Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Идеи дизайна железных оград и решеток ограждения для частного дома, дачи, коттеджа. Красивые кованые и сварные металлические заборы фото. Производство заборных ограждений из металла в Днепропетровске, сварочные и кузнечные работы высокого качества но умеренным ценам, днепропетровская кузница художественной ковки, частная мастерская стального дизайна.

предыдущее фото  |  следующее фото

Ковані і зварні металеві паркани фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Залізні огорожі у вигляді красивих грат на вулиці і забірних секцій з декоративними малюнками з елементів художньої ковки виготовляються багатьма виробниками в Дніпропетровську. Наше місто великий , тому реально кузень і приватних майстрів у нас багато. При цьому ціни на ковані і зварні металеві паркани у всіх приблизно однакові . Велика різниця для клієнтів і замовників , охочих купити огорожу з металу , полягає в тому рівні якості , який може показати кузня в Дніпропетровську і виборі варіантів дизайну залізних грат. Ми працюємо переважно в сегменті середньої вартості . Що означає на практиці виготовлення не найпростіших і дешевих забірних огорож. А тих , які купують люди з певним достатком. Набагато рідше , до нас « заглядають » власники особняків , які розраховують на ексклюзивну художню ковки , дорогі елітні ковані і зварні металеві паркани. Проте , з такими замовленнями на залізні огорожі та парканні секції ми теж справляємося . Пропонуючи покупцям в Дніпропетровську розумні , або як кажуть - справедливі , ціни на красиві огорожі з металу. Зразки готових виробів можна побачити на фото в галереї сайту.     Одним з найбільш затребуваних варіантів дизайну кованих і зварних металевих огорож виявляються невеликі решітки у вигляді об'ємних , вигнутих забірних секцій. Приклад на фото , дозволяє побачити саме такий зразок . Малюнок решітки та дизайн огорожі з елементами художньої ковки , який ми дивимося на фото в цій статті , не претендує на « високе звання » ексклюзивної декоративної решітки. В принципі , це досить стандартне художнє рішення , использующееся так часто , що можна назвати його класичним для залізних огорож приватних будинків у Дніпропетровську. Сам по собі факт , що малюнок решітки та використані в ньому декоративні деталі , не відносяться до категорії оригінальних ескізів , ще не говорить про те , що це погана , занадто проста чи не красива решітка забірного огорожі.

    Швидше навпаки. Кований і зварний металевий паркан на фото зроблений так , що може використовуватися для дачі або прикрасити собою досить солідний приватний будинок у Дніпропетровську. Більшість деталей в малюнку забірної секції на фото - це прості елементи , які не потребують для свого виготовлення великого досвіду від коваля. Але й далеко не примітивні вироби , які можна просто піти і купити в будівельному магазині. Все ж це зразок ручної гарячого кування , нехай навіть стандартної. Красивий вигляд кованого і зварного металевого паркану на фото , вийшов завдяки використанню в ескізі залізних грат своєрідних вигнутих деталей із спіральною закруткою в нижній частині. Верх забірної секції прикрашений відкувати в кузні декоративними піками . У нашому прикладі на фото , піки приварені зварюванням не в один рівний ряд , а розкидані по висоті , через один крок. Тому , верхівка огорожі нагадує по дизайну невелику залізну корону.

    Кованый и сварной металлический забор на фото из галереи нашей кузницы художественной ковки в Днепропетровске, покрашен ровным черным цветом, без дополнительного патинирования под старину. Черная краска на заборной решетке хорошо сочетается по цветовой гамме с красным керамическим кирпичом, из которого сложены столбы ограждения. Монтаж при установке кованого и сварного металлического забора на фото выполнялся на сварку. Если сварочные работы выполнены аккуратно, то в местах крепления заборной секции с элементами художественной ковки не будет четных пятен от копоти. Ниже рамки железной решетки, между металлом и кладкой декоративного кирпича, как мы видим на фото, установлены красивые отливы из тонкой жести. Они покрыты антикоррозионным слоем полимерной краски и практически не ржавеют на улице. Хорошо переносят низкие температуры зимой и нагревание летом.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru