Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Красивый забор с ковкой фото из галереи изделий художественной ковки в Днепропетровске, идеи и варианты для металлических заборных секций, декоративные элементы, детали решеток, картинки, фотографии, эскизы, чертежи и проекты красивых заборов с ковкой на фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

Гарний паркан з ковкою фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Варіант огорожі для приватного будинку або дачі, красивий паркан з ковкою фото. Виробництво кузні в Дніпропетровську, готовий виріб після установки.

    Сьогодні ми подивимося цікавий приклад огорожі для приватного будинку або дачі , досить незвичайний по дизайну , цікаву ідею з'єднання натурального каменю , керамічної черепиці і кованих елементів , зроблених ковалем художньої ковки в Дніпропетровську. Зразок забірного огорожі , показаний у цій статті - це красивий паркан з ковкою на фото. Оригінальний виріб виконано за індивідуальним проектом , ескіз малюнка металевої декоративної решітки для вулиці на фото , зроблений нашим художником по металу. Замовником красивого паркану з куванням на фото , ставилося завдання придумати таку ідею дизайну , яка б могла виділити його приватний будинок , підкреслити хороший смак власника , добре б виглядала на вулиці , була практичною, не вимагала ретельного постійного догляду і в той же час вийшла б недорогий за вартістю. Крім того , як завжди це буває , красивий паркан з ковкою на фото , потрібно було зробити швидко в конкретні відведені для цього терміни. Не розтягуючи «задоволення» на пів року.

    Собственно, использование натурального камня, в данном примере на фотографии, определялось не кузницей художественной ковки или нашим художником по металлу, а самим заказчиком, что соответствовало стилю оформления фасада, который на этом красивом фото сейчас не рассматривается. Мы решили показать здесь только один участок красивого забора с ковкой, где наиболее хорошо видна та часть работы, которая выполнялась мастерской в Днепропетровске. Это заборная секция, установленная в пролете между столбами ограждения, над высоким цоколем забора на ленточном фундаменте из бетона. Керамическая черепица на опорах ограждения, уложена на верхушках столбов и применялась тут для забора с ковкой на фото, потому что уже использовалась в качестве покрытия крыши частного дома.

    Логічним рішенням , для створення гарного дизайну біля будівлі , було зробити з керамічної черепиці невеликі кришки , накрити ними зверху стовпи забірного огорожі. Ідея насправді спірна , далеко не найпростіший варіант , частіше в таких випадках використовуються металеві ковпаки або шапочки , прикрашені кованими деталями або світильниками з ковкою. Але , як ми бачимо на фото , при акуратному і продуманому підході , укладена керамічна черепиця на верхівках забору з куванням виглядає красиво , хоча незвично. Природно , що вартість паркану при такому підході стала вище , однак це не засмутило замовника огорожі для приватного будинку на фото.

    Самі стовпи для забору з куванням побудовані з цегли. Натуральний камінь , що визначає гарний зовнішній вигляд огорожі на фото , застосовувався в якості обробки . Плитняком облицьовані не тільки стовпи , а й цоколь. Кам'яна плитка , як ми бачимо на фотографії , бралася ламана , окремі шматки каменю мають різні розміри і відрізняються за формою . Тому , красивий паркан з ковкою здається обробленим великої мозаїкою. У такому ж стилі оформлявся і фасад приватного будинку , біля якого робили цей варіант огорожі з ковкою.

    Кузня художньої ковки в Дніпропетровську виготовила для огорожі на фото металеві декоративні грати , їх називають забірними секціях. Малюнок кованих деталей на фото , абсолютно оригінальний і раніше не використовувався нашим майстром. Розроблявся , як спеціальний проект саме для цього об'єкта. Потрібно вказати на те , що , не дивлячись на незвичайний дизайн , виробництво забірних решіток з цього ескізу виявилося високотехнологічним і зручним для нашої кузні в Дніпропетровську. Тому вартість красивого паркану з куванням на фото невисока , для художніх кованих виробів. А зробити роботу вдалося в самі стислі терміни.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru