Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Красиві залізні огорожі, парканні секції, зварні решітки та декоративні огорожі з металу фото. Дніпропетровськ, приватна кузня художнього кування.   Галерея фото, картинки, ескізи, малюнки, креслення, схеми і сучасні проекти з незвичайним дизайном для приватного будинку і на дачі.

предыдущее фото  |  следующее фото

Декоративні огорожі з металу фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Красиві декоративні огорожі з металу фото. Варіанти дизайну та ідеї малюнків для металевих забірних секцій, найкрасивіші огорожі з кованого заліза в Дніпропетровську. Галерея фото.

    Металеві огорожі і парканні секції , часто розглядаються лише як недорогий варіант огорожі для приватного будинку або дешевого дачного заборчика . Найчастіше тут виникають асоціації з якоюсь сіткою рабицей або найпростішими малюнками з вертикального прута . Таке « ставлення» замовників у Дніпропетровську склалося історично і давно вже втратило свою актуальність. Художня ковка навчилася робити красиві , сучасні , часто оригінальні декоративні огорожі з металу. Фото готових виробів нашої дніпропетровської майстерні ви можете побачити в галереї сайту.     Тим більше , що сучасні тенденції будівельної моди , впевнено зсуваються від високих цегляних стін навколо приватного будинку і масивних важких кам'яних огорож з буту , дрейфуючи в бік легких декоративних виробів , більше схожих на красиві грати , ніж на « кріпосні стіни». З розвитком ландшафтного дизайну виникла , якщо не потреба , то бажання показати , як гарно оформлена територія біля будинку в Дніпропетровську або влаштований дачну ділянку в передмісті. Багато заміські котеджі , сучасні особняки заможних людей , сільські садиби , будинки в селі, спочатку проектуються з красивим гратчастою огорожею . У дизайні якого , головна роль відводиться художньої куванні металу.

    До слова сказати , наші ковалі , за останні 10-15 років , пройшли великий професійний шлях . Від найпростіших зварних парканів з металу з « бубликами » і кованими піками . « Діставшись » до виготовлення дуже якісних декоративних огорож , показаних на фото , обгрунтовано претендують бути ексклюзивними забірними секціями. Нові ковальські технології , спеціальні прийоми обробки металу на молоті , досвід роботи з вимогливими замовниками в Дніпропетровську , які прагнуть оформити дизайн приватного будинку на рівні найвищих художніх стандартів , дозволяють нам сьогодні зробити найкрасивіші декоративні огорожі з металу швидко і порівняно недорого. Хоча , замовляючи огорожу з художньою ковкою , розраховувати на найнижчі ціни , було б неправильно. Все ж , ручна ковка металу , була і залишається складною декоративної технологією , що виготовляє переважно індивідуальні , ексклюзивні вироби .     Найбільш часто декоративні огорожі з металу , фото яких ми бачимо в галереї , використовуються як парадних виробів і розглядаються , як фасадні огорожі. На практиці це означає , що саме біля фасаду будинку , там , де встановлюються ворота , хвіртки , розбиваються газони на вулиці , роблять і найкрасивіший паркан. Інші сторони ділянки , що виходять на сусідів , можуть відгороджуватися простішими по дизайну і відповідно більш дешевими металевими забірними секціями. Це дозволяє домагатися значної економії при будівництві будинку та благоустрої прилеглої до нього території. Дивіться фото залізних декоративних огорож в галереї сайту кузні художнього кування. Вибирайте красиві варіанти забірних огорож , секцій і залізних грат , а ми зробимо і встановимо декоративні конструкції біля вашого будинку , котеджу , садиби , особняка або на дачі .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru