г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать решётку?
Консультация мастера
Цены на решётки
Фильм про решётки
Купити решітки.

предыдущее фото  |  следующее фото

Купити решітки фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото Купити решітки.

     Вікна - невід'ємна деталь будь-якого, абсолютно будь-якої будівлі, будь то багатоквартирний будинок, котедж, офіс, склад або школа, лікарня, установи. Вікна забезпечують приміщення світлом і повітрям. А ще вікна - найбільш вразливе місце будівлі. Незахищені вікна своєю доступністю привертають увагу зловмисників. Отже, вікна вимагають особливих заходів безпеки. Який же вихід? Відповідь одна - потрібно купити решітки. Хоча для того, щоб захистити вікна, придумано кілька різних методів: не б'ються скла («броньовані»), системи запірні, віконниці, ролети. І все одно найдоступніший, практичний і надійний способів захисту вікон купити решітки на вікна. Металеві грати на вікна не є абсолютним захистом на всі випадки життя, але ефективно перешкоджають випадковим спробам влізти й істотно ускладнюють проникнення через вікна. Не потрібно розраховувати, що грати на вікнах перетворять вашу хату на неприступну фортецю. Але ви ж і не плануєте жити в обложеній фортеці, будинок повинен залишатися красивим і затишним - вдалі решітки вам допоможуть в цьому. Купити металеві решітки на вікна - це означає придбати ефективний засіб захисту проти посягань проникнути всередину через вікна. Хоча усунення металевих грат на вікнах можливо, це потребуватиме значних зусиль, наявність потрібних інструментів, займе багато часу, викличе шум, загалом, швидше за все відлякає ймовірних хуліганів і грабіжників. Говорячи про це, не можу не підкреслити одну обмовку, яку важливо знати. Потрібно купити решітки такі, які будуть виготовлені з таких матеріалів, і мати таку конструкцію, щоб вони дійсно були максимально надійними, за умови збереження доброго естетичного вигляду, а так само мали розумну вартість.

    Купити решітки на вікна означає придбати не тільки захисні, але і відлякують пасивні елементи безпеки. Купити металеві решітки на вікна: означає придбати елементи прикраси фасаду, які дозволяють сформувати і підкреслити стиль будівлі. Металеві грати на вікнах демонструють стриману респектабельність установи чи офісу. Одночасно вирішити захисні і художні завдання можливо, якщо купити решітки на вікна. Перш ніж купити грати, необхідно вибрати відповідні. Для цього варто трохи дізнатися про те, які решітки на вікна взагалі бувають. Грати на вікнах не тільки служать для захисту житла або офісу, грати ще й важливий елемент декору, багато в чому формує стиль будівлі. Грати на вікна бувають різних типів. Залежно від способу кріплення решітки на вікнах можуть бути закріплені нерухомо (тобто стаціонарні), або відкриватися (ще їх називають відкриваються грати на вікна, орні грати на вікна). Відкриваються решітки на кону забезпечені окремої лутка, петлями, і мають кріпильні вушка для замків. Можливо, купити грати, які встановлюють всередині приміщення або на вулиці. Металеві грати на вікна можуть виготовлені без використання кованих елементів - з називають зварними, або кованими. Для виготовлення кованих решіток використовують ковані деталі та елементи. Крім того, можливо купити решітки на вікна плоскі, а можна й об'ємні. Для того, щоб вдало купити грати, радимо докладніше ознайомитися з різними типами грат, це допоможе вибрати і купити грати на вікна.

    Популярний тип решіток на вікна - зварені. Крім того, що вони сумлінно захищають вікна від ворожих зазіхань проникнути, до числа їхніх переваг слід віднести порівняно невисоку ціну решітки. Вартість решіток на вікна зварних однозначно нижче, ніж ціна кованої решітки. Вартість віконних решіток зварних залежить від обраного Вами ескізу зварної решітки. Діапазон застосування зварних грат широкий - це офіси, установи, школи та дитячі установи, це невеликі дачі і заміські будинки, і звичайно ж, це квартири в багатоквартирних будинках, особливо нижні і верхні поверхи. Саме сюди найчастіше вирішують придбати зварні решітки. Для всіх цих місць важливо купити решітки недорого, кілька спростивши естетику. Втім, купити зварні решітки дозволить підкреслити стиль практичною респектабельності. Якщо ви подивитеся на нашому сайті решітки на вікна фото, то зможете побачити, що зварні решітки на вікна виглядають добротно, солідно і пристойно. Хоча ціна решіток зварних нижче, ніж вартість кованих решіток. Хоча можна говорити про те, що це дешеві решітки на вікна.

    Тут же на нашому сайті ви можете побачити велику пропозицію купити ковані решітки. Купити ковані решітки допоможе не тільки захистити вікна, а й реалізувати вигадливі художні ідеї. Рішення купити ковані решітки на вікна найчастіше виникає в котеджах і особняках, для банків, солідних клубів, респектабельних салонів, словом, там, де важлива не тільки безпеку і, а й імідж будівлі і власника. Купити ковані решітки на вікна означає купити прикрасу вікон. Вікна - це очі будинку, і вони гідні прикраси. Ви бачите на нашому сайті фотографії решіток на вікна. Ми вміємо робити грати, зварні та ковані. Наші клієнти задоволені гратами вікна і рекомендують нас. А тепер ви також знаєте, як купити решітки на вікна в Дніпропетровську. Дзвоніть 063 796 79 32, 063 796 19 32, 796 19 32.

    Як, власне, купити грати? Грати на вікна, - це виріб унікальне в тому сенсі, що для кожного вікна необхідно виготовити грати за розмірами саме це конкретного отвору, враховуючи при цьому і особливості віконного отвору і побажання клієнта. Так що ідея купити решітки реалізується не покупкою готових стандартних грат, а виготовленням грат. Для того, щоб купити грати, необхідно зробити заміри віконних прорізів, вибрати ескіз, визначитися з конструкцією. Завдання клієнта, який хоче купити решітки непроста вибрати ескіз і визначитися з конструкцією. Важливо врахувати, що якщо в приміщенні тільки один вихід, обов'язково необхідно робити одну з решіток відкривається з метою протипожежної безпеки. Для великого котеджу або особняка варто купити грати, враховуючи деталі інших металевих елементів інтер'єру і декору (воріт, навіс, заборів, перил, огорож та інше). Вартість віконних решіток залежить від складності ескізу, його матеріаломісткості, але в першу чергу від трудомісткості малюнка. Очевидно, що ціна кованої решітки, вище, ніж ціна зварної решітки. Крім того, на вартість решітки впливає її конструкція. Дзвоніть за телефонами 0637967932,0637961932,7961932, ми в будь-який час проконсультуємо вам з усіх питань, які можуть викликати решітки.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru