г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать дверь?
Консультация мастера
Цены на двери
Фильм про двери
Оздоблення двері металевої

предыдущее фото  |  следующее фото

Оздоблення двері металевої фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото Оздоблення двері металевої

     Ми займаємося виробництвом власних металевих дверей уже багато років і накопичили великий досвід не тільки в їх виготовленні, але й випробували безліч видів обробки дверей. Можна сказати що: не дивлячись, на різноманіття матеріалів застосовуються для обробки дверей, існують загальні підходи у всіх випадках виконання обробки, не залежно від її вартості і складності. Якщо вас в першу чергу цікавить візуалізація видів обробки двері, то вам краще всього подивитися нашу фотогалерею, там є великий розділ з картинками дверей. На них зібрані не ескізи дверей, зразки готової продукції. Фото дверей розташованих на вже закінчених будівельних об'єктах і фото дверей встановлених під час проведення ремонту. Якщо у вас після перегляду фото дверей виникне бажання замовити двері якоїсь конкретної моделі або взагалі поспілкуватися з нами, ви можете скористатися нашими телефонами, вказаними на сайті. Або зв'язатися з нами по електронній пошті.

    Оздоблення двері металевої - це заключний етап створення двері. На етапі обробки дверей майстром більше не використовуються матеріали, які впливають в першу чергу на міцність металевих дверей, її жорсткість і взломоустойчивості. Тепер настає черга оздоблювальних матеріалів. Після виконання обробки дверей, металеві двері повинна стати красивою і нарядною. Саме обробка двері додасть їй стиль, дизайнерські характеристики, візуальну цінність і основну вартість. Адже не секрет, що найдешевші двері і дорогі двері можуть зовсім не відрізнятися за своєю суттю, мати однакову конструкцію, але продаватися за ціною, розрізняється в 2-3 рази, а іноді і більше. І якщо на масовій двері виробник заробляє з обороту, то на дверях з хорошою обробкою, що продається рідше, йде вже помітний заробіток з кожної окремої продажу. Судити про важливість такого етапу створення двері як обробка двері, можна судити ще й за іншою ознакою. Коли металеві двері вже зварена, вона забирається в зварювальника і передається зовсім іншого майстра. Передається теслі. Абсолютно нормальною практикою є кооперація двох майстерень. Підприємство виробник металевих дверей робить двері самостійно, але обробку металевих дверей доручає іншому підприємству, яке займається столярними роботами і як би розміщує там невеликий поспіль. У тому випадку, коли ведеться дорогий об'єкт і його комплектує архітектор чи дизайнер, а це люди дуже і дуже глибоко розбираються в питанні обробки дверей, можливе виконання комплексної обробки дверей. В результаті виконання такої обробки столярка, яка виготовляє міжкімнатні дерев'яні двері, повинна виготовити і накладки на металеві двері. Тоді досягається максимальний збіг зовнішнього вигляду металевих дверей і міжкімнатних..

    У Дніпропетровську, наприклад, переважна кількість виробників металевих дверей замовляє накладки МДФ в спеціалізованих майстернях. Не заморочуючись самим, ні на порізку МДФ, ні на фрезерування малюнка, не зв'язуючись з поклейкой декоративної плівки. Всі сили кинуті на надання товарного виду виробу. На жаль, покупця двері практично не цікавлять її якості, такі як надійність і висока взломоустойчивості. Звідси і виникає практика виробників максимально економити на конструкції металевих дверей і матеріалах для її створення, але обов'язково обернути цукерку в яскраву обгортку. Попит народжує пропозицію. А існуючий попит вимагає дешеві цукерки в яскравій обгортці. Ось ми і задовольняємо його. Хоча найкраще це вдається китайцям. Ось там вже цукерки взагалі не їстівні, але як добре виглядають. Ми намагаємося на своєму рівні якось переломити ситуацію. Намагаємося докладно розповідати клієнтам про переваги і недоліки конструкції дверей, стійкості обробки металевих дверей, зручності і терміни експлуатації, але на жаль. До таких речей мало хто прислухається. В основному всі візити клієнтів з різних виставкових залах зводяться не до детального вивчення різних видів отделкікі і їх переваг, а до подорожі в порівнянні цінників і етикеток.

    З чого починається обробка двері? Пам'ятаєте стару пісню, у неї ще був приспів зі словами «з чого починається Батьківщина». Так от у пісні батьківщина починалася з маленьких і всім зрозумілих речей, яким зазвичай не надається великого значення. Так і з обробкою дверей металевих. Оздоблення дверей починається з контролю якості її виготовлення. Перед обробкою металеві двері ретельно оглядається, і проводяться випробування двері на закриття. Зрозуміло, що це досить грубі випробування, які не включають в себе монтаж дверей на стенді, але оцінити прилягання дверного полотна, перевірити діагоналі і співвідношення внутрішніх зазорів між дверним полотном і Лутков потрібно обов'язково. Найчастіше після проведення випробувань, двері відправляється в рихтування. Потрібно усунути прикрі дрібниці, які могли бути помічені при випробуванні. У обробку двері повинні надійти вже ідеальною. Якщо на дверях є дефекти або допущений брак, то обробка двері не приховає його і не зробить двері краще. Будуть тільки даремно витрачені сили і гроші на обробку дверей. Як говорить народна мудрість: з відходів життєдіяльності кулю зробити не можна.

     Власне оздоблення двері металевої починається з фарбування лутки дверей, торців дверного полотна і дверних петель фарбою. Якщо обрана молоткова емаль, то двері передається в майстерню спеціалізується на нанесенні молоткової фарби. Якщо обрана забарвлення нітрофарбою або фарбою ПФ, то фарбуємо самостійно. А от далі починається розділ вузьких спеціальних статей на нашому сайті, який детальніше розповість про різні види обробки дверей. Ми займаємося обробкою дверей в Дніпропетровську вже багато років і маємо найрізноманітніший досвід у цьому питанні. Всім хто цікавиться обробкою двері, хоче дізнатися: скільки коштує оздоблення двері, як зробити обробку дверей своїми руками, де купити обробку дверей, докладніше дізнатися про внутрішній обробці дверей і про зовнішній обробці дверей можете звертатися до нас за телефонами вказаними на сайті.


Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru