Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Гарний і незвичайний дизайн забору фото. Цегляна і кам'яна кладка, оригінальні стовпи огорожі, ідея виготовлення декоративних колон, декоративна штукатурка з кам'яної крихти, ексклюзивна художня ковка для забірних секцій, індивідуальні грати для огорожі приватного будинку, дачі, котеджу, особняка, садиби, сільського будиночка в селі. Кузня в Дніпропетровську, приватна майстерня залізного дизайну.

предыдущее современный дизайн забору фото  |  следующее красивый дизайн забору фото

Красивый дизайн забору фото галерея Днепропетровск.

предыдущее интересный дизайн забору фото  |  следующее необычный дизайн забору фото

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Пример дизайна забора на фото из галереи сайта частной кузницы художественной ковки в Днепропетровске. Необычный красивый образец заборного ограждения для частного дома или на даче.

    У більшості випадків , як ви самі бачите на вулицях Дніпропетровська , та й інших міст України , Росії , Білорусі , зовнішній вигляд огорож для приватних будинків , не блищить великою різноманітністю. Звичайно , ми бачимо різні варіанти матеріалів , використаних при будівництві огорож , що відрізняються один від одного своїм малюнком парканні секції і, іноді , досить красиві грати з металу з елементами художньої ковки. Але всі зразки , до речі , можна подивитися ще й фото в галереї нашого сайту. Ми професійно займаємося виготовленням красивих декоративних огорож в Дніпропетровську. Дуже шаблонно « укладаються » в дві - три категорії. І , грубо кажучи , огорожі приватних будинків , дач , котеджів , діляться на такі основні види, як глухі і прозорі парканні огорожі. За великим рахунком , дизайн зборів однотипний .     Цікаві ідеї , незвичайні рішення та оригінальні варіанти дизайну парканів , ви зможете побачити рідко. Особливо комплексні рішення , парканні огорожі продумані повністю , як закінчені вироби, що є ще й істотним доповненням до дизайну самого приватного будинку . Зазвичай ми бачимо на фото , варіанти дизайну огорож , для яких « з сумом » можна констатувати тільки якісь окремі вдалі ідеї. Наприклад , красива для огорожі секція з незвичайним малюнком і сама пересічна , хоча і якісна кладка цегли , каменю , шлакоблоку . Або навпаки , цікавий варіант кам'яної кладки , наприклад бутової , « що поєднується » з простою зварної гратами для забору .

    Тим цікавіше буде подивитися на цей приклад дизайну паркану на фото в галереї нашого сайту художнього кування в Дніпропетровську. Особисто я вважаю , що такі образи красивих огорож потрібно уважно розглядати , всім людям затівалося будівництво красивого паркану біля свого будинку або дачі. Не менш класною ідеєю буде побудувати цікаву огорожу , схожого виду , біля солідного особняка , заміського котеджу , сільської садиби або будиночка в селі .     Ми бачимо на фото глухий , непрозорий , суцільний паркан , а це наймодніший варіант огорожі не тільки в Дніпропетровську , а й в цілому по Росії , Україні , Білорусі. Прозорі гратчасті парканні секції та відкриті огорожі , користуються набагато меншою популярністю у замовників. Принаймні , так ситуація з клієнтами нашій майстерні художнього кування.

     Стовпи , опори або колони огорожі , відіграють велику роль в дизайні зборів . На фото , парканні стовпи зроблені з цегли. Однак , зовнішній вигляд колон , помітно відрізняється від загальноприйнятих стандартів . Цікавий вид декоративного цегли та сама укладка каменів при виготовленні огорожі на фото. Цегла декоративна , імітує старовинний , що був у вжитку , розміри його в кладці різні. Тому цегляні стовпи на фото так схожі на колони з каменю . Для більшої схожості , шви цегляної кладки на фото , зроблені незвично широкими , як прийнято робити розшивку бутової кладки. Колірна гамма кладки цегли для опор строката . Використано два кольори цегли в кладці : червоний і сірий . Коротше , дизайн стовпів для паркану на фото - дуже красивий і самий незвичайний .     Відстань від однієї колони огорожі до іншої , називається збірними прольотом . Для всіх глухих непрозорих огорож , забірний проліт закладається цеглою або каменем , рідше шлакоблоком . По суті , будується тонка стіна товщиною у пів цегли , хоча кладка може бути не цегляної , а кам'яною. Дизайн паркану на фото , як ми бачимо в нашому прикладі красивого приватного огородження з нашої галереї , і тут має незвичайне рішення . Для прикраси забірного прольоту цегляна кладка накривається штукатуркою. Але не під фарбування , як найчастіше робиться при будівництві огорож для приватних будинків , а спеціальною декоративною штукатуркою з дрібних камінчиків . Такі маленькі камені , абсолютно мініатюрного розміру 3 - 5 мм , називаються кам'яною крихтою. Підбираючи кілька різних кольорів кам'яної крихти для декоративної штукатурки , її ще називають іноді церезітной або кам'яної , дотримуються певних пропорцій . Колір декоративної штукатурки повністю змінює дизайн паркану на фото . Подивіться самі , красиво , незвично , абсолютно оригінальна ідея оформлення огорожі .

    Останнім, яскравим і ефектним елементом дизайну паркану на фото , як ми бачимо , є дуже хороша художня ковка. Причому , для цього зразка , кування дійсно художня , найвищої якості , зроблена за оригінальним незвичайному малюнку. А малюнок кованої забірної секції розроблений художником в кузні з урахуванням красивого стилю оформлення приватного будинку на фото. Всі деталі і ковані елементи в дизайні забірної секції виготовлені індивідуально і зовсім не схожі на ті , які часто застосовуються для прикраси огорож . В принципі , на фото в галереї сайту нашої дніпропетровської кузні ви знайдете схожі за стилем варіанти. Але цей зразок - найкрасивіший приклад ексклюзивної забірної секції. Її навіть гратами назвати - « язик не повертається ». Ми бачимо на фото справжній витвір прикладного декоративного ковальського мистецтва. Ручна робота коваля для дизайну паркану приватного будинку .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru