г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать дверь?
Консультация мастера
Цены на двери
Фильм про двери
металеві двері

предыдущее фото  |  следующее фото

металеві двері  фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото металеві двері

    Вуличні металеві двері, зроблені приблизно так само як і звичайні вхідні металеві двері. Але враховуючи умови експлуатації дверей металевих вуличних, корисно буде звернути вашу увагу на деякі моменти. Головним з яких, буде зовнішнє облицювання вуличної двері. Я б рекомендував виключити для облицювання в цьому випадку, будь-яке застосування дерева або МДФ. Звичайно існують технології обробки деревини для використання її на вулиці. Можна зустріти навіть цілком дерев'яні двері для вулиці. Але в будь-якому випадку ви ризикуєте. А якщо на двері будуть потрапляти вода або прямі сонячні промені, то не потрібно навіть пробувати. Результат можна передбачити відразу. Таке облицювання на вуличній металевих дверей швидко прийде в непридатність. В окремих випадках, коли вулична металеві двері знаходиться на закритій веранді з склінням або розташована під великим навісом, можна спробувати. Хоча гарантію вам ні хто не дасть. Вулична двері можуть відбуватися накладкою з МДФ, в тому випадку якщо ви змогли знайти спеціальні накладки для вулиці. Але це досить велика рідкість. Звичайні накладки МДФ, приблизно в 30% випадків, виходять з ладу. Або здувається декоративна плівка, або розбухає МДФ на торцях. Для вуличної металевих дверей іноді застосовують не складні прийоми захисту МДФ. Наприклад, зворотна сторона МДФ накладки на вуличну двері можуть покриватися лаком, оліфою або фарбою. Це досить ефективний кустарний прийом. Іноді додатково торець МДФ проклеюється скотчем. При акуратному наклеюванні скотча, він малопомітний втікача погляду, свою функцію захисту МДФ від вологи виконує добре. Врахуйте, що скотч не має прямого призначення для подібних робіт і може з часом відклеюватися. Нескінченно переклеювати його ви не будете. Кращим виходом для зовнішнього боку вуличною двері буде застосування фарби. Можливе забарвлення вуличної двері молоткової емаллю, наприклад в кольорі мідний антик. Або економ фарбування фарбою ПФ. І той і інший варіант мають свої плюси. Забарвлення двері антиків виглядає більш привабливою. А забарвлення двері фарбою ПФ набагато дешевше і можлива перефарбування двері в міру необхідності.

     Другий аспект вуличної металевих дверей - це вибір замку, а відповідно і ручки. Несприятливий режим вологості може призвести до того, що декоративне покриття на ручці замку для вуличної металевих дверей буде облазити. Краще використовувати російські замки типу «Клас» або «Ельбор». Не можна сказати, що ручки цих виробників взагалі не іржавіють, але як говоритися з двох зол вибирають більш зручне зло. Чи існують взагалі в природі ручки які абсолютно не страждають на вулиці. Не знаю. Можливо вони і є, але мені поки не траплялися. Ціна ручок та наявність на ручках етикеток відомих світових брендів не дуже впливають на стійкість ручки. Але можуть помітно позначитися на ціні вуличної металевих дверей.

    Третє важлива умова вуличної металевих дверей - це наявність утеплювача в двері. Краще всього використовувати звичайний пінопласт або більш щільний пінопласт для фасадних робіт. Для вуличної двері стає більш ніж відповідальною операцією обробка укосів дверей. Їх потрібно оформляти деревом або панелями МДФ. Невелика довідка: МДФ товщиною 16 мм випускається заводом виробником з додатковою заводський ламінацією внутрішньої сторони плити захисною плівкою. Якщо у вас є можливість, то замовляйте вуличну металеві двері саме з обробкою внутрішнього боку плитою МДФ 16 мм і більше. При виборі лутки для вуличної металевих дверей, віддавайте перевагу складним лутка з двома і більше контурами ущільнення. Це допоможе знизити протяги через двері. Ідеально буде встановити подвійні двері. Одна з яких відкривається на вулицю, а друга у приміщення.


Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru