г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать козырёк?
Консультация мастера
Цены на козырьки
Фильм про козырьки
Навіс над ганком.

предыдущее фото  |  следующее фото

Навіс над ганком фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Навіс над ганком фото

Навіс над ганком.

    Для того, щоб вам було наочніше сприймати інформацію міститься в цій статті, ми організували на сайті великий фотоальбом з фотографіями: навіс над ганком фото. У ньому зібрані різні фотографії навісів над ганком вже втілені в реальному будівництві приватних будинків. Завжди корисно побачити готові роботи та оцінити їх красу для того, щоб вибрати відповідний для себе варіант навісу над ганком - naves. Так що дивіться галерею фотографій - навіс над ганком фото. При будівництві приватного будинку, найчастіше другим за важливістю елементом в конструкції ганку будинку прийнято вважати перла ганку, маючи на увазі під перилами ганку, залежно від ситуації або поручні сходів на ганок, або враховуються й поруччя навколо майданчика ганку будинку. Вважається, що поручні ганку одночасно і корисні з функціональної точки зору, і є однією їх характерних деталей дизайну ганку, що дозволяє здійснити стилізацію всього фасаду будинку. А так же пов'язати дизайн фасаду приватного будинку з тими спорудами та конструкціями, які розташовані в глибині ділянки, в саду, на ландшафті. Можна так само почути аргументовану думку про те, що саме перила ганку, в комплексі з іншими деталями дизайну ганку здійснюють візуальний зв'язок між декоративними конструкціями з металу на паркані і воротах. Сперечатися з цим не можна, хочу підкреслити інший аспект.

    Зосереджуючи свою увагу при будівництві й оформленні ганку на перилах, забувають про іншу невід'ємної частини конструкції ганку - naves. Тобто зазвичай при цьому навісу над ганком надається другорядне значення. Мені здається, що це не правильно. Ви самі можете переконатися, переглядаючи у нашому фотоальбомі фотографії: навіс над ганком фото, що навіть на хороших приватних будинках зроблений маленький, явно недостатній навіс над ганком. По суті, з технічної точки зору, це навіть не навіс над ганком, а козирок над вхідними дверима. Такий маленький навіс над ганком дійсно може бути і захищає саму вхідні двері від дощу, але абсолютно не перешкоджає попаданню атмосферних опадів на ганок будинку і тим більше на сходинки ведуть на ганок. Чим же це погано і чому потрібно звернути увагу на навіс над ганком? Справа в тому, що в результаті ми отримуємо взимку слизьке ганок будинку і небезпечні для здоров'я сходинки ганку. Багатьом людям які живуть у приватному будинку добре відомо, як обережно доводиться підніматися і спускатися сходами ганку в холодну пору ходу. Хоча технічно досить просто було б уникнути подібних незручностей. Для цього, в ідеалі, добре було б, щоб навіс над ганком просто мав значно більші розміри. При яких, навіс над ганком, завдяки своїм пропорціям і загальної площі, міг би ефективно укрити ганок повністю, включаючи і сходи на ганок. Розрахунки в проекті ганку для такого рішення гранично прості. Навіс над ганком потрібно робити більше ганку хоча б на 300 - 400 мм. Тоді на ганок практично не потраплятиме дощова вода. Додатковою перевагою, яку важко переоцінити, буде той факт, що ви автоматично відмінно захистіть вхідні двері.

    Великий навіс над ганком - naves збереже вхідні двері значно ефективніше, ніж маленький козирок над входом в приватний будинок. Крім того, як тільки ви побудуєте навіс над ганком достатніх розмірів, ви відразу отримаєте зовсім інший простір для створення дизайну ганку приватного будинку, а можливо і легше визначте який варіант дизайну будинку підходить вам найкраще. Знову рекомендую подивитися фотографії - навіс над ганком фото. Розраховуйте, що коли ви збільшуєте розміри навісу над ганком, ви вже не зможете встановити навіс зміцнюючи його тільки до фасаду приватного будинку. Як мінімум у вас з'являться опори для навісу над ганком. Без опор для навісу ганку будинку технічно неможливо (або дуже складно) домогтися потрібних розмірів навісу ганку. При збереженні загальної міцності конструкції і здатності її нести снігове навантаження в зимову пору року. Плюс збільшується парусність конструкції навісу. Опори для навісу ганку стають невід'ємною частиною оформлення ганку будинку. У цьому немає нічого поганого з естетичного боку, швидше з'являються додаткові можливості для дизайну ганку приватного будинку. Такі приклади є в нашому фотоальбомі, дивіться фотографії: навіс над ганком фото. І тільки закінчивши остаточно будівництво ганку, зробивши конструкцію ганку розумною, комфортною і безпечною, ви зможете приступити безпосередньо до створення дизайну ганку будинку. Раз вже ми так детально зупинилися на конструкції навісу над ганком приватного будинку, то варто відразу згадати про покрівлю цього навісу. Вибір форми покрівлі навісу над ганком будинку (плоска, ламана, арочна, пагода, похила або будь-яка інша) стануть одним з найяскравіших елементів оформлення та дизайну ганку. Для дизайну ганку покрівля навісу над ганком може бути навіть більш важлива, ніж ті ж перила ганку будинку. Приємного вам перегляду фотографій - навіс над ганком фото. Сподіваюся, що ви зможете підібрати там підходящий для вас варіант навісу над ганком приватного будинку. Безпосереднє виконання робіт, ви можете замовити у нас. Ми займаємося виготовленням навісів над ганком і взагалі всім спектром робіт пов'язаних з дизайном ганку будинку. Телефони для зв'язку вказані на сайті - naves.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru