Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Подивіться фото - це забір для дому. Сучасні матеріали для будівництва, простий дизайн, невисока вартість і пристойний зовнішній вигляд виробу   на фотографії з галереї сайту хорошої приватної кузні в Дніпропетровську.

предыдущее фото  |  следующее фото

Подивіться фото - це забір для дому.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Подивіться фото - це забір для дому. Простий виріб з дизайном у сучасному стилі, має невисоку вартість і гарний зовнішній вигляд. Такі парканні секції ми виготовляємо швидко і недорого, зазвичай з фарбуванням доставкою та встановленням. Дивіться зразки готових робіт, огорожі та декоративні грати від приватної кузні в місті Дніпропетровську.

    Рано чи пізно , при будівництві приватного будинку , дачі , заміського котеджу , красивого особняка , сільської садиби або будиночка в селі , виникає неминуча задача будівництва забірного огорожі. Як правило, виготовлення забору відкладається до останнього моменту , першочерговою проблемою вважається споруда будівлі і накриття його дахом. Це правильно . Будемо вважати , що свій приватний будинок ви вже побудували , принаймні « вигнали » стіни і поставили дах. Тепер можна «перевести подих » і подивитися варіанти красивих зборів для дому на фото. Для зручності відвідувачів сайту і наших замовників , що будують будинку в Дніпропетровську , ми організували спеціальну галерею фотографій , в якій ви можете побачити цікаві , незвичайні сучасні паркани для дому на фото.     Всі ці фото в галереї сайту об'єднуються тим , що специфіка нашої майстерні в Дніпропетровську , пов'язана з виготовленням декоративних конструкцій з металу і виробництвом кованих виробів , огорож , парканів , забірних секцій з елементами художньої ковки. Чисто дерев'яні , кам'яні і цегляні огорожі для дому ми робимо в Дніпропетровську рідко. Зазвичай наші вироби , як ви бачите на фото , мають в своїй конструкції якісь деталі « залізного дизайну» . Як правило , ми робимо в Дніпропетровську дуже красиві парканні секції з ковкою, рідше прості зварні паркани для дому , іноді , за бажанням замовника і міру об'єктивної необхідності , виготовляємо стовпи , стійки , опори і колони з металу. Знову таки , дивлячись по ситуації і бажанням клієнта приватної кузні , робимо їх простими недорогими , зварюючи з металопрокату або красиві стильні вироби прикрашені елементами художньої ковки.

    Фото забору для дому , яке ви можете подивитися на цій сторінці , один з варіантів дизайну огорожі , побудованого із застосуванням сучасних будівельних матеріалів , що відбилося і в незвичайному зовнішньому вигляді огорожі приватного будинку. Ми бачимо на фото , парканні стовпи складені не з цегли або каменю , як прийнято в Дніпропетровську , а це кладка красивого шлакоблоку . Як правило , такі кладочні шлакоблоком виробник не називає , користуючись більш « приємною» термінологією , говорить про кладці штучних декоративних блоків , що не змінює принципово суті . За розмірами , властивостям , технічним характеристикам , способом укладання при виготовленні стовпів паркану для дому , декоративні блоки ні чим не відрізняються від звичайного шлакоблоку . Інша справа дизайн . Тут , як ви бачите на фото паркану для будинку, зовнішній вигляд виходить , набагато більш вдалим. А використання декоративних блоків відразу додасть забору для дому більш сучасний вигляд .     Кладка декоративних блоків при будівництві забору для дому на фото , дозволяє не «ламати голову» над обробкою огорожі , облицюванням , фарбуванням і його оформленням . Можна відразу вибрати і красивий колір стовпів огорожі в Дніпропетровську. З технічної точки зору , кладка декоративних блоків істотно простіше , ніж укладання цегли , а міцність опор і колон , виходить така ж. Монтаж металевих забірних секцій при такому виборі матеріалу для кладки стійок огорожі , технологічно простий. Зазвичай використовується технологія кріплення грат забору за допомогою зварювання і заставних елементів , забитих в декоративні блоки на глибину 100 - 120 мм.

     Варіанти дизайну забірних секцій , металеві зварні та ковані решітки для огороджень приватного будинку в Дніпропетровську , дачі в передмісті , заміського котеджу , сільської садиби , особняка , будиночка в селі , дивіться на фото в галереї нашого сайту кузні художнього кування. Ми виготовимо для вас під замовлення будь парканні секції , парапети , парканчики , огорожі , а так само зробимо по мірі необхідності ворота , хвіртки , світильники , палісадники , поштовий ящик , вивіску з адресою та номером будинку . Тобто , ми готові надати весь спектр послуг і робіт , пов'язаних з оформленням дизайну паркану для дому . Зв'язатися з нашим майстром можна на сайті , в розділі « КОНТАКТИ ». Приємного перегляду цікавих фотографій в галереї художнього кування приватної кузні в Дніпропетровську , тема колекції картинок , ескізів , малюнків , креслень і проектів: паркан для дому фото .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru