Кованые перила, лестницы, балконы, кованые козырьки, светильники, кованые заборы, оконные решётки, кованые ворота и калитки, кованая мебель, металлоконструкции, металлические двери, бронированные двери
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ковка ворот, калиток
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Кованые заборы
Решётки на окна
Металлические двери
Подставки для цветов
Различные кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
Садові арки

предыдущее фото  |  следующее фото

Кованая пергола фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Кованые перголы фото

Садові арки- коротко про наболіле та актуальне.

    Садова арка. Напевне, всі собі уявляють , який це має вигляд, та для тих , хто має сумніви, можна описати цей дивовижний елемент ландшафтного дизайну. садова арка для квітів – це дві опори,що закопані в землю , найчастіше без застосування бетону бетону.До того ж , між іншим, необов’язково їх закопувати глибоко,досить просто забити на невелику глибину. Не варто просто ставити садову арку на землю - її може звалити різкий поривчастий вітер або нетверезі гості вашого саду. Кожна стійка-опора садової арки для квітів – це висока прямокутна рамка, або каркас з більш міцного метала та заповнення по типу негустої решітки. Загальної нижньої перекладини між боковими стійками садової арки для квітів звичайно не роблять. Вимоги до жорсткості садової арки-мінімальні: садова арка для квітів має витримувати вагу цих самих квітів та розсипатись під поривами вітру. Ведмедикам та великим тьотям з зайвою вагою не варто чухати спинку о садову арку для квітів – арка для квітів може постраждати. Зазвичай на висоті більше 2 метрів бокові стійки-опори з’єднуються арочною перемичкою. Технічної необхідності робити саме арочну конструкцію немає. Але вважається , що саме так арка для квітів має найбільш привабливий вигляд. Звісно , це все достатньо умовно, ми робили садові арки для квітів взагалі не схожі на арки .Швидше схожі на лутки з пласкою решітчастою перемичкою вгорі. Тож все лише данина моді на ландшафтний дизайн та милі умовності садівників. Якщо говорити про розміри садової арки, або технічною мовою кажучи , про габарити садової арки для кручених , то тут немає жорстких обмежень. Адже садова арка для квітів це цілком декоративна арка, тож ,вона має бути виглядати так ,як садівник розуміє і уявляє поняття : красиво для саду .Враховуючи , що одне з улюблених місць дл я розташування арки для квітів – над садовою доріжкою, то розміри для неї обирають такими , щоб людина будь –якої статури могла вільно пройти в неї, а також не зайве було мати можливість провезти тачку і пронести інвентар для садових робіт. Для цього необхідно мати ширину арки 1500 мм .Можна більше, але тоді зруйнуються пропорції арки. Висота садової арки для квітів визначається необхідністю вільного проходу людини високого зросту та важливості зберегти красиву пропорцію садової арки для квітів. Тому висота арки для квітів от2200 мм до 3000 мм. При цьому низькі і здавалось би незручні арки для квітів зустрічаються частіше ніж високі красиві арки. Народ заощаджує. Глибина арки для квітів має визначатися тим , які саме квіти та рослини ви збираєтесь посадити та заплести на неї. Слушним здається розмір глибини садової арки 300 мм. Або трохи ширше. Іноді його роблять 500 мм або навіть 1000 мм.

    Матеріали для виготовлення садової арки для кручених рослин. Арки для квітів бувають таких різновидів : пластикова садова арка, дерев'яна садова арка, арка садова з каменю ( цегли наприклад ) металева садова арка, окремо вирізняють ковані арки для квітів. Садова арка з цегли – відмінна річ, але не всіх влаштовує. Таку арку створити власними руками досить важко. Потрібні специфічні навички навіть для каменяра. Дерев'яна садова арка, швидше за все , неприємно вразить вас своєю ціною та непрактичністю. Хоча в дерев'яних арках є власна чарівність. Пластикова арка для троянд має аж занадто скромний ощадливий вигляд, навіть дешевий. Але пластикова арка квітів дуже практична з тієї точки зору , що не руйнується від негоди та вологи. І ось нарешті ми дійшли до металевих арок для квітів. Металеві садові арки для квітів, це, напевно, ідеальний варіант. Металеву садову можна легко зробити власними руками, металеву садову арку для квітів купити легше, ніж будь-яку іншу, збірно-розбірну садову арку найкраще робити з металу, декоративні садові арки для квітів бувають дуже красиві , виготовлення металевих арок для квітів легко корегується в залежності від побажань садівника. Як бачите,плюсів та переваг металевих садових арок багато. Єдиний недолік сталевих арок – це корозія та необхідність догляду за металом. Та це не є надто складно. Раз на рік необхідно поновити краску металевої садової арки – це не є великою проблемою. Розрахунок металевої арки базується на тих міркуваннях про зручні габарити арки для квітів, що я вже наводив в першій частини статті. Конструкція металевих арок вирізняється різноманітністю. Найголовніше,щоб металева конструкція арки була відповідна до рослин. Для виготовлення металевих арок для квітів можна використовувати широкий спектр металопрокату .Найчастіше для рамки використовують трубу діаметром 25 мм, або великий прут ( діаметром 14-16 мм).Заповнення для кручених рослин виконується з дрібного прута діаметром 10-12 мм. Ковані арки для квітів. Це найбільш естетична та декоративна різновид металевих арок .Кована арка має неперевершений вигляд взимку , коли немає рослин , .Ковані арки мають власну естетичну цінність. Їх відносять до ландшафтної скульптури і не даремно. Кована арка – відмінна прикраса не тільки вашого саду, а й усієї садиби. Декоративні металеві арки з кованими елементами не мають з точки зору садівника функціональних недоліків. Це найбільш зручна арка, не гниє , не змінює пропорції.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru