Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Кованые заборные секции фото из галереи сайта художественной ковки в Днепропетровске. Изготовление и установка кованых заборных секций, рисунки, эскизы, идеи дизайна заборов из металла.

предыдущее фото  |  следующее фото

Ковані парканні секції фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Ковані парканні секції фото. Корисна інформація про грати з металу для будівництва паркану, монтажі, установці конструкцій, розмірах, розрахунку вартості та поради де купити красиві, недорогі ковані   парканні секції у Дніпропетровську.

    При будівництві декоративного забору з малюнком з металу , художня ковка зазвичай використовується для створення гарного ескізу. Робиться це за допомогою спеціальних деталей , званих елементами ковки. Приклад можна подивитися на фото. У більшості випадків , вони застосовуються не при виготовленні всього огородження , а тільки для прольотів між стовпами. Якраз ці декоративні металеві конструкції і називаються кованими забірними секціями , фото одного з можливих варіантів ми бачимо тут на картинці. Друга назва таких металевих конструкцій - декоративні грати для прольотів між стовпами забору .     У найпростіших випадках , ковані парканні секції мають прямокутну форму. Розміри виробів з металу визначаються відстанню між двома стовпами. При цьому , далеко не завжди відстань між стовпами буває однаковим. Тому , при покупці кованих забірних секцій або виготовленні їх на замовлення , необхідно ретельно вимірювати відстані між усіма стійками огорожі. Отримані значення записуються із зазначенням номера стовпів або , що краще , виносяться на схематичне креслення паркану.

    При установці готових кованих забірних секцій , креслення огорожі використовується в якості технологічної карти , на якій відзначені по порядку всі стійки , їх розташування на схемі забору та вказані розміри всіх прольотів між опорами. Без такої технологічної карти , монтаж великої кількості секцій для забору , на довгому огородженні , перетворюється на «катування ». Величезна кількість часу , при монтажі , йде непродуктивно , на численні повторні вимірювання кованих забірних секцій і пошук відповідних до них присвятив між стовпами забору . Іноді , для того щоб знайти і рознести по своїх місцях виготовлені за розмірами ковані парканні секції , може піти більшу кількість часу , ніж власне на саму установку декоративних конструкцій з металу.     При установці кованих забірних секцій на місці , основна робота полягає в свердлінні отворів в стовпах паркану , забиванні закладних елементів , шматків залізного прута , необхідних для кріплення виробів та зварювальних робіт. У тих випадках , коли стійки забору зроблені з металу , наприклад з труби квадратної або круглої , швелера , двотавра , куточка великого розміру або стовпи являють собою зварні декоративні конструкції , свердлити стійки не потрібно . Досить просто приварити ковані парканні секції до залізних стовпів. У всіх інших випадках , свердління отворів в опорах огорожі обов'язково . Навіть для дерев'яних стовпів для паркану. Зварювальні роботи при установці кованих забірних секцій повинні виконуватися так , щоб кіптява від зварювання не зіпсувала зовнішній вигляд опор з цегли або каменю. Для цього , зварювальник монтажник кованих забірних секцій використовує дві пластинки з тонкого металу товщиною близько 1 мм. Ними закривається поверхню стовпа в тому місці , де буде виконуватися зварювання при монтажі.

     Що стосується форми виробів з металу , то прольоти між стовпами не завжди рівні, а форма їх прямокутна. Наприклад , на фото , ми бачимо огорожу більш складної форми , що має нижній і верхній край у вигляді арочної рамки. Ідея монтажу і кріплення таких декоративних конструкцій з металу для забору , залишається тією ж. Місця кріплень розташовуються праворуч і ліворуч , на вертикальних бічних поверхнях кладки. У даному прикладі на фото , ми бачимо зразок красивою кладки паркану з бутового каменю. Простіше кажучи , з каменів гранітних різної форми і розміру. До речі кладка паркану на фото якісна , зроблена на хорошому рівні і виглядає відповідно солідної і капітально . Сама по собі ковка , якщо ми відвернемося від незвичайної оригінальної форми металевого прольоту , не претендує на елітний рівень або якийсь ексклюзив. Робота акуратна , але без всяких «родзинок ». Зазвичай такі малюнки художнього кування вибираються тоді , коли загальна довжина паркану значна і потрібно виготовити багато прольотів. Для зниження вартості всього замовлення , підбирається ескіз попроще , щоб вийшло дешевше.     Ковані решітки для забору можна купити у Дніпропетровську, замовивши їх виготовлення у нас в майстерні художнього кування. Якщо ви знайшли фото в галереї сайту , яке вам сподобалося чи у вас є своя фотографія , майстер розгляне малюнок ковки та з урахуванням загальної кількості прольотів розрахує , скільки коштуватиме загальне замовлення з виготовлення декоративних кованих решіток . Для жителів Дніпропетровська можлива доставка і установка готових декоративних конструкцій за місцем їх монтажу. У деяких випадках за бажанням замовника робиться розрахунок вартості 1 квадратного метра. Хоча частіше , визначення вартості паркану з художньої ковки зручніше розраховувати виходячи з кількості погонних метрів кованих забірних секцій.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru