Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Гарний паркан з цегли і металу фото. Зразок декоративних металевих грат у вигляді забірних секцій з елементами художньої ковки, кладка   цегляних стовпів, Дніпропетровськ.

предыдущее фото  |  следующее фото

Гарний паркан з цегли і металу фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Робимо для приватного будинку красивий паркан з цегли і металу фото. Прості ідеї дизайну і недорогі варіанти конструкції, кузня художньої ковки в Дніпропетровську.

    Подивимося на один з можливих , явно недорогих варіантів огорожі для приватного будинку . Гарний паркан з цегли і металу на фото. Це абсолютно звичайна , дуже модна конструкція приватного огородження в Дніпропетровську , в який цегляна кладка використана головним для будівництва стовпів. На фото ми бачимо , що опори красивого забору складені з червоної цегли. Недороге , практичне рішення , для невеликого приватного будинку або хорошою акуратно вибудуваної дачі . Стовпи мають квадратний перетин і висоту близько 1900 мм. Що найбільш часто зустрічається для прозорих зборів з декоративними решітками з металу. Більш високе , будувати огорожу можна, але не має практичного сенсу. Якби парканчик був непрозорим , як суцільна стіна , то може бути варто було підняти верхній край кладки до висоти 2 метрів.

    Цегляна кладка при виготовленні забірного огорожі використана не тільки для будівництва опор у вигляді невеликих квадратних колон , але і застосовувалася в нижній частині забору з цегли і металу на фото. Цей невисокий парапет , під декоративною металевою решіткою з кованим малюнком , часто називають збірними цоколем. У даному прикладі на фото , його висота дорівнює кладці в три ряди цегли. Якихось чітких рекомендацій щодо правильної висоті кладки в таких випадках немає . У кожному випадку все визначається смаками замовника або звичками майстра хто клав цегляну кладку. Ширина парапету для забору з цегли і металу зазвичай вибирається товщиною в один камінь. Якщо ми звернемося до фотографії , відразу помітно , що стовпи набагато могутніше , ніж стінка парапету для цоколя. Це правильно . Стовпи повинні мати більшу міцність , щоб витримати вагу декоративної решітки з металу і не розвалитися при випадковому ударі. Хоча їх міцність насправді найчастіше невисока. Тому , при установці металевих забірних секцій з малюнком , свердлити стовпчики перфоратором потрібно дуже обережно. Так , щоб випадково не зламати їх.

    Головним елементом дизайну , визначальним зовнішній вигляд і стиль красивого паркану з цегли на фото , є декоративна конструкція у вигляді прозорої легкої решітки з елементів художнього кування. Тут ми бачимо на фото порівняно недорогий варіант кованої забірної секції , метал якої пофарбований фарбою для зовнішніх робіт чорного кольору. Елементи малюнка і деталі , складові конструкцію грати для забору з цегли і металу , типові , без використання ексклюзивних рішень . Тому , огорожу вийшло, хоча і не самим простим і дешевим , проте претендувати на елітне дороге виріб не може. Вельми звичайна , якісна робота коваля художньої ковки в Дніпропетровську.

    Приблизно половина всіх красивих огорож з цегли і металу , побудованих в нашому місті , чимось перегукуються із зразком огорожі на фото. Дорожчі та оригінальні огорожі робляться в Дніпропетровську , сперечатися не буду , ми самі виготовляли кілька разів дуже незвичайні ексклюзивні ковані секції. Однак на практиці , найчастіше замовники будівництва паркану з цегли і металу , знаходять для себе розумний компроміс між дизайном і вартістю огорожі. Як правило , ці компромісні рішення схожі на варіант , показаний на фото.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru