г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать козырёк?
Консультация мастера
Цены на козырьки
Фильм про козырьки
козирки над входом

предыдущее фото  |  следующее фото

козирки над входом фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    козирки над входом фото

козирки над входом.

    kozirek. Рекомендую ознайомитися з фотографіями козирків над входом, розміщеними у нашому фотоальбомі. Крім того, що фото козирків над входом відображають різні варіанти оформлення козирків і їх декоративного прикраси, на фотографіях козирків ви зможете побачити і технічні рішення: як зробити козирок над входом, як закріпити його і які вибрати розміри для козирка. Козирок над входом - це звичайно невеликий навіс, одна сторона якого примикає до фасаду будинку і вкриває вхід в будинок від атмосферних опадів. Більш за все необхідно захистити вхід від дощу і снігу. На жаль, до цих пір багато людей перебувають в щасливому омані, що козирок над входом - це більшою мірою якась незрозуміла декоративна штука, мало надаючи значення функціональної користі від козирка. Всім, хто ще не перейнявся важливістю козирка для ганку, я рекомендую провести невеликий слідчий експеримент. Спробуйте видертися по східцях ганку взимку. І ви відразу зрозумієте, навіщо так потрібен козирок над входом. Я навіть не буду розповідати про те, що козирок над входом захищає вхідні двері. Звичайно, двері, що встановлюється на приватний будинок і виходить на вулицю, облицьовується такими матеріалами, які теоретично повинні успішно протистояти волозі. Але на практиці, поки що не придумали абсолютний захист для дверей і в будь-якому випадку абсолютно протипоказана експлуатація вуличної двері без козирка над входом. Чим би вулична двері не були облицьована, а який би фарбою для дверей вона не була пофарбована, якщо вода біжить по дверях, то вона буде псуватися. Може бути не цього року, але в наступному на двері обов'язково з'являться плями, патьоки від води, сліди іржі і так далі. Взимку, коли погода змінюється так швидко, що вдень йде дощ і замок на дверях заливає вода, а ввечері ви вже не зможете його відкрити, бо він замерз. Якщо у вас є хороший козирок над ганком, то ви ніколи не знайдете свою вхідні двері покритої товстою кіркою льоду. Дивіться нашу підбірку фотографій: козирок над входом фото. Користь від козирка над входом не обмежується тільки захистом вхідних дверей. Не менш важливо, те, що козирок над входом прикриє від негоди ще й ганок.

     kozirek. Невже бувають виразно хороші козирки і може бути поганий козирок над входом? Як не дивно, поганий козирок над дверима ви можете зустріти і навіть замовити набагато швидше, ніж хороший козирок. І навіть швидше ніж ви зустрінете хорошого слідчого і поганого слідчого в одному кабінеті (жарт). Як виглядає поганий козирок і чому він не хороший козирок (бяка). Хороший козирок над входом повинен виконувати кілька корисних функцій. По-перше, хороший козирок над входом не буде ламатися навіть від значної ваги снігу взимку. Більше того правильно зроблений козирок повинен витримати обвалення снігу з даху. По-друге, хороший козирок над входом успішно відводить дощову воду не тільки від самого ганку, але і відводить цю воду туди куди потрібно. По-третє, хороший козирок над входом захищає всі ганок, включаючи сходинки ганку і поручні сходів на ганок. Начебто все просто, але спробуйте пригадати, коли востаннє ви моги бачити такий хороший козирок над входом. Можливо це було в нашому фотоальбомі - козирки над входом фото. Зазвичай, на жаль, замовники не надають великої уваги технічним параметрам козирка, не заглиблюються в це питання, орієнтуючись на мінімальну вартість і вибирають найпростіший козирок над входом. Який, у кращому разі, може захистити тільки саму вхідні двері в будинок, а на практиці і з таким завданням справляється не дуже успішно. Після того, як козирок над входом вже встановлено, навіть якщо виявилося, що він не найвдаліший, рідко хто наважується його викинути і замінити на новий. Найчастіше потім мучаться все життя від того, що проявили не стільки економію, скільки скупість у виборі козирка над входом. Це помітно навіть у нашому фотоальбомі на фотографіях: козирок над входом фото. .

    kozirek. kozirek. Ми не будемо сильно розтікатися мислію по папері (по екрану комп'ютера), а спробуємо коротко сформулювати вимоги до технічно правильному козирка над входом. Перша вимога - це жорсткість самій конструкції козирка над входом. Жорсткість конструкції козирка забезпечується двома способами. Правильним вибором металопрокату для виготовлення козирка над крильцем. Не потрібно боятися використовувати профільну трубу. Не потрібно наполягати тільки на використанні дрібного прокату (квадрата 12, 14). І не треба боятися застосування невеликих ферм. Зрозуміло, що всі прагнуть отримати візуально максимально легкий, повітряний козирок над входом. Але потрібно враховувати і розумні пропозиції виробника козирків, спрямовані на надання козирка значного запасу міцності. Друга вимога до правильного козирка над входом - це наявність такої форми козирка, яка дозволить відводити воду, і в ідеальному випадку буде сприяти «самосваліванію» великого шару снігу з козирка. Третя вимога до козирка над входом - це достатня площа козирка. Повторюся, але козирок над входом в ідеальному випадку вкриває, не тільки вхідні двері, але все ганок і навіть виступає за розміри ганку хоча б на 200 - 300 мм. Знову відправляю вас в наш фотоальбом, розділ: козирок над входом фото.

    kozirek. kozirek. Чи можна зробити козирок над входом своїми руками? Можна. Ніякі космічні технології при цьому не застосовуються, матеріали доступні і завжди є у продажу, спеціального дорогого обладнання для виготовлення козирків не потрібно. Тільки досвід, умілі руки і час. Цілком можна спробувати зробити козирок над входом своїми руками, якщо у вас є навички роботи зварювальником, якщо ви готові самі купити потрібний для козирка матеріал і впевнені, що зможете грамотно змонтувати козирок для входом. Якщо ви ніколи цього не робили, то розумніше було б замовити козирок над входом у професіоналів. У фірмі козирків. Де можна замовити козирок, якщо ви не впевнені, що зможете зробити козирок над входом своїми руками? Козирок найкраще замовити у нас, ми вміємо робити самі різні козирки, у тому числі готові виготовити гарний кований дашок над входом з полікарбонатом. Приємного вам перегляду фотографій: козирки над входом фото. Телефони для зв'язку з нашим майстром з козирків вказані на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru