Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Фото парканів для приватних будинків, галерея сайту художнього кування в Дніпропетровську. Образи готових робіт, приватні огорожі і красиві ідеї дизайну огорож на фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Фото парканів для приватних будинків.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

Фото заборов для частных домов. Варианты дизайна металлических секций, эскизы художественной ковки для оград в Днепропетровске.

    У галереї будь-якого сайту кузні художньої ковки , огорожам має бути присвячений солідний розділ з великою кількістю фотографій , ескізів , креслень і малюнків. На яких майстерня покаже відвідувачам , що вибирають варіанти декоративних огорож , свої можливості. Це мають бути цікаві моделі огорож , красиві парканні решітки , секції зварні та ковані , зразки дизайну і приклади готових робіт . Приблизно за таким принципом складена галерея нашого сайту художнього кування в Дніпропетровську. У меню ви знайдете окремим пунктом - фото зборів для приватних будинків. Природно , що запропоновані нами варіанти дизайну і образи забірних секцій , грат і огорож , можуть використовуватися для будівництва забірного огорожі на дачі , біля заміського котеджу , красивою садиби в селі , солідного особняка процвітаючої людини або маленького будиночка в селі . Вузької спеціалізації наша приватна кузня в Дніпропетровську не має. У нашій галереї ви знайдете фото зборів для приватних будинків широкого спектру вартості . Від самих недорогих варіантів огорож і дешевих забірних секцій за ціною економ класу вартості , до елітних образів , ексклюзивних ідей дизайну зборів для солідних приватних будинків , особняків , котеджів.

    Сьогодні , ми подивимося на фото зборів для приватних будинків , цікавий варіант дизайну огорожі . Зразок декоративної забірної секції зварної металевої , зробленої з квадратного прута перетином 12х12 мм. Основа малюнка решітки на фото - це залізна рамка прямокутної форми , складена з вертикальних прутів , приварених зварюванням на відстані 146 мм один від одного. Відстань між вертикальними прутами в ескізі забірної секції розраховується в кожному випадку різним, виходячи з довжини решітки. Довжина решітки визначається відстанню між сусідніми стовпами забору для приватного будинку . У даному прикладі , ми бачимо на фото цегляні стовпи , парканні опори складені кладкою облицювальної цегли теракотового кольору. При будівництві муляр в Дніпропетровську використовував керамічна цегла . Однак , для розрахунків конструкції зварювальник вибирає відстані між вертикальними прутами в малюнку секції паркану для приватного будинку не довільно , а звіряючись з правильною пропорцією . Ці « просвіти » між вертикальними лініями залізного малюнка забірної грати повинні бути не більше 151 мм і не менше 141 мм.

    Самі вертикальні прути з квадрата , які ми бачимо на фото паркану для приватного будинку , це теж декоративні деталі. Верхні кінці яких , розкуті в кузні молотом так , щоб по верхньому краю забірної секції були розташовані рівним рядом на одній висоті гострі ковані піки. У центральній частині решітки паркану для приватного будинку на фото , ви бачите накладної малюнок з елементів рослинного орнаменту. Накладні малюнки відрізняються тим , що ковані деталі , з яких вони збираються , чи не ріжуться на « шматочки» і не вставляються між прутами , а виготовляються за потрібними розмірами цілком, приварюються на каркас зверху. Накладаються . Саме тому , такі малюнки для парканних решіток , як на фото , називаються накладними . Технологічно виготовлення в кузні забірних секцій з накладним малюнком простіше , тому вартість паркану для приватного будинку виходить дешевше . Хоча дизайн металевої огорожі , як ми бачимо на фото , дуже красивий , стильний і сучасний.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru