Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
З якого металу роблять забори? Цікава інформація про металеві парканні огорожі, грати, секції для огорож, а так само про мідні вироби,   використанні нержавіючої сталі, бронзові, срібні, золоті конструкції для приватного будинку і дачі.

предыдущее фото  |  следующее фото

З якого металу роблять забори? фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото кованый забор

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

З якого металу роблять паркани? Робимо огорожі та секції забірного огородження з міді, бронзи, нержавійки, старого срібла, старовинного золота, хоча насправді вони виготовлені зі звичайного заліза.   Фото галерея сайту художнього кування в Дніпропетровську.

    Так і хочеться відповісти запитанням на запитання , а який металевий паркан ви хочете зробити? Чисто теоретично , парканні огорожі можна робити з будь-якого металу або сплаву. І їх дійсно роблять різними. Серед цікавих , хоча екзотичних варіантів огорож ми можемо побачити на фото в галереї сайту такі приклади як : мідний паркан , огорожу з нержавіючої сталі , бронзові огорожі , різні зразки забірних секцій з кольорових металів. Що, загалом - то , і ілюструє широкі можливості дизайну і несподівані оригінальні ідеї виготовлення парканів з металу. У кожному випадку , роблячи паркан з металу , є можливість підібрати не тільки малюнок забірних секцій , конструкцію огорожі , а й доповнити декор решітки , стовпів , хвіртки , воріт , вибравши незвичайний метал або сплав для виготовлення виробу.     Коли ми підбираємо варіант , з якого металу зробити паркан , залишається кілька питань , сильно знижують «ентузіазм самобутнього дизайнера ». Звичайно , мідний паркан або парканні секції з нержавіючої сталі - це класно. Декоративні грати огорожі , для виробництва яких , використані виробником кольорові сплави і метали , виглядають солідно , виглядають дуже стильно, але обходяться несподівано дорого за вартістю. До речі , ціна огородження досить часто не зупиняє замовника в Дніпропетровську, як і в цілому по Україні , Росії , Білорусі. Заможні клієнти , які побудували красиві дорогі будинки , справжні особняки або хороші заміські котеджі , « в природі зустрічаються » набагато частіше , ніж можна було припустити по популярності запитів в інтернеті , типу: « як зробити дешевий паркан з металу».

     Складнощі виникають з технологіями . Адже виготовлення забірних секцій для огорож з міді , наприклад , « впираються » у дефіцитність мідного прокату , і маленький асортимент випущених профілів. Що робить дуже важким завданням навіть сам підбір відповідного мідного прокату для виготовлення декоративних грат. Просте з'єднання деталей з міді , настільки легко делающееся звичайної зварюванням в тих випадках , коли ми варимо конструкції зі звичайного чорного металу , перетворюється на справжню технологічну проблему. У більшості майстерень просто немає потрібного устаткування для зварювання мідного прута , а тим більше досвіду роботи у фахівців.     Нержавіючу сталь , коли роблять огорожі для приватних будинків , використовують помітно частіше. Але тут з'являється інша проблема. Нержавійка погано ріжеться і ще гірше кується . Звичайна бронза взагалі не кується і при зварюванні дає тендітні ламкі зварні з'єднання . Красиві парканні огорожі з бронзи - це технологія лиття металу. Іншими словами , решітки , парканні секції , декоративні огорожі і паркани з металів кольорових , нержавіючої сталі , бронзи , проблематично зробити красивими і різноманітними по дизайну. Хоча б тому , що при їх виготовленні ми не можемо застосувати можливості художнього кування. А це основна , головна технологія створення красивих малюнків і декоративних елементів з металу.

    Однак , одна справа ексклюзивні вироби та елітні металеві огорожі , а інша справа продукція затребувана більшістю замовників , що будують приватні будинки та дачі. Набагато зручніше , дешевше і практичніше робити гарний паркан із звичайного чорного металу , сплав називається СТ3 . Чому ? Почнемо з вибору профілів. Будь , навіть найкрасивіший паркан з металу, з самим незвичайним по дизайну малюнком решітки забірної секції , виготовляється спочатку з використанням тільки стандартного металевого прокату. Зазвичай це якийсь різновид залізного прута . Так от , асортимент прута та інших видів сталевого прокату зі сплаву СТ3 , самий широкий і найдоступніший при покупці. За ціною , він найдешевший. Технологія зварювання металевих парканів проста і використовується однакова у всіх виробників огорож .     З якого металу роблять огородження з елементами художньої ковки ? Багато людей впевнені , що для художнього кування при виготовленні забірних огорож біля приватного будинку , на дачі , біля заміського котеджу , ковалі застосовують якийсь спеціальний метал, що володіє особливими властивостями. Нічого подібного , сплав СТ3 , так званий чорний метал або звичайна сталь , володіє прекрасними властивостями в частині ковкості . Тому , ковані паркани , огорожі, грати на вулиці , парканні секції та декоративні огорожі з елементами художньої ковки роблять з самого звичайного чорного металу. Як ви можете подивитися на фото в галереї сайту нашої майстерні , виходять дуже гарні вироби і стильні декоративні конструкції. Вартість виробів порівняно невисока , а вибір моделей , варіантів дизайну , ідей , малюнків ескізів на фото дуже багато.

    З якого металу роблять паркани схожі на мідні , бронзові , срібні та золоті огорожі ? Дійсно , на фото в галереї нашого сайту , кузні в Дніпропетровську , ви можете подивитися незвичайні вироби з звичайного заліза , які виглядають як зроблені з міді , бронзи , срібла , золота , состаренной нержавіючої сталі , білого заліза та інші цікаві зразки декоративних решіток для огорож . Зовнішній вигляд в даному випадку , виходить мідним , бронзовим , золотим , срібним або нержавіючим , тільки завдяки використанню технології декоративного фарбування . Вона називається : ковальське патинування .

  • Из какого сплава делают заборы?
  • Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
    © ЧП Колесник 2010-2011

    Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
    Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

    Рейтинг@Mail.ru