г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать решётку?
Консультация мастера
Цены на решётки
Фильм про решётки
Пофарбувати грати. Фарбування грат.

следующее фото

Покраска решёток фото

следующее фото

    Фото Пофарбувати грати. Фарбування грат.

    Книга: как сделать красивые решётки своими руками. Как и чем красить решётки - солидно и недорого. Технологии для частного дома.

Книга: как сделать красивые решётки своими руками. Как и чем красить решётки - солидно и недорого. Технологии для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать решётку своими руками.

Книга домашнего сварщика. Самоучитель. Как самому сделать решётку своими руками из металла.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

    Мова піде про те, чим пофарбувати грати на вікно. В принципі будь-які зовнішні решітки фарбуються однаково. Просто грати на вікно зустрічаються найчастіше. Тому зручніше розглянути питання фарбування грат саме на прикладі решіток на вікно. Якщо вам раптом потрібно буде пофарбувати грати на паркан, грати на балкон або гратчасту двері на вході в будинок, то це робиться приблизно так само. Більшість людей, яким не доводилося доглядати за металевими гратами на вулиці, намагаються вирішити питання фарбування грат найпростішим з їх точки зору способом. Пофарбувати решітки фарбою НЦ (нітрофарби). Дійсно привабливий, на перший погляд, спосіб фарбування грат. Нітрофарби хоч і смердить, але швидко сохне. Багатьом людям здається, що нітрофарби - це просто, швидко і недорого. І вони не помиляються - це і правда простий спосіб швидкої фарбування і зовсім недорогий. Тільки користі від такої фарбування грат немає ніякої. Якщо нітрофарби буде наноситися при фарбуванні грат безпосередньо на поверхню металу, навіть очищеного від іржі, грати все одно почне швидко іржавіти. Буває, що нітрофарби злазить невеликими лусочками або лахміттям. Стійкість у нітрофарби найнижча. При цьому врахуйте, що у нітрофарби не тільки погана стійкість до атмосферної вологи і перепадів температур, а й низька вкриває здатність. Кажучи російською мовою - нітрофарби прозора і для отримання рівної пофарбованої поверхні без плям і просвітів, потрібно нанести декілька шарів нітрофарби. Нітрофарби вкрай незручно наносити звичайним пластиковим пульверизатором - вона його просто розчиняє, і він виходить з ладу. А якщо ви через непорозуміння вирішили освіжити нітрофарбою грати, які вже до цього були пофарбовані фарбою ПФ (пентофталевой) або олійною фарбою, то швидше за все після нанесення нітрофарби на фарбу ПФ ви побачите як ПФ роздувається і частково відпадає від прутів грат. Загалом, якщо ви роздумуєте ніж пофарбувати грати, то фарбу НЦ не потрібно розглядати взагалі. Забудьте про неї, у вашому випадку - це страшний сон.

    Що у нас далі на черзі? Чим пофарбувати грати можна ще. Ще можна скористатися іншим економічним варіантом - фарбування решітки фарбою ПФ (або масляної). Взагалі-то це відмінний варіант. Єдиний мінус - порівняно довгий висихання фарби. Добу чи дві, при жаркій погоді і за умови, що ви завдали порівняно тонкий шар фарби. У холодну погоду фарба ПФ може сохнути до повного висихання тиждень і більше. До приємних особливостей фарбування грат фарбою ПФ можна віднести крім скромної вартості цієї фарби, ще й доступність у продажу грунтовок для фарби ПФ. Звичайно, грати краще фарбувати у два етапи. Спочатку грунтовка, висихання грунтовки і тільки потім нанесення самої фарби. Фарба ПФ має непоганий вкриває здатністю і малопрозорого, але якщо ви хочете домогтися білого кольору решіток, то необхідно використовувати до білої фарби грунтовку світло-сірого кольору. Якщо скористатися червоною грунтовкою або грунтовкою шоколадного кольору, то за одну прокраські білий колір не вийде.

    У який колір фарбувати грати? Звичайно, краще фарбувати в темні кольори: чорний і шоколадний. Зрозуміло, що ці кольори всім давно набридли, але це свого роду класика. Тим більше на темному кольорі не так помітні рудуваті патьоки, які будуть у вас в будь-якому випадку, як би ви не намагалися пофарбувати грати без пропусків. Як пофарбувати грати, пензликом або пульверизатором? Якщо ви збираєтеся фарбувати решітки на виробництві, у великих обсягах, то фарбувати їх пензликом просто нерозумно. Потрібно фарбувати пульверизатором і обладнати для цього якщо не фарбувальну камеру то, принаймні, спеціальне робоче місце. Але якщо вам потрібно пофарбувати будинку одну - дві решітки, який тут може бути пульверизатор. Беріть у руку пензлик і знарядь.

    Фарбування решіток порошковою фарбою. Це теж саме, що фарбування грат молоткової емаллю. Спосіб ще гірше, ніж фарбування грат фарбою НЦ. По-перше, порошкова фарба може бути нанесена тільки в умовах спеціалізованої майстерні. Це не фарба у звичному розумінні цього слова, а дрібний полімерний порошок, який потрібно розплавити високою температурою після нанесення на металеву решітку і запекти в камері. По-друге, порошкова фарба добре стоїть на вулиці якщо вона нанесена на гладкі металеві поверхні, а грати це за своєю суттю безліч зварних стиків. На таких стиках молоткова емаль варто погано (і це ще м'яко сказано). Якщо вам запропонували «молоткову фарбу» на базарі чи в магазині у вигляді звичайної фарби в банці. То ця фарба не має ніякого відношення до порошкової фарби. Краще не користуйтеся. Це не дуже хороша фарба. Нанести її важко, ефект молоткової емалі в неї виражений дуже слабо, сохне вона погано і дивно (за 1-2 години перестає липнути до пальців, але залишається дуже м'якою і легко йде складками і зморшками), стійкість до атмосферних впливом не набагато краще, ніж у нітрофарби. Загалом ні за якої умови не потрібно робити фарбування грат порошковою фарбою. Вона облізе.

    Фарбування решіток дорогими стійкими імпортними фарбами типу «Тіккуріли». Хороша фарба. Все з нею нормально. Тільки купувати її не потрібно. «Тіккуріла» хороша на гладкою, ретельно обробленої металевої поверхні. На решітці вона стоїть гірше. Я не маю на увазі, що «Тіккуріла» погана, просто дорогувато. А принципово ситуацію не змінює. Якщо вже думаєте, як пофарбувати грати «Тіккуріли», то купуйте для фарбування грат тільки той варіант, який називають 2-х компонентна фарба. Окремо продаються сама фарба і затверджувач, які змішуються перед нанесенням фарби на решітку.

    Так чим фарбувати грати? Виконуйте фарбування грат фарбою ПФ з обов'язковим застосуванням грунтовки ПФ. А якщо ви хочете отримати оригінальний дизайнерський ефект, згадайте про таку фарбі, як ковальська патина. Будь-які решітки, пофарбовані монохромного фарбою, можна довести за допомогою ковальського патини. І пофарбовані решітки зміняться. Тільки не забувайте, що ковальська патина - це інтер'єрна фарба і на вулиці вона змивається водою. Тому після нанесення ковальської патини на грати, не забувайте розкрити додатковим шаром прозорого лаку. Тоді грати довго не буде іржавіти і не втратить свій оригінальний вигляд.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru