Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Гарний сучасний паркан фото. Зразок забору з дизайном у сучасному стилі з цегли і металу, виробництво хорошої приватної кузні художньої ковки   в Дніпропетровську.

предыдущее фото  |  следующее фото

Гарний сучасний паркан фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Як зробити гарний сучасний паркан фото. Варіанти декоративних забірних секцій в сучасному стилі і красиві металеві решітки для огороджень в приватному будинку, на дачі, для   заміського котеджу. Виробник, хороша приватна кузня в місті Дніпропетровську.

    Подивимося ближче на цю фотографію їх галереї сайту художнього кування в Дніпропетровську. Один з варіантів забірного огорожі для приватного будинку або на дачі - це незвичайний , вельми оригінальний , дуже гарний сучасний паркан на фото. Не секрет , що дизайн красивих огорож , так само як і стиль оформлення фасадів будинків , з часом як би застаріває , в моду входять нові модні малюнки , ескізи і зразки декоративного оформлення зборів , на які орієнтується більшість замовників забірних огорож. Ті моделі , які були популярні , наприклад , 10 років тому , ми постійно зустрічаємо їх на фото в інтернеті , сьогодні вже не користуються великим попитом у забудовників. Більше того , запропонувавши в фото галереї застарілі декоративні рішення , виробник приватних огорож ризикує « відлякати » замовника , так як у нього виникають резонні сумніви в рівні професіоналізму майстерні і великі питання у кваліфікації художника. Клієнти в Дніпропетровську і відвідувачі нашого сайту кузні художньої ковки металу , хочуть побачити нові ідеї дизайну огорож , знайти для свого будинку або дачі гарний сучасний паркан на фото.     Якщо ми будемо говорити про сучасні тенденції в дизайні забірних огорож , дивитися найкрасивіші фото , то найбільш затребуваними і модними на сьогодні варіантами будівництва огорож для приватного будинку і на дачі , виявляються не чисто металеві повністю прозорі або цегляні глухі паркани , а так звані комбіновані будівельні вироби . Успішно поєднують у своїй конструкції , як ми бачимо на фото , елементи якісної цегляної кладки красивого декоративного цегли та металеві парканні секції , найчастіше прикрашені незвичайними деталями , зробленими за технологією художнього кування. Місто Дніпропетровськ в цьому сенсі не виняток. Наші замовники , може бути , не стежать пильно за модними трендами , але із задоволенням будують у себе красиві сучасні паркани. Для яких , кузня в Дніпропетровську виготовляє найважливіші декоративні елементи конструкції , ті самі металеві парканні секції , що визначають оригінальний , незвичайний зовнішній вигляд огорожі і сучасний стиль паркану в цілому.

    Тут на фото , ви можете подивитися вельми незвичайну , дуже модну по дизайну залізну забірну секцію , зварену з металу , точніше з квадрата 14х14 мм. Як ми бачимо на зображенні , металева решітка для сучасного забору має в основі конструкції вертикально розташовані прути квадрата , відстань між якими в ескізі передбачено рівним 145 мм. Часто запитують про те , яку відстань між прутами забірної решітки оптимальне , найкраще або стандартне . Тут потрібно виходити зі здорового глузду , будівельними нормами і правилами чіткої регламентації для декоративних металевих огорож не дається.     Досвід виготовлення красивих сучасних парканів нашої кузнею художньої ковки в Дніпропетровську , привів нас експериментальним шляхом до наступних оптимальним відстаням між вертикальними прутами металевих грат для забірних секцій. Якщо ви робите залізну решітку , розраховуючи на те , що приватна огорожа буде ефективним перешкодою для людей. Те , залежно від особливостей малюнка і пропорцій металевої секції для сучасного забору , відстань між прутами має бути рівномірним для всіх довжини залізних грат і становити не менше 140 мм і не більше 150 мм. Така пропорція в малюнку металевої решітки для сучасного паркану на фото , виглядає красиво і в той же час не дозволяє пролазити через неї «небажаним гостям» . Зверніть увагу при знайомстві з фото галереєю сайту , на те , що ці відстані , як правило , точно витримуються в будь-якому малюнку металевої решітки для огорожі , незалежно від того , наскільки оригінальним , простим або складним буде обраний ескіз секції на картинці.

    Однако, при строительстве хорошего ограждения для частного дома в Днепропетровске, загородного коттеджа или на даче в пригороде, задача поставленная заказчиком металлической декоративной заборной секции, может звучать иначе. Например, клиенты часто обращаются в нашу мастерскую художественной ковки в Днепропетровске, с пожеланием оградить частный участок от проникновения не только людей, но и собак. Частным случаем, встречающимся почти постоянно, нужно отметить просьбу, сделать красивый современный забор для дома или дачи таким, чтобы при общей прозрачности железной ограды, заборные решетки из металла, не позволяли собаке хозяина, покидать территорию его участка. Здесь возникает вопрос, какие размеры и пропорции рисунка декоративной конструкции, должны быть у решетки для собак. Для того, чтобы сквозь красивый современный забор у дома или на даче не могла протиснуться собака, расстояние между вертикальными прутьями в декоративном рисунке металлической заборной секции должно быть 70, в крайнем случае - 75 мм. Кошек заборы не останавливают вообще.

    Всі вироби , зразки дизайну огорож та декоративні секції , металеві решітки для огорож приватного будинку і дачі , які вам сподобаються на фото в галереї сайту , можна купити. Наша кузня художньої ковки зробить їх під замовлення , з урахуванням індивідуальних побажань до їх зовнішнього вигляду , а так само по тим розмірам , які самостійно зніме майстер при замірах .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru