Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
ЭТО ИНТЕРЕСНО
Красивый металлический забор фото из галереи сайта кузницы художественной ковки в Днепропетровске, сварные заборные секции из металла с коваными деталями, для кирпичного забора, декоративные решения, идеи дизайна, образы готовых железных изделий, фотографии, картинки, эскизы, чертежи и проекты для частного дома, дачи, коттеджа, особняка, загородной усадьбы в селе, домика в деревне.

предыдущее фото  |  следующее фото

Гарний металевий паркан фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Де купити гарний металевий паркан фото. Цікавий варіант декоративної забірної секції з металу для огорожі зробленого з цегли та художньої ковки, виробництво кузні в Дніпропетровську.

    Мы продолжаем знакомиться с вариантами заборных ограждений сваренных из железных деталей, сегодня посмотрим красивый металлический забор на фото из галереи сайта кузницы художественной ковки в Днепропетровске. Простые недорогие ограждения из металла для частных домов, особенно хороших, построенных людьми с достатком, делают сравнительно редко. В Днепропетровске, как и в других городах Украины, России, Беларуси, более модными решениями для красивого забора считаются комбинированные конструкции. Построенные не только из железных секций, а с применением кладки кирпича. Здесь на фото, мы видим именно такой пример, вариант, сочетающий необычную декоративную кирпичную кладку и красивые металлические секции, изготовленные по технологии художественной ковки.

     Наша кузня в Дніпропетровську виконує замовлення на виробництво красивих металевих парканів такого виду достатньо часто. І накопичила великий технологічний досвід , має багато ідей дизайну декоративних конструкцій , фото готових виробів в галереї сайту , певний «запас» малюнків , незвичайних ескізів і креслень , оригінальних забірних секцій поки не затребуваних конкретними замовниками . Що дозволяє нашій майстерні художньої ковки в Дніпропетровську запропонувати гарну ідею красивого металевого паркану кожному, навіть самому вимогливому відвідувачеві сайту.

     Варіант забірної секції на фото , створювався художником по металу , виходячи з особливостей кладки цегли на паркані. Ми бачимо на фото , що форма прольотів між вертикальними стовпами із цегли складніше , ніж зазвичай. Нижня частина огорожі по проекту на фото , зроблена у вигляді цегляних арок , але вигнутих не вгору , як цього можна було б очікувати , а більш оригінально . Як зворотні або перекинуті цегляні арки. Тому , прямокутна форма металевих забірних секцій тут не підходить. Кузні в Дніпропетровську довелося виготовити незвичайні решітки , що мають у нижній частині арку , збігається за розмірами з цегляною арочної лінією в кладці паркану на фото .

    Виготовлення арочних виробів з металу і декоративних конструкцій представляє собою деякі складності. Важливим моментом для виробника виявляється необхідність забезпечити точний збіг двох арок , тієї , що утворена цегляною кладкою на паркані і другий , наявної в нижній частині забірної секції з металу. Коли коваль робить красивий металевий паркан , такого виду , як на фото , йому доводиться користуватися спеціальним шаблоном . З практики , можу вказати на саму часто зустрічається помилку , особливо «популярну » у тих, хто варить парканні секції самостійно , своїми руками. Кладка арок з цегли на паркані , виявляється для муляра не найпростішим завданням , тому , абсолютно нормально , якщо всі арочні прольоти в красивому паркані , будуть мати трохи різні розміри. Візуально , на фото , це не впадає в очі. Однак , якщо робити декоративні грати за одним шаблоном , то отримані після виготовлення металеві парканні секції будуть виглядати не дуже добре. Тому , більш правильним технологічним рішенням буде рекомендація виготовляти шаблони для кожної арки окремо .

    У нашій галереї готових декоративних конструкцій і забірних металевих грат ми зможете знайти цікаві ідеї дизайну , гарні фото, незвичайні ідеї та оригінальні малюнки з елементами художньої ковки. Всі металеві вироби показані на фото , ми виготовляємо під замовлення , виконуємо монтаж при установці у замовника в Дніпропетровську. Доставка по місту та області здійснюється нашим транспортом. Зв'язатися з майстром художньої ковки в Дніпропетровську можна по телефону або електронною поштою , координати для зв'язку вказані в розділі «Контакти ». Майстер детально обговорить з вами дизайн металевих виробів , допоможе вибрати малюнок або розробить для вас новий ескіз , самостійно зніме точні розміри , розрахує вартість замовлення і визначить терміни виготовлення декоративної конструкції.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru