Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Дивіться приклади і варіанти декоративних конструкцій з металу для приватного будинку і дачі, тема галереї: оригінальні паркани і огорожі фото. хороша   кузня художньої ковки в Дніпропетровську робить на замовлення, встановлює оригінальні паркани і огорожі.

предыдущее фото  |  следующее фото

Оригінальні паркани і огорожі фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Оригінальні паркани і огорожі фото - приклад готового виробу, кована для огорожі секція з незвичайним дизайном, огорожу з металу за індивідуальним ескізом, Дніпропетровськ, художня ковка.

    Серед всіх зразків огороджень і забірних секцій в Дніпропетровську , які ви можете побачити на фото або знайти на вулиці , по справжньому оригінальні паркани і незвичайні парканні секції , зустрічаються досить рідко. Набагато частіше ми бачимо красиві елітні , зроблені у звичній манері художнього кування або прості недорогі огорожі економ класу. Виготовлені майстром в кузні , на базі досить відомих малюнків , ескізів перевірених часом і популярних у замовників декоративних конструкцій з металу. Що саме по собі не погано і не може критикувати , як відсутність смаку. Адже багато дуже популярні варіанти парканів та огорож на фото , давно стали класикою художнього кування.     Незвичайний дизайн забірних секцій , оригінальні паркани - це вироби « на любителя » , їх хочуть купити і встановити біля будинку люди , які мають власні уявлення про дизайн і незвичайні смаки. Часто , замовлення на виготовлення оригінальних парканів та огорож , мотивується тим , що власник приватного будинку , дачі , особняка , садиби , заміського котеджу , хоче мати індивідуальний дизайн, що виділяється зі звичних декоративних конструкцій на вулиці. Індивідуальність і стильність , в даному випадку виявляються ключовими словами. Особисто я завжди тільки вітаю , коли замовник ставить завдання нам , як майстерні художньої ковки , знайти нові ідеї для оригінального забору і огорожі, воріт , хвіртки , вуличних світильників , козирків , навісів , зовнішніх перил.

    Тут на фото , ми хочемо показати вам цікавий приклад . Один з варіантів індивідуального підходу до розробки дизайну декоративної забірної секції з металу з елементами художньої ковки. При цьому , на фото , ми бачимо в принципі недорогий парканчик , абсолютно не переобтяжений кількістю елементів з прокувати металу. Швидше навпаки , ескіз забірної решітки вельми простий , секція паркану на фото має просту прямокутну форму , без арки або хитрих вигинів верхньої лінії малюнка огорожі. Оригінальність паркану - це перш за все проста ідея, що дозволяє створити в кузні , щось незвичайне , не виходячи за межі розумної вартості кованої огорожі . Власне , в цьому і полягає основна складність розробки незвичайних ескізів забірних секцій. Адже набагато простіше було б піти « кількісним шляхом » , взяти густий малюнок , « заштовхати » у нього складні типові елементи або навіть готові стандартні деталі. Отримавши в результаті , може бути і непоганий паркан з металу , красиве огорожу , що має цілком звичайний вигляд і безліч «близнюків» на сусідній вулиці.

    При виготовленні в Дніпропетровську саме цього оригінального виробу на фото , застосовувалися такі матеріали: квадратний прут 12х12 мм і товста металева смуга шириною 40 мм. Для прикраси оригінального огородження , смуга проковували , ви бачите на фото , що вона має власний рельєф у вигляді невеликих насічок . Це сліди від ударів ковальського молота. В принципі , схожу ковану смугу , для виготовлення оригінального забору своїми руками , можна купити готовою в магазині , де продаються елементи художньої ковки в Дніпропетровську. Всі інші деталі декоративного вироби для будинку виготовляються індивідуально. Подивіться на такі елементи, як великі об'ємні листя з металу на забірної секції. Вони яскраво виглядають в малюнку і ефектно виділяються своїм незвичайним виглядом , дозволяючи створити абсолютно оригінальний дизайн . Якщо вам сподобається оригінальна красива конструкція на фото , ви можете купити її , замовивши виготовлення під ключ в Дніпропетровську. На нашому сайті є розділ « КОНТАКТИ» , там вказані координати для зв'язку з майстром , що робить оригінальні паркани в Дніпропетровську. Рекомендую подивитися і інші фото у галереї нашого сайту , можливо , вам сподобаються ще якісь ескізи , малюнки , картинки або креслення огорож з металу для приватного будинку , для дачі , заміського котеджу , садиби , особняка , сільського будинку в селі. Ми так само працюємо і з варіантами запропонованими замовниками , малюнками , зробленими самостійно художниками аматорами.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru