г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать дверь?
Консультация мастера
Цены на двери
Фильм про двери
Установка дверей гарантія

предыдущее фото  |  следующее фото

Установка дверей гарантія

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото металлических дверей

Установка дверей гарантія

    Гарантія установки дверей дуже делікатне питання. Якщо ви купили двері, зрозуміло: ви зацікавлені найбільше в якісній установці дверей і хотіли б мати гарантії установки ваших дверей. Але в якій формі ви хочете отримати гарантію установки двері - це проблема. Хоча не треба бути професіоналом дверніком (не плутайте дверніка з двірником), що б розуміти: погана установка дверей призведе до неправильної експлуатації дверей. Як наслідок: погіршить властивості дверей і знизить термін експлуатації дверей. Спробуємо дати декілька корисних порад.

  1. Запрошуючи малознайомого «рукатий дядю Васю», який вміє встановлювати всі двері на світі, ви природно не можете отримати ніяких гарантій на установку дверей. Все лежить на совісті «дяді Васі», залежить від його вміння і бажання якісно встановити двері. Звичайно «дядя Вася» буде голосно говорити всім, мовляв він гарантує установку дверей по вищому розряду. Але ви розумієте, що слова залишаться лише словами і ні до чого його не зобов'язують. Намагайтеся уникати установки дверей подібним чином.
  2. Виконуючи установку дверей самостійно, своїми руками, треба бути дуже впевненими у своїх можливостях. Якщо немає досвіду установки дверей своїми руками, то не потрібно й пробувати. Ви напевно зіпсуєте двері. При цьому гарантію установки дверей запитати буде не з кого. Тільки з самого себе. Але абсолютно виключати цей спосіб установки не можна. Часто допитливі, технічно обдаровані люди можуть виконати установку дверей надзвичайно ретельно. Особливо якщо вони готові витратити на цю установку дверей багато часу. Тоді після закінчення установки двері можете випити сам з собою шампанського і самому собі дати урочисті гарантії установки дверей на вищому рівні якості.
  3. У більшості випадків рекомендую звернутися до фахівців, які мають ліцензію на установку дверей. Ліцензоване підприємство дасть вам адекватний висновок (нехай навіть усне, у довільній формі) на предмет якості виготовлення дверей. Можливо, навіть вони побачать те, чого ви не можете визначити при поверхневому огляді. Це може бути поведена лутка або кривизна полотна двері. Тільки ліцензоване підприємство може дати вам гарантію на установку дверей. Ця гарантія відображається в договорі, який ви можете з ними укласти. Навіть якщо лінь укладати такий договір, ліцензоване підприємство зазвичай ретельно виконує всі роботи пов'язані з установкою робіт, маючи на увазі якістю своєї роботи гарантію установки дверей. Репутація в їхньому бізнесі дорогого коштує.
  4. Не плутайте гарантію на двері від виробника і гарантію установки дверей. Це дві «різні різниці». Неправильна установка дверей зазвичай позбавляє вас гарантії на двері.
  5. Озброїтеся інструкцією по установці дверей і контролюйте дії установників. Якщо вас щось бентежить, запитуйте та звіряйте їх відповідь з інструкцією по установці дверей. Це допоможе вам, забезпечити гарантію установки дверей. А установникам допоможе отримати інфаркт. Можливо, буде корисно прочитати цю статтю: установка залізних дверей своїми руками.


Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru