Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Гарний паркан з цегли і каменю фото. Дуже хороший варіант дизайну цегляної огорожі та якості кам'яної кладки, дорогий виріб для солідного приватного   будинку, огорожа особняка або заміської садиби в Дніпропетровську.

предыдущее фото  |  следующее фото

Гарний паркан з цегли і каменю фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Гарний паркан з цегли і каменю фото. Приклад готового огородження для приватного будинку в Дніпропетровську. Дуже хороша ідея дизайну і висока якість кладки цегли та каменю при будівництві забору на зображенні.

    Тут , на гарній картинці з галереї фотографій сайту, ви можете подивитися на високу огорожу для приватного будинку , дачі або хорошого особняка. Це гарний паркан з цегли та каменю на фото. Хто має зовсім незвичайний зовнішній вигляд і найоригінальніший дизайн , досягнутий за рахунок високоякісної художньої кладки при будівництві забору з цегли і каменю в Дніпропетровську. Багато жителів нашого міста бачили цей зразок красивого приватного огородження своїми очима. Прекрасна ідея дизайну і відмінне втілення проекту в реальне виріб. Природно , що до огорож недорогим , дешевим або економ класу вартості , цей паркан з цегли і каменю на фото , явно не має відношення. Але якість роботи муляра і ефектний зовнішній вигляд від цього « не страждають ». До хорошого особняка , дорогому приватного будинку , потрібен саме такий красивий і дорогий заборіще , висотою більше 2 метрів. .

    Зазвичай в дизайні паркану з цегли і каменю, умовно виділяють три зони. Це нижня частина огорожі , інакше називається забірний цоколь. Він починається відразу від фундаменту , а іноді є його обробкою. Середня зона - найбільша за висотою і значна за площею. І верх паркану , зазвичай прикрашається кованим парапетом або іншими декоративними виробами з металу. У нашому прикладі на фото , все складніше. Цоколь біля паркану з цегли і каменю дійсно є, він складний бутової кладкою гранітних каменів різного розміру. Вище цоколя на фото ми бачимо дуже гарний варіант цегляної кладки , гранично акуратно зробленої з яскравою розшивкою швів розчином чорного кольору. Керамічна цегла для кладки паркану на фото обраний декоративний , облицювальний , високоякісний і дорогий . Колір цегли на паркані , як ми бачимо по фото - теракотовий . Теракотовий керамічна цегла , як виявилося , дуже добре виглядає в кладці на паркані , поруч з гранітними каменями червонуватого відтінку. Колірна гамма кладки виходить однорідна і оригінальна . Я б сказав несподівана .

    Кладка цегли біля паркану на фото , піднімається приблизно до середини середньої зони і змінюється знову бутової кладкою дикого каменю. Колір гранітних каменів залишається колишнім , що явно виявилося гарною ідеєю для дизайну приватного паркану в Дніпропетровську. Верх огорожі з цегли і каменю на фото , дійсно прикрашений незвичайними кованими решітками , це такий оригінальний декоративний парапет з металевих елементів . Зварна конструкція з використанням деталей художнього кування. Однак , між кованими парапетами на паркані з цегли і каменю і його верхньою частиною , з'являються нові декоративні елементи. Як ми бачимо на фото - це дуже красиві витончені цегляні арки з керамічної цегли колір теракота . Ми вже бачили таку кольорову гаму забірної кладки трохи нижче , в зоні над цоколем.

     Кладка стовпів і опор огорожі на фото , зроблена трохи інакше . Тут ми бачимо цікаве рішення , коли в дизайні стовпа з'являються невеликі віконця з гранітного буту , обрамлені рамками керамічного каменю. Виглядає дуже ошатно , абсолютно несподівано і навіть розкішно. Хоча , « поклавши руку на серце» , можу сказати , що ескіз художньої ковки в цьому прикладі на фото , як мені здається , виявився не найвдалішим . Але це моя особиста думка. Не будемо забувати , що цегляну огорожу побудовано в Дніпропетровську кілька років тому. А за цей час в моду увійшли більш оригінальні і красиві варіанти решіток і кованих парапетів . У частині кладки дизайн приватної огорожі на фото залишається «маленьким шедевром » найкращою майстра муляра в Дніпропетровську.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru