Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Цікавий варіант простого малюнка забірної секції, металева решітка для огорожі з декоративними елементами. Гарний ковано зварної паркан фото.   Виробник, хороша приватна кузня художньої ковки в Дніпропетровську. Фотогалерея сайту.

предыдущее фото самые красивые заборы с ковкой  |  следующее фото красивые варианты рисунков на заборных решетках

Гарний ковано зварної паркан фото галерея.

предыдущее фото красивые узоры и эскизы для оград частных домов  |  следующее фото интересные идеи дизайна, декор заборных секций из металла

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Де подивитися як виглядає красивий ковано зварної паркан на фото. Зразок огорожі з металу з елементами художньої ковки. Приватна кузня в Дніпропетровську.

    Саме по собі визначення огорожі , як ковано зварного паркану , звичайно «грішить » непрофесіоналізмом і явно « попахує аматорством ». Кожен майстер, який працює в кузні що виготовляє ковані огорожі , прекрасно розуміє , що будь-який металевий паркан з декоративними елементами зробленими ковалем , завжди зварної , тому що деталі гратчастої конструкції ми з'єднуємо за допомогою технології зварювання заліза. А кованим огорожу називається по своєму зовнішньому вигляду , так як в його дизайні , при складанні малюнка металевої огорожі , майстер в кузні використовує красиві елементи художньої ковки. Або готові залізні деталі , більш простий « зовнішності » , з розкутими кінцями , цікавими вигинами , прокрутка сталевого прута і так далі. Тобто , для виробника забірних огорож , назвати огорожу з металу ковано зварним парканом , це приблизно те ж саме , що «масло масляне ».     Проте , на практиці , в наше приватне кузню художньої ковки , працюючу в місті Дніпропетровську , досить часто звертаються замовники , які хочуть подивитися варіанти і моделі ковано зварних парканів на фото. Починати спілкування з того , щоб « вчити» потенційних клієнтів правильної термінології , було б не зовсім вірною маркетинговою політикою . Тому , простіше буде розібратися , які саме малюнки забірних секцій , більшість забудовників у приватному секторі називають ковано зварними парканами. Виявляється , зазвичай , маються на увазі металеві огорожі для приватного будинку або дачі , з простим строгим малюнком решітки , досить солідного стилю , прикрашені невеликою кількістю декоративних елементів. При цьому, як ми помітили , замовники в Дніпропетровську , з якихось відомих тільки їм самим ознаками , дуже впевнено відрізняють їх від зварних забірних секцій з металу. І ніколи не плутають цей вид красивих залізних огорож , з так званими « гратами з елементами ковки ».

    Пример красивого ковано сварного забора в классическом стиле, со строгим рисунком мы видим на фото в галерее нашего сайта художественной ковки. Как вы сами можете посмотреть, основу заборной решетки или декоративной секции на фото, составляет обычная решетчатая конструкция из вертикальных прутьев квадратного сечения. В данном случае, на фото показан образец ограды сваренной из квадрата сечением 12х12 мм. Однако, возможны другие размеры прута, например: 14х14, 16х16 мм. При желании, изготовить ковано сварной забор можно из круглого прута. Хорошо подходит для того чтобы сделать красивую металлическую решетку ограждения круг диаметром 12, 14, 16 мм. Реже используется круглый прут диаметром 18 мм. Решетчатая конструкция заборной секции собирается на сварке.

    Приклад красивого ковано зварного паркану в класичному стилі , з суворим малюнком ми бачимо на фото в галереї нашого сайту художнього кування. Як ви самі можете подивитися , основу забірної решітки або декоративною секції на фото , становить звичайна гратчаста конструкція з вертикальних прутів квадратного перетину. В даному випадку , на фото показаний зразок огорожі звареної з квадрата перетином 12х12 мм. Однак , можливі інші розміри прута , наприклад : 14х14 , 16х16 мм. При бажанні , виготовити ковано зварної паркан можна з круглого прута . Добре підходить для того щоб зробити красиву металеву решітку огорожі коло діаметром 12 , 14 , 16 мм. Рідше використовується круглий прут діаметром 18 мм. Гратчаста конструкція забірної секції збирається на зварюванні .     Стандартними , але стильними декоративними елементами на фото , використаними в малюнку ковано зварного паркану , вважаються гарні « шишки » і деталі , що нагадують за своєю формою незвичайні «бублики» . Шишки будь-якого розміру і форми , зазвичай розташовують у центральній частині малюнка решітки , а верх забірної секції підкреслюється рядком бубликів , приварених між вертикальними прутами . Не менш важливими елементами дизайну красивого ковано зварного паркану на фото виявляються металеві декоративні піки , у вигляді залізних пелюсток , якими закінчується кожен квадратний прут в ескізі решітки. Те , що викував у кузні піки називаються декоративними елементами , вказує тільки на їх цікавий зовнішній вигляд. Не забувайте , що це гострі деталі , дуже ускладнюють подолання забірного огорожі на фото. Красиві піки традиційно прикрашають майже всі варіанти металевих огорож та ескізи ковано зварних парканів з будь-яким дизайном. Починаючи від строгого класичного малюнка решітки огорожі на дачі і закінчуючи самими красивими і стильними ексклюзивними забірними секціями для особняка. Зразки металевих огорож , варіанти дизайну забірних секцій та оригінальні малюнки, цікаві ідеї оформлення грат огорожі дивіться на фото в галереї сайту художнього кування. Виробник залізних виробів і декоративних конструкцій для приватного будинку і дачі - Дніпропетровськ .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru