г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
РЕКЛАМА
Догляд за бетоном

    Фотогалерея

Догляд за бетоном
Уход за бетоном - зачем это нужно?

     Укласти бетон в опалубку правильно - це добре. Але це тільки перший етап бетонування. Далі, для отримання надійної бетонної конструкції і забезпечення досягнення проектної міцності бетону, необхідно організувати правильний догляд за бетоном. А ще точніше, краще зосередити свою увагу на догляді за бетоном в дуже відповідальний період твердіння тобто схоплювання бетону і набору їм необхідної міцності. У цей період, завдяки правильному і грамотному догляду за бетоном, повинні бути створені умови, що забезпечують придбання бетоном всіх необхідних проектних якостей. Які ж правила догляду за бетоном? Розглянемо їх детальніше.

Уход за бетоном - простые правила, которые нужно выполнять.

     Всі відкриті поверхні покладеної бетонної суміші (бетону) повинні бути забезпечені від шкідливого впливу прямих сонячних променів і вітру. Якщо ви цього не зможете забезпечити в ході догляду за бетоном, то бетонна суміш буде сохнути занадто швидко, набагато швидше, ніж потрібно. Це обов'язково призведе до погіршення міцнісних властивостей бетоніруемой конструкції. При особливо невдалому збігу обставин, вам доведеться виконувати демонтаж конструкції і починати бетонування знову. Як реалізується на практиці догляд за бетоном з цієї точки зору? Сприятливі температури та вологості умови для тверднення бетону забезпечуються систематичної поливанням його водою. Звичайно ж, якщо укладати бетон в суху спекотну погоду, то його відразу ж необхідно захистити від висихання, укривши відкриті місця вологоємним покриттями, такими як мішковина, шар піску, тирси і поливати водою. І тут, при догляді за бетоном є свої певні режими зволоження бетону. Наприклад, якщо не вкривати бетон і якщо бетон на портландцементі поливання проводиться не менше семи діб, якщо на глиноземистому цементі - то поливання бетону проводиться не менше трьох діб. Догляд за бетоном і поливання бетону при температурі +15 градусів і вище відбувається протягом перших трьох діб вдень не рідше, ніж через кожні 3 години і не рідше одного разу вночі, а в подальший час - не рідше трьох разів на добу. При укритті бетону вологоємним матеріалами, догляд за бетоном дещо змінюється, тривалість перерви між поливання бетону можна збільшити отак приблизно в 1,5 рази, але контроль потрібно здійснювати постійно, щоб відкрита поверхня бетону була вологою. До яких пір необхідно виконувати такий режим? Відповідь категоричний: догляд за бетоном і поливання треба проводити до моменту досягнення бетоном 70 відсотків проектної міцності. Правила догляду за бетоном припускають, що при температурі повітря нижче + 5 градусів поливання бетону не виробляють. Вважається, що при такій температурі повітря бетон набирає міцність нормально і без додаткового зволоження поверхні.

Уход за бетоном - маленькие хитрости опытного строителя.

     І ще маленькі хитрощі догляду за бетоном, якщо дуже жарко, побілити опалубку в білий колір особливо з південної або з південно-західного боку, і поливайте обов'язково незняту дерев'яну опалубку. Правила догляду за бетоном підкреслюють, що вода, що застосовується для поливання бетону не повинна бути агресивна до самого бетону. Обов'язково захищайте бетон від грунтових вод, поки він не набере мінімум 50 відсотків своєї міцності, а це складає в середньому десь 2 тижні при сприятливих температурних і вологісних умовах. І ще важливий момент догляду за бетоном: у період витримування, твердіння бетону: повинна дотримуватися незмінюваність опалубки. Тому бетон повинен оберігатися від ударів, струсів та інших шкідливих впливів. На практиці це означає, в тому числі і заборону на роботу поруч зі свіжим бетоном відбійного молотка або перфоратора. У тому випадку, якщо є крайня необхідність проведення в безпосередній близькості демонтажних робіт, ці роботи виконуються шляхом розпилювання. Установка опалубки верхніх конструкцій і переміщення робочих і транспортних засобів за забетонованих фундаментам або фундаментним балках або перекриттях допускається після досягнення бетоном міцності не менше 15 кілограм на сантиметр квадратний.

Уход за бетоном - технологии зимнего ухода и быстрой сушки бетона .

     При догляді за бетоном, якщо є така необхідність, то для прискорення твердіння бетону можливе застосування теплової обробки бетону. Температура прогріву при електро термообробці бетону призначається з урахуванням методу прогріву, застосовуваного цементу, модуля поверхні конструкції, але не повинна бути більше 90 градусів, а при периферійному прогріві конструкцій з бетону температура в зовнішніх шарах не повинна перевищувати 40 градусів. Напруга не повинно перевищувати 127 В, напруга 380 В може бути допущено при певному обгрунтуванні. При правильному догляді за бетоном, швидкість підйому температури протягом 1 години при штучному обігріві монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій не повинна перевищувати в різних конструкціях від 5 до 15 градусів залежно від встановленої трансформаторної потужності. Після електро термообробки бетону, Швидкісь охолодження бетону в монолітних конструкціях повинна бути менше, ніж при розігріві бетону приблизно в 2 рази. Звичайно, дуже марудна це справа - догляд за бетоном, виробництво бетонних робіт в холодну пору, як в іншому і в жаркий час і дуже відповідальна. Тому не ризикуйте, запрошуйте для виробництва бетонних робіт досвідченого виконавця робіт, який зможе забезпечити виконання правил догляду за бетоном. Ось його телефон - 067-929-54-54 Василь Геннадійович.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru