Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Гарний зварної паркан з елементами ковки фото. Виготовлення металевих грат, забірних огорож, декоративних секцій для зборів з кованими деталями   в Дніпропетровську.

предыдущее фото  |  следующее фото

Гарний зварної паркан з елементами ковки фото.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.

Книга: как сделать красивый забор своими руками. Технологии ковки для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать забор своими руками. Уроки сварки.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Зразок незвичайного дизайну забірної решітки, секція огорожі зварена з прута квадратного 14х14 мм. Оригінальний малюнок за ескізом для індивідуального проекту. Подивіться картинку:   красивий зварної паркан з елементами ковки фото. Виробник художніх кованих виробів та декоративних конструкцій, Дніпропетровськ.

    Для створення цікавого дизайну забірної грати з металу , використовується простий спосіб. Зварену зварюванням металеву решітку прикрашають кованими деталями , форма і стиль яких може бути різними. Приклади можна подивитися на фото в галереї нашого сайту. На жаль , в більшості кузень до сьогоднішнього дня прийнято приварювати до готової решітці невеликі , дуже схожі один на одного деталі , схожі на «бублики» . Ми давно помітили , що для сучасного дизайну огорож - це вже « минуле століття », що дозволяє виготовляти абсолютно нудні залізні малюнки , які рідко подобаються замовникам художньої ковки в Дніпропетровську. Єдиним винятком , повинні вважатися зварні паркани з елементами ковки , зроблені в класичному парадному стилі. Однак , серед реальних забірних секцій , справжні класичні малюнки кованих решіток , мають обмежений попит через високу вартість виробів з металу і досить « блідого » , на думку наших замовників , зовнішнього вигляду. В принципі , як не дивно , я тут повністю солідарний з думкою клієнтів нашої кузні в Дніпропетровську.

    Ми помітили останні роки певну тенденцію і збільшений попит на оригінальні , незвичайні варіанти красивих зварних парканів з елементами ковки. Робити такі огорожі , звичайно складніше , адже виробнику доводиться працювати не зі старим запасом ідей і шаблонних зразків декоративних деталей , а придумувати практично під кожне замовлення , нові малюнки , розробляти несподівані ескізи для кованих забірних грат. Це важче , але цікавіше. Наша майстерня художнього кування із задоволенням береться за таку роботу і робить найкрасивіші зварні паркани з елементами ковки в Дніпропетровську.

    Вашему вниманию сегодня предлагается посмотреть фото из галереи днепропетровской кузницы по металлу, занимающейся ручной горячей ковкой. На фото мы видим необычный образец сравнительно дешевой заборной решетки из квадратного прута 14х14 мм. Это изделие называется заборной секцией, крепится к столбам на сварку и является фрагментом красивого сварного забора с элементами ковки в стиле модерн. Интересной особенностью именно этой модели на фото, является отказ от использования большого количества мелких обычных деталей приваренных между вертикальными прутьями и замена их на накладной рисунок из металла, сделанный в виде своеобразных волнистых линий.

    Ескіз абстрактного малюнка з кованих елементів на фото , складений художником з нашої кузні в Дніпропетровську. Ви можете подивитися фото в галереї сайту і вибрати цікаві ідеї , а зробити гарний паркан з елементами ковки ми постараємося в стислі терміни , але реальної недорогою ціною , визначивши вартість замовлення з урахуванням загального розміру забірного огорожі та кількості декоративних решіток для секцій між стовпами.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru