Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Как сделать для дома оригинальный забор фото из галереи сайта художественной ковки в Днепропетровске. Необычные варианты заборных ограждений, оригинальные решетки на забор для дома, идеи дизайна, примеры, картинки, эскизы и чертежи для кузницы.

предыдущее фото  |  следующее фото

Для дому оригінальний паркан фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Хорошая идея, как изготовить для дома оригинальный забор фото из галереи картинок сайта кузницы художественной ковки в Днепропетровске.

    Цікава фотографія на сайті художньої ковки в Дніпропетровську , картинка з одним з варіантів забірного огорожі для приватного будинку , при описі якої хотілося б зупинитися докладніше , розповівши саме про цей оригінальний паркан для будинку на фото. Розглянувши його комплексно , як рідкісну розумну ідею будівництва приватних огорож , що з'єднала прості будівельні технології , досить звичайні матеріали і оригінальний малюнок декоративних секцій. Змінився зовнішній вигляд забору для дому на фото , «до стану » абсолютно несподіваного (у позитивному сенсі) вироби .

    Насамперед , на фото ми бачимо забірний огорожу перед фасадом приватного будинку , в якому дуже правильно і добре передбачено проектом використання для будівництва таких же матеріалів , які застосовувалися при будівництві будинку і обробці фасаду. Якщо ми подивимося на фото , то відразу впадає в очі , що оригінальний паркан і будинок у Дніпропетровську , разом виглядають як єдиний декоративний комплекс . Навіть не відразу стає зрозуміло , як це вийшло. Насправді , «рецепт» красивого оригінального паркану в даному випадку , для цього варіанту на фото , досить простий. Власне «будівельна » частину конструкції забірного огорожі біля приватного будинку в Дніпропетровську , це кладка стовпів з хорошого якісного керамічної цегли .

    Точно такий же за кольором і розміром цегла , вже використовувався для обробки фасаду при спорудженні будівлі на фото. Цоколь будівлі на фото , як добре видно по картинці , дуже високий , він оформлений при обробці бутової кладкою з дикого каменю , ламаний граніт. Колір кладки каменю на цоколі - сірий , обробка всього фасаду будинку на фото - теракота . І це гарне поєднання кольорів , характерне саме для цього приватної будівлі в Дніпропетровську , повністю перенесено на паркан , цоколь огорожі , як ми бачимо , складний теж бутової кладкою з дикого каменю. Спосіб укладання каменів з ламаного граніту на цоколі забору , чесно кажучи , відрізняється від кладки на фасаді приватного будинку . Вона тут простіше , трохи грубіше , не така акуратна . Однак ідея дизайну красивого паркану , добре підходить саме до цього фасаду і його обробці , простежується при першому ж погляді на фото.     Тобто , забірний огорожу продовжує оформлення фасаду і продумано так , щоб загальний стиль був витриманий бездоганно. Це ті , абсолютно прості , ідеї , реалізація яких при будівництві доступна всім. Подібні « рецепти » в 100 відсотках випадків , дозволяють робити дуже пристойні варіанти огорож і абсолютно не вимагають додаткових вкладень . Зручно навіть те , що одного разу знайшовши пристойну бригаду будівельників і вибравши один раз матеріали , ви користуєтеся послугами цих же фахівців і тими ж цеглою для будівництва приватного будинку і огорожі біля нього .

    Але цього явно недостатньо , щоб побудувати незвичайний , дійсно оригінальний паркан , що відрізняється хорошим смаком і невисокою вартістю виготовлення. Потрібна якась принципова ідея , найкраще несподіваний новий малюнок . Тут на фото , оригінальні якості забірного огорожі забезпечені тільки за рахунок ескізу декоративної металоконструкції . Простіше , ці вироби з кованого металу , називаються секціями для забору або прольотами , як їх іменували за минулої влади. Не має значення, як вам зручно називати елементи металевої огорожі для дому на фото в Дніпропетровську. Давайте вкажемо на особливості проекту і ескізу незвичайного забору , зробленого в майстерні художнього кування.

     Оригінальна ідея малюнка для цього виробу на фото , зводиться до того , що художник по металу , який робив ескіз художньої ковки для декоративної конструкції в Дніпропетровську , повністю відмовився від звичних нам , що стали класикою , невеликих елементів і деталей , що розташовуються між вертикальними прутами квадрата. Більш того , оригінальний паркан на фото , в конструкції секцій з металу , взагалі не має рамки по периметру. А адже прямокутна рамка вважається обов'язковим , базовим елементів конструкції забірної секції з металу. Зазвичай виготовлення кованого виробу , якраз починається з рамки. Тут на фото її немає. Замість рамки і невеликих елементів , складових малюнок на решітці , коваль художнього кування в Дніпропетровську використовував довгі , незвичайні , химерно зігнуті красиві деталі з цілісного , нерозрізаного квадратного прута перетином 14х14 мм. Саме вони для оригінального паркану на фото відразу виконують дві функції: створюють незвичайний малюнок своїми лініями і хвилями , а так само , виконують роль жорсткої рамки з декоративних елементів , що скріплює між собою всі вертикальні прути в решітці на зображенні огорожі для дому в Дніпропетровську.

     Друга особливість , точніше ідея , що дозволила просто і недорого надати паркану для дому на фото вигляд оригінального декоративного вироби з металу і цегли , полягає в тому , що забірний огорожу тут на зображенні , як ми бачимо не плоский , а об'ємне в частині малюнка з кування . Довгі елементи вже використані в ескізі решітки , додатково « випускаються » з площини забірної секції і розташовуються перпендикулярно до неї. Стилістично обіграно це цікаво , деталі художньої ковки для оригінального паркану на фото , зроблені так , що вони нагадують технічні елементи для додаткового кріплення забірних секцій , своєрідні декоративні розпірки з металу , що спираються на цоколь з буту . Насправді розпірки не мають технічного сенсу , а зроблені для краси та естетики. Їх потрібно розглядати тільки як оригінальну ідею дизайну грати з металу на фото.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru