Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Візерунки для паркану з металу фото, ідеї дизайну, красиві ескізи, сучасні малюнки, варіанти готових забірних грат і металевих огорож для приватних будинків   і дачних будиночків. Виробник приватна кузня художньої ковки в Дніпропетровську. Галерея фото на сайті майстерні залізного дизайну. Зварювальні роботи, декоративні металоконструкції, ковані вироби, огорожі.

предыдущее фото  |  следующее фото

Візерунки для паркану з металу фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

Красиві сучасні візерунки для забору з металу фото приклади з галереї сайту приватної кузні художньої ковки в Дніпропетровську.

    Традиційний , що став класичним , підхід до узорів для забору з металу , припускає використання , при оздобленні металевої решітки зварної забірної секції , деякої кількості спеціальних деталей з гарним дизайном . Їх називають елементами художньої ковки металу. Деталі умовно поділяються на звичайні , прості і ексклюзивні , що виготовляються індивідуально. Якщо перший варіант кованих деталей може бути куплений в магазині і просто використовуватися для самостійного виготовлення узору для забору з металу своїми руками будь-якою людиною вміє варити зварюванням. То другий тип елементів художньої ковки робиться досвідченим майстром у кузні і може не мати точних аналогів . Бути розробленим спеціально саме для цього конкретного візерунка для забору з металу.     Друге зустрічається рідше. Вважається , що робити нові незвичайні візерунки складно і дорого. Неможливо виготовити їх своїми руками. Тим цікавіше буде показати на фото , якими цікавими варіантами візерунків прикрашаються сучасні металеві парканні секції. Перевагу сьогодні ми віддамо прикладам грат залізної огорожі з малюнками , які не є дорогими і технологічно складними. Більше того, такі візерунки для забору з металу можна робити своїми руками , самостійно збираючи красиві секції огорожі для приватного будинку або на дачі.

    Потрібно відзначити , що ескізи і малюнки для металевих забірних секцій не бувають універсальними . Окрім, можливо , класичного стилю , про який ми вже говорили докладно раніше на нашому сайті художньої ковки в Дніпропетровську. Сьогодні намітилася тенденція спеціалізації в оформленні залізних огорож , призначених для різного типу приватних будинків. На практиці це означає , що дизайн дачних забірних решіток , став різко відрізнятися малюнком деталей від огорожі , використаного в приватному будинку. І, звичайно , не може не радувати те , що дизайн забірних секцій став вибиратися набагато більш вибірково . Візерунки для паркану з металу замовники підбирають з урахуванням стилю оформлення будівлі. Пов'язуючи в єдиний декоративний комплекс , наприклад малюнок огорожі біля приватного будинку і ковку на балконах , вхідних дверях , воротах , хвіртках , козирках на ганку , навісах і інших красивих металевих конструкціях на фасаді або біля будинку.     Найпростішим варіантом малюнка забірної секції , який буде виглядати модно , сучасної та досить незвично , вважається ескіз з рослинними мотивами. Зразок такого орнаменту з кованих деталей на решітці металевої огорожі ви бачите на фото. В цілому , конструкція залізної секції зварна і абсолютно звичайна . Це рамка створює каркас , основна площа якої заповнюється вертикальними прутами . Тут на фото ми бачимо квадратний прут . Але можна використовувати при виготовленні рамки круглий прут , квадратну трубу невеликого перерізу або прямокутний профіль. Принципово , загальний вигляд залізної огорожі не зміниться. Не забувайте розмістити у верхній частині металевої решітки ковані піки або інші гострі деталі. Вони послужать додатковим прикрасою всього залізного паркану і в той же час сильно ускладнять життя «небажаним відвідувачам » захотіли « несанкціоновано » відвідати ваш будинок. Як захисні елементи в конструкції забірної секції , гострі ковані піки дуже ефективні.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru