Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Гарний паркан кований зварної фото. Технологія виготовлення декоративних забірних огорож, решіток, секцій і прольотів, ідеї дизайну, фотографії, картинки, ескізи і креслення в галереї хорошою кузні художньої ковки в Дніпропетровську.

предыдущее фото  |  следующее фото

Гарний паркан кований зварної фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Як зробити гарний паркан кований зварної фото. Виготовлення забірних секцій і красивих металевих грат для огорож в Дніпропетровську, художня ковка, приватна кузня для дому і дачі.

    Ми бачимо на фото зразок красивого забору зварного кованого , зробленого з металу. Точніше для його виготовлення використаний квадратний прут перетином 12х12 мм. Дизайн вироби на фото відноситься до варіантів художнього кування з стилі модерн . Малюнок незвичайний , я назвав його оригінальним. Вартість декоративного вироби недорога , тут для виробника немає складних трудомістких ковальських або складальних робіт . А гарний зовнішній вигляд зварного кованого паркану на фото , вийшов красивим за рахунок хорошої ідеї художника по металу , що працює в нашій кузні в Дніпропетровську. Де може використовуватися такий варіант красивого кованого зварного паркану , як на фото ? Металеву огорожу у вигляді незвичайної решітки рекомендовано для будівництва огорож для приватного будинку в Дніпропетровську , для дачі , у котеджу , біля особняка , заміської садиби в селі або перед фасадом сільського будиночка. Тобто призначення універсальне , єдиною обмовкою потрібно згадати те , що такі ескізи не завжди можуть бути доречні при споруді зборів біля громадських будівель , кафе , ресторанів , офісів. Для таких об'єктів кращим вважається класичний строгий стиль художньої ковки і солідний вигляд забірного огорожі.

    Сложившаяся практика в строительстве и общепринятая терминология разделяет декоративные заборные ограждения из металла на две условные категории, на сварные решетки и кованые секции. Это не совсем точное определение, которое, тем не менее, используется в Украине и России практически повсеместно. Из за чего и возникают постоянные недоразумения с заказчиками заборных ограждений в Днепропетровске. Давайте сразу, еще до просмотра и описания красивого фото из галереи сайта художественной ковки, внесем нужную ясность. Разберемся, почему делить заборы для частного дома на: сварные и кованые, противопоставляя их друг другу, это совершенно неправильно.

    Декоративні грати з металу , такого виду як на фото , в 99 відсотках випадків , це завжди зварні вироби . Справа в тому , що будь-який металевий прокат з'єднується між собою за допомогою технології зварювання заліза. Найчастіше виробники кованих забірних секцій в Дніпропетровську користуються зварюванням електродами на змінному струмі. Це зручна технологія , для зварювання красивого паркану , в такому разі, потрібно мати недорогий зварювальний апарат та «годувати » його електродами типу МР- 3 . Більш товсті електроди діаметром 4 мм погано підходять для виготовлення зварних конструкцій з тонкого прута . А для того щоб зробити своїми руками звичайний зварної паркан для приватного будинку , ми використовуємо прут круглого або квадратного перетину , відповідно діаметром 10 , 12 , 14 мм або перетином 10х10 , 12х12 , 14х14 мм. Тонкі електроди діаметром 2 мм , можуть застосовуватися при монтажі , але для виготовлення конструкції виявляються незручними . Занадто великий витрата дорогих електродів маленького діаметра , погана якість шва , маленька глибина проварки при з'єднанні деталей і елементів малюнка.

     Інші способи з'єднання окремих деталей і елементів з металу , при виготовленні решіток на паркан для приватного будинку в Дніпропетровську або дачі в передмісті , використовуються вкрай рідко. Для загального розвитку можна згадати про такі технології зборки кованих декоративних виробів як , заклепки або клепані з'єднання , хомути , гвинти або різьбові з'єднання. Але все це велика екзотика , навряд з ви знайдете в Дніпропетровську, де купити такі металеві паркани для свого будинку. Ці технології використовуються вкрай рідко , не мають явних переваг , проте істотно збільшують вартість виготовлення декоративних виробів , забірних огорож і будь-яких решіток на вулиці.

    Тепер про малюнках для забірних секцій з металу. Найбільш красивими і декоративними виробами з металу , з незвичайним дизайном , так цінованим замовниками зборів в Дніпропетровську , опиняються ті решітки , в малюнку яких , є складні оригінальні елементи , виготовлені за технологією ручної гарячої художньої ковки. Саме вони дають можливість відійти від строгих геометричних малюнків і простих ескізів , дозволяють зробити зварної кований паркан на фото , художнім виробом. Тобто , кування при виготовленні забірного огорожі , «відповідає» за дизайн виробу , а зварювання - це спосіб з'єднання красивих елементів малюнка. Тому , протиставляти один одному зварні та ковані решітки для огорожі в приватному будинку або на дачі , буде некоректним. Всі красиві паркани на фото в галереї сайту художнього кування в Дніпропетровську , які ви можете подивитися , вибрати і купити , а ми їх виготовимо під замовлення і встановимо у вас вдома або на дачі - це зварні ковані паркани. Фото готових робіт дивіться самостійно , приємного перегляду , тут є незвичайні варіанти і хороші ідеї дизайну , красиві малюнки з металевими деталями , елементами художньої ковки , холодної, гарячої гнучкі залізного прута .

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru