г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать решётку?
Консультация мастера
Цены на решётки
Фильм про решётки
Ковані решітки на вікна.

предыдущее фото  |  следующее фото

Ковані решітки на вікна.

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото Ковані решітки на вікна.

Ковані решітки на вікна.

    Досить часто можна почути від клієнтів сумніви на рахунок установки грат на вікна будинку. Ні хто не заперечує практичну користь решіток і їх важливу роль для захисту будинку. Всі заперечення зводяться до побоювань психологічного характеру, мовляв може виникне таке враження, що доводиться жити «за гратами» або що після установки грат буде погано виглядати фасад будинку. Побоюєтеся, що грати на вікнах зіпсують зовнішній вигляд будинку? Це ще не привід ризикувати своєю безпекою. Потрібно просто більш ретельно підійти до вибору ескізу решітки та встановити на вікна не просто надійні грати, а такі, щоб вони були красивими і подобалися вам. Або хоча б не дратували вас, викликаючи неприємні асоціації з «життям за гратами». Рекомендую: зверніть увагу на ковані решітки віконні. Ці грати - оригінальні і красиві вироби не тільки чудово впишуться в екстер'єр будівлі, а ще й стануть гарним акцентом, який говорить про респектабельність і бездоганний смак господарів. Головне не поспішати у виборі ескізу, може бути порадитися з дизайнером і не ставити найголовнішою умовою максимальну дешевизну решітки.

    З чого роблять ковані решітки на вікна? Багато людей чомусь думають, що ковані решітки припускають застосування якогось особливого заліза. Це помилкове уявлення, засноване на візуальному враження від красивих кованих деталей, деформованих куванням для додання їм декоративної форми. Для виготовлення наших кованих решіток на вікна ми використовуємо різний метал: зазвичай це круглий прут і квадратний прут різного перерізу. Бувають ситуації, коли решітки мають великі розміри або деякі специфічні особливості конструкції, тоді для рамок кованих решіток на вікна застосовують профільну трубу і куточок. Застосування інших видів металопрокату зустрічається рідко і зазвичай викликано декоративними вимогами до художньої ковки. Не дивлячись на те, що грати для вікна називається кованої, технологія її виготовлення увазі з'єднання між собою кованих деталей малюнка за допомогою зварювання. Кількість і якість кованих деталей дуже сильно впливають на ціну кованої решітки на вікно. Чим більше в конструкції решітки деталей деформованих куванням, тим ціна решітки вище. На ціну кованої решітки впливають ще й інші технологічні особливості, зокрема складність малюнка, його зручність чи незручність для складання, діаметр прута, розміри самої решітки і так далі. Тому попередня оцінка ціни кованої решітки, виходячи з вартості одного квадратного метра - дає тільки приблизні цифри. Зазвичай, для визначення точної ціни кованих решіток необхідний більш ретельний прорахунок замовлення цілком. Але для зручності та приблизної оцінки можна вважати, що середня ціна кованої решітки на вікно становить від 500 до 2000 грн за один метр квадратний.

    Для чого призначені ковані решітки? Ковані решітки на вікна не тільки ефективне і важко переборне перешкода для проникнення зловмисників до дому, а й окраса фасаду, що додає дому закінчений вигляд. На надійність грат на вікні впливають не тільки властивості самої грати, але і спосіб установки - кріплення решітки до стіни. Це один з важливих етапів роботи, що вимагає і ретельного підходу, акуратності і великого досвіду. Особливо складно встановити грати на вікно, якщо вже встигли поставити пластикові вікна, відливи і закінчити декоративну обробку фасаду будинку. У такому випадку рекомендується установка решіток без зварювання, на анкера. Ковані решітки на вікна можуть бути розроблені за індивідуальними вимогами замовника, так найчастіше надходять при художньої куванні. Або можуть бути виготовлені по готовому ескізу з каталогу. За бажанням замовника можна створити індивідуальний ескіз на основі сподобалася фотографії з каталогу кованих решіток. Рекомендую - подивіться наші фотографії решіток на вікна та ескізи решіток на вікна. Враховуючи кількість фотографій в нашому каталозі решіток, цілком імовірно, що ви зможете підібрати варіант, який вам сподобається. Іноді робляться ковані решітки, що дозволяють розмістити на вікні квіти або інші рослини. У нас великий досвід виготовлення решіток на вікна. Власна кузня дозволяє створювати красиві ковані решітки на вікна. Вибираючи ескіз грат на вікна, особливо якщо це ковані решітки - зверніться до фахівців. Дивіться фотографії решіток на вікна - і ви зможете зробити вибір. З хорошими гратами у вас буде не тільки забезпечений певний рівень безпеки, але вийде гарний будинок.

    Потрібно зазначити, що ковані решітки на вікна добре поєднуються з будь-яким фасадом: кам'яним і цегляним. Це вже класика художньої ковки. Можливо якісно встановити ковані решітки на будинок фасад якого оброблений пінопластом, сайдингом, штукатуркою та іншими матеріалами. У кожній ситуації потрібно вибирати оптимальний і безпечний спосіб монтажу решітки на будинок. Вдало обрані ковані решітки на вікнах прикрашають дім, надаючи йому неповторний стиль, солідність і індивідуальність. З кованими решітками у вас не виникатиме відчуття психологічного дискомфорту і «життя за гратами». Чи існує реальна альтернатива гратам? Незважаючи на різноманітність систем захисту на сучасному ринку, металеві решітки на вікнах, як і раніше актуальні й повноцінно замінити їх не виходить. Трохи незручно застосовувати решітки тільки в тих випадках, коли необхідні відкриваються конструкції або знімні захисні щити. Головні переваги кованих решіток на вікнах виявляються в тому, що вони поєднують в собі високу міцність, надійність і естетичні якості, які створює художнє кування. Крім того, що ковані решітки для дому мають власне декоративне значення, значним плюсом потрібно вважати можливість поєднання кування на вікні, з іншими кованими виробами на фасаді будинку: кованим ганком, поручнями сходи, кованим козирком, балконними огорожами, навісами і так далі.

    Для виготовлення кованих решіток на вікна можна використовувати два різних підходи. Наприклад, можна купити стандартні деталі промислового виробництва в будівельному магазині і зібрати самостійно не складну ковану решітку на вікно. Для тих випадків, коли прості рішення виявляються не придатними і потрібна дійсно хороша, якісна робота чи потрібно художнє кування потрібно використовувати інший підхід - ручну роботу коваля. Ручне кування не обов'язково буде якісніше, ніж ковані деталі виготовлені заводським способом на спеціальному обладнанні для кування, але ручна ковка набагато гнучкіше у своїх рішеннях, більш індивідуальна і різноманітна, хоча не можна заперечувати, що ковані та решітки на вікна з деталей дозволяють створювати красиві конструкції в середньому ціновому діапазоні. Іноді, з різних причин, може бути реалізований якийсь середній варіант виготовлення кованих грат на вікно. У спеціалізованій майстерні (в кузні) замовляються певні ковані деталі, а їх збирання здійснюється самостійно вже іншим фахівцем, прямо на об'єкті. Особливо часто цей варіант застосовується при створенні кованих решіток для заборів, для вікон цей спосіб використовується рідко.

    Ковані решітки давно вже оцінили як жителі типових квартир у багатоповерхових будинках, так і власники приватних будинків: на вікнах багатьох квартир і будинків встановлені ковані решітки. Ковані решітки ставлять і в Москві, і в Києві, в Саратові, ми найчастіше робимо ковані решітки в Дніпропетровську. Різноманітність конструкцій кованих решіток і можливі варіанти художніх рішень і малюнків решіток дозволяє підібрати потрібні грати на вікна для будь-якого споживача, в залежності від його завдань, смаку, побажань і бюджету. Подивіться на нашому сайті фотографії кованих решіток на вікна. Ви можете зателефонувати за телефонами 063796 79 32, 063 796 19 32 і проконсультуватися з нашими фахівцями, дізнатися ще більше про ковані решітки на вікна, про ціни на ковані решітки, про виготовлення решіток на вікна, про установку грат і так далі, словом про всім, що може вас зацікавити.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru