г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать дверь?
Консультация мастера
Цены на двери
Фильм про двери
ВХІДНІ БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

предыдущее фото  |  следующее фото

Дверь металлическая

предыдущее фото  |  следующее фото

    Металеві двері фото

    Вхідні броньовані двері у Дніпропетровську. Так, їх виготовляють у нашому місті. Хоча сказати виготовляють буде не зовсім вірно. Скоріше в нашому місті їх не виготовляє тільки ледачий. Наші вхідні броньовані двері такі ж, як і скрізь на просторах колишньої неосяжної батьківщини. Нічим вони не особливі. А от сам термін – це вже цікавий слід минулої епохи. Цікавий для істориків в етнографічному сенсі. Епохи 80-х років минулого століття. Епохи загального дефіциту. І перших кроків капіталізму. Тоді з'явилися найперші, ще боязкі і невмілі спроби робити металеві двері. Саме звідти до нас прийшло поняття вхідні броньовані двері. Або просто бронедвері.

    У ті часи хтось першим придумав красиво обізвати ще сокирні металеві двері, гордим ім'ям: бронедвері. Це був геніальний маркетинговий хід всіх часів і народів. Звичайно, ніякої бронею на дверях і не пахло. Вхідні броньовані двері виготовляються зі звичайної сталі марки СТ 3. З самого звичайного типового металопрокату. Дивлюся на фото вхідних броньованих дверей тих часів і сльози стікають по неголеній чоловічій щоці. Але як насолоджувалися, вихвалялися і пишалися власники тих незграбних залізяк з нікудишніми замками виробництва Жовті Води. Урочисто оголошували своїм знайомим. Мовляв, ми поставили у себе вхідні броньовані двері. Вах! Як у нас добре склалося життя. Вхідні броньовані двері в Дніпропетровську довгі роки була наймоднішим девайсом. Саме вхідні броньовані двері забезпечували найсолідніший тюнинг дверного отвору.

    Навіщо ж довелося скорочувати таке прекрасне словосполучення: вхідні броньовані двері. Зводити його до примітивного жаргонному: бронедвері? А скринька відкривалася просто. Ті з нас, хто пам'ятає минулі благословенні роки. Роки бурхливих дурниць. Напевно пам'ятають і популярну в той час газету. Газету приватних оголошень «Дніпровський тиждень». Або «Рекламне поле». Назва не так важливо. У кожного була своя газета. Кожному з нас довелося хоч раз у житті відзначитися у цих провінційних флагманах мас-медіа. Більшість з яких так і не допливли до цього берега. Так от там, якщо ви пам'ятаєте, всі слова записувалися в розліновану клітинками листівку бланка. Підраховувалася кількість букв. Всі рекламодавці відчайдушно економили 3 або 4 гривні. Скорочуючи до невпізнання слова і фрази. Пам'ятаю ці всі: «уст. Бр. двер». «Бронедвері СР одну ніч» і номер домашнього телефону. Потім дзвінки не давали заснути навіть вночі. Так людям подобалися вхідні броньовані двері в Дніпропетровську. Машини тоді купували рідко. Жили бідно. А обвіс і кенгурятник хотілося зробити завжди. От і ставили у дверні отвори бронекенгурятники з довгими ключами. Отакої. Ключі тоді були на вхідні броньовані двері такі… Ох… Ними можна було відбиватися від збочинців. А можна було відігнати злу собаку. Фото «вхідні броньовані двері» зберігали в сімейному альбомі. Показували провінційним родичам.

    Зараз ажіотаж минув. Громадяни нашого міста навчили зовсім іншим словами. Тепер всі вивішують над дверима дивні дзвіночки. Слоників. Називають це дивним словом Фен-Шуй. Люди ходять на модні тренінги. Слухають зовсім іншу музику ніж у 80-х. Але вхідні броньовані двері в нашому місті не знищені. Постійно спливають в пошукових запитах. Як жовтий підводний човен в степах України. Єллоу субмарін. За словом бронедвері ми будемо дізнаватися тих, хто жив із нами тоді. Ось і ви: такий же, як я. Хрусткі осколки 80-х. Адже ви зайшли до нас, набравши в пошуку: бронедвері в Дніпропетровську. Я вгадав?


Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru