Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Гарний зварної паркан фото. Варіанти дизайну металевих огорож і парканні секції, решітки на зварюванні без ковки. Виробник Дніпропетровськ, приватна майстерня   виготовляє огорожі для приватного будинку. Фотогалерея сайту.

предыдущее Гарний зварної паркан фото  |  следующее Гарний зварної паркан фото

Гарний зварної паркан фото галерея Днепропетровск.

предыдущее Гарний зварної паркан фото  |  следующее Гарний зварної паркан фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Подивіться цікавий зразок малюнка огорожі для приватного будинку в Дніпропетровську, зварений зварюванням з квадратного прута. Солідний дизайн решітки без використання технології художнього кування металу. Гарний зварної паркан фото.

    Коли , в бесідах з замовниками нашій майстерні художньої ковки , а ми - це хороша приватна кузня в Дніпропетровську , мова заходить про зварних зборах , то ЗАВЖДИ виявляється, що у людей є своє власне , склалося , дуже стійка думка про це вигляді металевих огорож . Зварні огорожі для приватного будинку вважаються дешевими і , м'яко кажучи, не дуже гарними варіантами зборів . Автоматично , огорожі з гратами у вигляді зварених з простого металевого прута забірних секцій , відносяться до розряду виробів економ класу за вартістю , що не мають гарних варіантів дизайну. Тому , при будівництві огорожі для хорошого приватного будинку в Дніпропетровську , а тим більше , для особняка або сучасного котеджу , зварні секції найчастіше не розглядаються взагалі. Перевагу відразу віддається кованим гратам , або , в крайньому випадку , відвідувачі дивляться фото металевих огорож та забірних секцій з елементами художньої ковки. Передбачається , що тільки такі залізні вироби можуть прикрасити приватний будинок , котедж , заміську садибу , гарну дачу , стильний сільський будиночок в селі .     Насправді , такий тип зборів , як зварні огорожі , далеко не закінчується бюджетними , дешевими варіантами забірних секцій з найпростішими малюнками. Зварні паркани можуть бути дуже гарними , декоративні металеві грати без кування не просто курйоз , а цілком життєздатне напрямок у дизайні огорож для приватних будинків. При цьому , для виробника в Дніпропетровську , виготовлення складних малюнків решіток зварного паркану , може бути набагато складніше з технічної точки зору , ніж зробити в кузні красиве кована огорожа з незвичайним дизайном. Звучить парадоксально , але це так. Природно , що вартість декоративної зварної огорожі , в таких випадках виходить високою. Що ЗАВЖДИ викликає « шалений » здивування у замовників нашої приватної кузні в Дніпропетровську.

    Для того , щоб наочно показати можливості виготовлення залізних декоративних огорож , без застосування технології кування металу , ми розмістили в галереї сайту нашої майстерні цікавий приклад . Це гарний зварної паркан на фото. При виготовленні металевих грат для приватного будинку , яку ми бачимо тут , кування використовувалася взагалі. Однак , назвати ескіз красивого зварного паркану на фото простим або примітивним , особисто у мене « язик не повертається ». Це складний декоративний малюнок для залізної огорожі , встановленої як забірної секції , на стовпах з червоної цегли . Ніяких розкутих деталей , ніяких елементів художньої ковки на фото ми не бачимо. Тільки зварювання металевого прута , точніше квадрата , перетином 12х12 мм. Для виготовлення більш масивних грат секцій огорожі , майстер може зварювати зварюванням прут більшого перерізу . Наприклад: квадрат 14х14 , 16х16 , 18х18 мм. Або прут в малюнку решітці замінити його на інший вид металопрокату. Красиві зварні паркани виготовляються з квадратної труби перетином 20х20 , 22х22 , 28х28 , 30х30 мм.     Малюнки та ескізи для красивих металевих парканів без кування і декоративних секцій , огорож приватних будинків , носять загальну назву - геометричні . Як ми бачимо на фото , геометричний малюнок на решітці , може бути дуже цікавим і дозволяти будувати огорожі в сучасному стилі. Крім зварювання , виробник декоративних металевих огорож , майже завжди використовує технологію гнуття прута .

    Вельми популярно така думка, що красиві металеві парканні огорожі без кованих деталей , це вироби які порівняно легко зробити своїми руками в домашніх умовах. Спірне питання . Давайте поговоримо про саморобні огорожах з металу і уявній простоті їх самостійного « діяння» в домашніх умовах , узявши за приклад зразок залізної секції на фото. Головна складність в самостійному виготовленні зварних парканів з декоративними малюнками , полягає в трудомісткою збірці, що вимагає великого досвіду. І в ДУЖЕ великій кількості зварювання. Тим більше , що технологія самостійної зварювання складних візерунків , взагалі не схожа на ті зварювальні роботи , які ми робимо в домашніх умовах.     Якщо для складання металевої конструкції з тонкого прута потрібно зробити самому велику кількість точок зварювання , то в результаті , при неправильній послідовності зварних робіт і не зовсім вдалою техніці роботи електродом , готову грати сильно «веде ». Тобто перекручує і вигинає від температурних деформацій . У виробничих умови, наприклад в майстерні , складні декоративні малюнки для зварних парканів , варять на спеціальному стенді. Використовують струбцини і притиски . Чекають температурного відпустки металу , його охолодження і тільки потім продовжують зварювання. І робить декоративні вироби своїми руками майстер , який має великий досвід застосування спеціальної технології зварювальних робіт. Так що красиві огорожі з металу , на відміну від простих секцій , краще не робити самому в домашніх умовах , а замовляти в спеціалізованій майстерні .

    Цікаві ідеї дизайну залізних огорож , зразки забірних секцій , красиві металеві паркани , незвичайні огорожі і сучасні решітки дивіться на фото в галереї сайту нашої приватній майстерні . Ми зібрали тут багато фото самих різних огорож та декоративних огорож , як з елементами художньої ковки , так і без них. Залізні малюнки, зроблені тільки за допомогою технології зварювання металу.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru