Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Красивый забор для дачи фото из галереи сайта художественной ковки в Днепропетровске, варианты, примеры и идеи дизайна, как сделать дачное ограждение и заборные решетки на даче. Смотрите эскизы, проекты, чертежи и готовые заборы для дачи из металла, кирпича, дерева, камня в галерее картинок сайта.

предыдущее фото  |  следующее фото

Гарний паркан для дачі фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Де купити гарний паркан для дачі фото. Готові вироби і виготовлення дачних огорож під замовлення в Дніпропетровську. Хороша кузня художньої ковки та цікаві ідеї решіток для паркану на дачі.

    Як один з варіантів , ця фотографія дозволяє побачити зовнішній вигляд металевої забірної решітки з елементами художньої ковки в Дніпропетровську. Ескіз красивого паркану для дачі на фото досить простий , що є звичайним вибором моделей огорожі дачної ділянки. Тут в Дніпропетровську традиційно віддається перевагу недорогим малюнкам і порівняно дешевим збірними гратам . Що , власне і бачимо на фото.     Проте , варіант який ми вирішили показати вам сьогодні , досить цікавий з точки зору дизайну декоративної конструкції. Верхня частина красивого паркану для дачі оформлена елементами художньої ковки , простими , але ефектними деталями , використовуваними в ескізах класичного стилю. Для більшої солідності красивого паркану на фото , наша кузня , що виготовляє дачні огорожі в Дніпропетровську , використовувала додаткові невеликі елементи , запозичені з сегмента більш дорогих грат. Це так звані ковані хомути , що з'єднують стики деталей на фото паркану для дачі .

    Нижня і середня частина забірної секції дачного огородження з кованого металу зроблена незвичайною. Тут на зображенні ми бачимо незвично густий малюнок , де відстань між прутами розташованими вертикально в ескізі , становить не 150 - 160 мм , як зазвичай роблять на дачній ділянці , а 70 - 80 мм. Це зроблено спеціально , не тільки для оригінального дизайну забірної секції , а й з практичною метою . Справа в тому , що дачні парканні решітки з художньою ковкою , особливо прозорі , часто просять зробити в Дніпропетровську так , щоб через огорожу на ділянці не могли пролазити собаки. А цього можна досягти тільки « Загущатися » , зробивши щільніше малюнок забірної решітки. Більшість ескізів і малюнків кованих огорож з металу не дозволяють цього зробити чисто «механічним шляхом » , тому що зовнішній вигляд стає занадто « важким» і виглядає погано. Тут на зображенні з галереї фотографій художнього кування в Дніпропетровську ви можете подивитися варіант малюнка вельми вдалий і красивий. Як мені здається , з урахуванням того , що це недорогий ескіз , така конструкція може підійти для дачі багатьом людям.     Замовити виготовлення красивого паркану для дачі на фото , можна зв'язавшись з нашим майстром художньої ковки в Дніпропетровську. Координати для зв'язку вказані на сайті в розділі "контакти" . Знаючи довжину огорожі на вашому дачній ділянці , майстер зможе розрахувати вартість роботи . Скільки коштує декоративна металоконструкція можна сказати , зробивши прикидку по проекту або вказаним вами приблизними розмірами . Виїзд на місце для попереднього прорахунку ціни не обов'язковий, але бажаний.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru