г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать беседку?
Консультация мастера
Цены на беседки
Фильм про беседки
Проект: будівництво альтанок - ціни

предыдущее фото  |  следующее фото

Строительство беседок фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые беседки фотоКак делают кованые беседки своими руками. Технологии для частного дома.

Как делают кованые беседки своими руками. Технологии для частного дома.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com

Архив литературы Собрание видео
Как сделать красивую беседку своими руками. Пособие домашнего сварщика.

Как сделать красивую беседку своими руками. Пособие домашнего сварщика.


Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с depositfiles.com
Скачать книгу бесплатно (в электронном виде) с shareflare.net

    

Проект: будівництво альтанок - ціни.

    Будівництво альтанки починається з визначення тих почесних завдань, які ви хочете покласти на альтанку. Найголовніше, це зрозуміти, що ви хочете отримати від альтанки. Може бути, вам потрібен маленький навесік, під яким ви зможете читати улюблену книгу під час сліпого літнього дощу. А може бути вам потрібна маленька альтанка яку ви втіснете столик і два стільчики-будете пити чай і милуватися заходом. Або альтанка повинна буде стати центральним елементом вашого садового ландшафту. Прикрасити ваш ділянку. Можливо, вам не потрібні такі альтанки, а потрібен солідний великий навіс, альтанка з мангалом і димоходом, де ви зможете збирати велику компанію друзів, готувати страви на свіжому повітрі і проводити багато часу. Все це дуже різні завдання і крім вас особисто, ні хто не зможе визначитися з призначенням вашої альтанки. Іншими словами, перш ніж починати будівництво альтанки - визначіться остаточно, яку альтанку ви хочете.

    Проект будівництва альтанки. Після того, як ви приблизно сформулювали для самого себе свої побажання до майбутньої альтанці, перш ніж приступати до будівництва альтанки необхідно скласти, хоча б приблизний проект будівництва альтанки. Навіть приблизний проект альтанки дозволить вам візуально представити альтанку, а найголовніше підрахувати ціну будівництва альтанки. Приготуйтеся до того, що ціна будівництва альтанки може бути для вас неприємним сюрпризом. Можливо, дізнавшись ціну будівництва альтанки ви будете змушені внести значні зміни в проект будівництва альтанки. Якщо складання проекту будівництва альтанки викликає у вас деякі труднощі, або ви просто ніколи не займалися подібними роботами, то найрозумніше доручити складання проекту будівництва альтанки професійним майстрам з фірми альтанок. Для вас, як для замовника цей варіант максимально зручний. Існуюча практика будівництва альтанок передбачає безкоштовне складання проекту будівництва альтанки тією фірмою альтанок, з якою ви почали співпрацювати. У будь-якому випадку, чим більш точний і повний проект будівництва альтанки у вас буде, тим точніше ви зможете визначити ціну будівництва альтанки.

    Будівництво дачних альтанок або будівництво садових альтанок може здійснюватися своїми руками. Але якщо у вас немає навичок будівництва дачних альтанок, то я б не рекомендував вам ставити експерименти. У будь-якому випадку передбачувана економія може бути примарною, а забезпечити на гідному рівні будівництво садової альтанки досить важке завдання. Краще доручити будівництво дачної альтанки тим, хто спеціалізується на будівництві альтанок. Можливо, такий підхід до будівництва садової альтанки буде трохи дорожче, але є надія отримати хороший результат. По крайней мере, ви будете застраховані від цілого ряду помилок, які неодмінно б зробили, плануючи будівництво дачної альтанки самостійно.

    Можливо реалізувати інший підхід до будівництва альтанки - покрокове будівництво альтанки. Покрокове будівництво альтанки увазі спільний проект будівництво альтанки, але саме будівництво альтанки, розбивається на певні етапи будівництва альтанки. У чому тут може бути виграш? Справа в тому, що будівництво альтанки увазі виконання відразу декількох видів будівельних робіт. Частина з яких - це загальнобудівельні роботи. Частина зварювальні роботи і складання металоконструкції. Інша частина роботи - покрівельні роботи. І велика частина будівництва альтанки - це декорування альтанки, наприклад декорування альтанки ковкою. Як ви самі розумієте, будь-яка будівельна фірма має певну спеціалізацію. І найкраще і найбільш дешево будь-яка фірма робить саме те, що вона вміє робити добре. Тому при покроковому будівництві альтанки за єдиним проектом будівництва альтанки, можна різні етапи будівництва альтанки доручати різним фірмам або різним майстрам. Наприклад, при покроковому будівництві альтанки такий етап будівництва альтанки, як заливка фундаменту - доручається тим, хто добре і недорого виконує загальнобудівельні роботи. У цьому є своє раціональне зерно. Якщо доручати цей етап будівництва альтанки кваліфікованим ковалям, який вміє робити самі прекрасні художні елементи, то заливка ними бетонного фундаменту обійдеться вам трохи дорожче, ніж така ж робота виконана бетонярів. Сподіваюся, приклад пояснює покрокове будівництво альтанки і розбивку всього комплексу робіт на певні спеціалізовані етапу будівництва альтанки вам зрозумілий.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru