огорож для приватного будинку, секцій, решіток і залізних забірних огорож: хороша приватна кузня в Дніпропетровську.

    На фотографіях у нашій галереї ви зможете побачити цікаві фото красивих парканів з металу , зроблені за технологією ручної гарячого кування . Звичайне залізо , точніше стандартний металевий прокат , який можна купити на металобазі , коваль перетворює на незвичайні деталі оригінальної форми. Ці деталі називаються елементами художньої ковки. Вони використовуються для створення декоративних малюнків на забірних секціях . У галереї приватної кузні є приклади повністю металевих огорож , коли весь паркан зроблений тільки з металу , включаючи стовпи огорожі , хвіртки і ворота. Але частіше , ми бачимо на фото , більш складні конструкції , в яких окрім залізних декоративних решіток , використовуються інші матеріали.     У цьому прикладі , ми хочемо показати на фото , як виглядає солідний красивий паркан з металу , гратчасті секції якого встановлені на потужних стовпах із цегли , кладка при цьому ховається під штукатурної обробкою і стає непомітною. Такі красиві паркани з металу , як ми бачимо на фото , називаються прозорими огорожами . За рахунок того , що основна площа конструкції приватного огородження зроблена з декоративної решітки , вона не закриває зовнішній вигляд фасаду будинку і відкриває огляду ландшафтний дизайн в частині території прилеглої до будівлі . Альтернативною ідеєю вважаються так звані «глухі » або непрозорі паркани , що є, по суті , красивою вуличної стіною. Їх будують з цегли , каменю , шлакоблоку або бетонних блоків , плит.

    Часто запитують, які парканні огорожі краще робити для приватного будинку . Особисто мені більше подобаються красиві паркани з металу. Однак , вибір варіанта огорожі - це справа смаку замовника. Тим більше , що далеко не всі готові відкрити свій будинок погляду сторонньої людини «з вулиці» . Ми виготовляємо в Дніпропетровську і металеві парканні секції , прозорі декоративні грати , які встановлюються на стовпах. Але при необхідності можемо прикрасити цегляний паркан , кам'яний або бетонний спеціальними виробами. Наприклад , зробити красиві парапети з металу з елементами художньої ковки , оригінальними деталями, що прикрашають верхню частину огорожі .     Власне , для того , щоб полегшити відвідувачам сайту , яких ми розглядаємо , як потенційних замовників нашої приватної кузні в Дніпропетровську , ми і зробили цю галерею фото . Підбираючи ідеї дизайну огорожі і конструкцію для того щоб зробити огорожу біля будинку або на дачі , найзручніше подивитися багато фото готових забірних секцій , решіток та парканчиків . Ті варіанти , які сподобаються на фото , ми зможемо виготовити для вас , зберігши обраний малюнок декоративного вироби повністю, або внісши в нього зміни. Досить часто , клієнтам у Дніпропетровську подобаються окремі красиві елементи , вони хочуть використовувати їх для свого приватного будинку , але в дещо іншій художньої « аранжуванні ». Це реально. У таких випадках ми розробляємо нові ескізи , робимо малюнки і креслення металевих декоративних конструкцій і після узгодження вартості , приступаємо до їх виготовлення . Використовуємо дві основні технології : зварювання металу і ручну художню ковку . А те, що «виходить» з кузні ви можете подивитися на фото в галереї сайту.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru