г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
Красиві ворота своїми руками декоративні

предыдущее фото  |  следующее фото

Красиві ворота своїми руками декоративні

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото Красиві ворота своїми руками декоративні

Красивые ворота своими руками декоративные

     Кожній нормальній людині хочеться мати красиві ворота. Такі, які і дім прикрасять, і виглядати будуть солідно, а може бути і будуть мати власне художнє значення. Такі гарні ворота, називаються декоративними воротами. Але кожна розумна людина, виходячи зі свого життєвого досвіду, розуміє, що красиві ворота, наприклад ковані ворота, коштуватимуть помітні гроші. Не всі готові до таких витрат. Тому більшість людей обмежується скромнішим варіантом, встановлюючи у себе замість декоративних воріт, ворота економ класу. Тим не менш, існує маса людей, яким подобається робити щось своїми руками. Це називається схильністю до технічної творчості. Деякі навіть умудряються всупереч прогнозам скептиків і фахівців виготовити своїми руками гарні ворота. І таких людей досить багато. Хоча я вам скажу, що зробити гарні ворота своїми руками дуже і дуже не просто. Для гарних воріт потрібен досвід і практика роботи з металопрокатом. Але коли виникає завдання зробити своїми руками декоративні ворота - зазвичай народ боїться. Це відбувається тому, що ковані ворота справляють велике враження, виглядають звичайно як складний твір мистецтва - художня робота. Насправді не все так трагічно. Насправді зробити своїми руками гарні ворота, набагато важче, ніж перетворити готові хороші ворота в декоративні ворота з ковкою. Плануючи приступити до виготовлення гарних воріт своїми руками, важливо зрозуміти сам принцип виготовлення кованих воріт. А він досить простий - ворота за своєю конструкцією нічим не відрізняються від звичайних гарних воріт. Візуальний ефект їм додає кований малюнок, який збирається з кованих деталей за принципом декоративних грат. І основне майстерність коваля, при виготовленні декоративних воріт, проявляється там де потрібні саме ковальські навички та спеціальне ковальське устаткування для кування - це виготовлення кованих деталей. Власне коваль може взагалі не брати ніякої участі в збірці декоративних воріт, підключаючись на етапі оформлення воріт ковкою. Подальша робота по створенню гарних воріт - це збірка кованих деталей в єдиний малюнок. Операція, яка не потребує ніяких навичок ковальської роботи, а скоріше вимагає бажання і акуратності. Самі ковані деталі ви можете або купити у будівельному супермаркеті або замовити в кузні. Коли ми виконуємо подібні замовлення, то докладаємо до комплекту кованих деталей, ескізний складальний креслення, на якому зазначено становище кожної деталі. Це дуже полегшує замовникам виготовлення гарних воріт своїми руками.

    Є два принципово різних підходи при виготовленні декоративних воріт своїми руками. Перший варіант передбачає ще й виготовлення самих воріт своїми руками, а другий передбачає декорування готових, що стоять у вас орних воріт купленими кованими деталями. Вчити вас виготовленню воріт своїми руками я не буду - це справа безнадійна. А от зібрати кований малюнок і змонтувати його на вже готові ворота - це реально. Більше того - це цікаво і навіть захоплююче. Якщо ви бажаєте виготовити гарні ворота своїми руками якомога простіше і дешевше, то значить ви не будете створювати цілісний малюнок з кованих деталей, а підете шляхом розташування окремих деталей на полотні воріт. Ідеально, якщо ви зможете зняти орні ворота з петель, покласти горизонтально і попередньо викласти деталі на полотні воріт. Після того як ковані деталі займуть те місце, яке на вашу думку їм підходить, настає час зварювання. Кожна деталь прихоплюється зварюванням у таких місцях, де зварювання менш помітна. Після зварювання потрібно оббити шлак і при необхідності трохи підчистити зварювальні шви. Так робляться найпростіші декоративні ворота своїми руками.

     Більш складні красиві ворота своїми руками вимагають дещо іншого підходу. Суть складних декоративних воріт своїми руками укладається з виготовлення самостійного вироби з кованих деталей - накладки на орні ворота. Найбільше вона схожа на велику грати. Для виготовлення накладки на орні ворота вам знадобиться рівна поверхня, на якій ви будете викладати малюнок з окремих кованих деталей. Потім деталі зварюються між собою на подобу решітки. Ці грати і служить потім декоративної кованої накладкою на орні ворота. Зазвичай накладки не приварюють безпосередньо до воріт, а роблять між гратами накладки і полотном воріт невеликий зазор. Цей прийом дозволяє поліпшити зовнішній вигляд кованих воріт і полегшити догляд та фарбування воріт. Сподіваюся, що вам стало ясно, як зробити декоративні ворота своїми руками.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru