Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Гарний дизайн забору фото. Незвичайне технічне рішення, ідея встановлення металевої зварної забірної секції з елементами художньої ковки на бетонні стовпчики. Ковані вироби, огорожі та огорожі в Дніпропетровську. Галерея фотографій на сайті приватної кузні.

предыдущее фото  |  следующее фото

Гарний дизайн забору фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Гарний дизайн забору фото. Прикраса недорогого бетонного заборчика кованими решітками та декоративними металевими секціями, оригінальна ідея дизайну парканів у Дніпропетровську.

    Залежно від того матеріалу , з якого будується огорожа для приватного будинку , на дачі , біля заміського котеджу , сільської садиби , особняка або будиночка в селі , дизайн огорожі виходить в кожному випадку різним і має свої особливості. Однак , найбільш популярні зразки сучасних парканів у Дніпропетровську , які ми бачимо на фото , зазвичай мають спільні елементи конструкції. Зараз ми говоримо про красиві забірних секціях з металу. Саме вони найяскравіше помітні в зовнішньому вигляді огорожі і визначають своїм стилем , малюнком залізних грат , дизайн паркану на фото . До речі , ця фотографія , яку ми взяли сьогодні в якості зразка дизайну паркану , досить незвичайний приклад будівництва огорожі для приватного будинку . Оригінальна ідея будівлі огорожі полягає в « нетрадиційному » підході , що з'єднує найдешевший варіант використання недорогих бетонних стовпчиків і секцій , з досить складною художньою ковкою .

    Как мы видим на фото из галереи сайта художественной ковки в Днепропетровске, кузнецу было поручено сделать металлические заборные секции, одна из них показана крупным планом на картинке. Конструкция решетки из кованых элементов на фото, необычная. По проекту, рамка заборной секции должна была быть изготовлена так, что металлическая декоративная решетка могла вставляться в специальные пазы предусмотренные производителем бетонных столбиков для установки «родных» изделий. Тех же заборных секций, но сделанных из бетона. Кстати, нижняя часть забора на фото, составлена именно из них. Идея заказчика художественной ковки для частного дома в Днепропетровске, заключалась в том, чтобы верхняя половина забора вдоль фасада здания, была бы прозрачной, сделанной в виде красивой кованой решетки. Естественно, что такой «нестандартный ход» сразу украсил дизайн забора на фото. Сделав его более солидным и привлекательным.

    Враховуючи форму стиків і розміри пазів , передбачені виробником бетонних огорож , найкращим варіантом рамки красивою кованої забірної секції , виявилося виготовлення її з прямокутної профільної труби. Розміри профільної труби майже ідеально підійшли при установці рамки решітки на місце передбачене виробником для декоративної бетонної секції огорожі . Дивіться на фото , невелика різниця по товщині є, проте вона так мала, що можна не звертати на неї уваги.

    За рахунок зварювання рамки з досить великою по перетину прямокутної профільної труби , дизайн паркану на фото , набуває більш масивний вигляд і здається міцніше . Природно , що ефект цей тільки декоративний . Загальна міцність недорого бетонного заборчика практично не змінилася. Для монтажу металевих зварних решіток з елементами художньої ковки , кріплення залізних рамок з труби до бетонних стовпчиків має певні складності. Вони пов'язані з тим , що такі стовпи з бетону , які ми бачимо на фото , як добре відомо вже всім власникам приватних будинків у Дніпропетровську , мають неприємну особливість . Вони випускаються виробником досить крихкими виробами ( дарма, що зроблені з бетону ) , і теоретично не призначені для свердління перфоратором , забивання закладних та інших подібних робіт. Однак , монтажники впоралися , як ви бачите на фото , нічого не зламалося , а дизайн забору став набагато цікавіше.

     Особисто у мене викликають деякі сумніви ця незвичайна ідея установки красивою і дорогий забірної решітки з кованими елементами в дешеві бетонні стовпчики . У дизайні паркану на фото з'являється явне протиріччя , надто різні за вартістю матеріали поєднуються разом. Але це моя особиста думка , я можу помилятися. Тим більше , що наша кузня художньої ковки в Дніпропетровську , тільки пропонує варіанти дизайну зборів замовникам , остаточне рішення в будь-якому випадку за клієнтом . Його приватний будинок , його огорожу , йому і визначатися , який дизайн забору подобається більше. Для вас , як для відвідувача сайту , ми надаємо можливість подивитися й інші ідеї дизайну зборів на фото в галереї сайту нашої кузні , там ви побачите гарні грати з металу , кованих вироби , незвичайні парканні секції , огорожі для приватного будинку , побудовані на дачі, біля заміських котеджів , особняків , сільських садиб , будиночків у селі . Дивіться фото , вибирайте дизайн забору , а ми зробимо для вас під замовлення будь-які декоративні металеві конструкції , огорожі і парканні секції.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru