г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Меблі під квіти.

предыдущее фото  |  следующее фото

Меблі під квіти. фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Меблі під квіти. фото

Меблі під квіти.

    Квіти сьогодні так органічно і різноманітно використовуються для прикраси сучасних інтер'єрів, а так само є важливим хобі, серйозним захопленням для такої великої кількості людей, що все частіше і частіше виникає питання не розміщення їх у чинному інтер'єрі, а придбання спеціальних меблів під квіти. Головною якістю меблів під квіти можна вважати спеціальну її конструкцію, спочатку враховує потребу в розстановці квітів потрібним чином і включення їх в простір інтер'єру не випадковим чином, а шляхом продуманого проектування. Природно, що меблі під квіти не може витісняти або замінювати традиційну функціональну меблі - це було б уже крайністю. Але доповнювати існуюче меблі або привносити приємні особливості в дизайн інтер'єру - з цим меблі під квіти цілком може і повинна справлятися. Що ж зазвичай ми маємо на увазі, коли говоримо про меблі під квіти? Найчастіше маються на увазі різноманітні полиці, підставки, стійки, підвіски, тримачі, призначені для розміщення квітів і вазонів. Те, що інакше ми називаємо квіткарка або квіткарів. Якогось загальноприйнятої назви меблів під квіти якось і не утворилося. Тим більше, що за різноманітністю форм, конструкцій, способів застосування, розміщення в просторі - меблі під квіти не має собі рівних. Це цілий світ і знайомство з ним краще всього почати з фотографій у нашій галереї: меблі під квіти фото.

    Якщо для традиційних меблів функціонального призначення використовуються найчастіше дерево, ДСП, МДФ та інші схожі матеріалу, а метал застосовується порівняно рідко по цілому ряду причин. То з меблями під квіти ситуація зовсім протилежна. Практика показала, що немає більш зручного і розумного матеріалу для меблів під квіти ніж метал. Тим більше, що технології його обробки дозволяють створювати практично будь-які потрібні форми, конструкції, розміри меблів під квіти, а так само і дозволяють передбачити різноманітні способи встановлення меблів, розміщення її в просторі. Наприклад, велика частина функціональних меблів розташована на підлозі, а для меблів під квіти нормальна ситуація коли її не тільки ставлять на підлогу (підлогові полки та підставки), але і кріплять на стіні або підвішують на стелі. Найзручніше це робити з виробами з металу. Що міцності, довговічності та надійності експлуатації меблів під квіти, то і тут метал не має рівних собі конкурентів. Безумовно існують, існували і будуть існувати й інші рішення, інші матеріали, але всі вони мають локальне значення і застосовуються не масово, а в окремих випадках, для конкретних інтер'єрів або у відповідності зі специфічними смаками деяких людей. Метал при цьому дозволяє імітувати багато інших матеріалів, прикладом тут може служити меблі під квіти з металу, що імітує дерево, лозу, квіти, виноград і так далі. Зверніть увагу на фотографії в галереї нашого сайту: меблі під квіти фото.

    Більш прості й недорогі зразки меблів під квіти, не претендують на високу художню значення і не призначені для використання в красивих інтер'єрах робляться з звичайного металопрокату, без застосування складних декоративних технологій. Такі меблі під квіти можна придбати в магазині. Зазвичай в квітковому магазині або будівельному супермаркеті. Класну меблі під квіти вже потрібно шукати в інтер'єрному магазині або замовляти виготовлення індивідуально, наприклад, у студії художнього кування. Зовнішній вигляд, і відповідної ціна таких меблів під квіти істотно вище. Якщо коротко описати гідності застосування художньої ковки для меблів під квіти, то можна сказати, що художник по металу - коваль, вже сприймає такі вироби не як суто функціональні, а підходить до них як до невеликої скульптури з металу. Враховуючи крім практичних властивостей ще й візуальний ефект, а так само бере до уваги стиль приміщення, особливості дизайну, колірну гамму і специфіку інших предметів з металу, що знаходяться в просторі недалеко від меблів під квіти. Прагнучи досягти якоїсь гармонії та художнього єдності всього комплексу. Повинен сказати, що це не просте завдання. На жаль, далеко не всі меблі під квіти відповідає вимогам такого підходу. Але до цього потрібно прагнути і цього цілком реально домогтися при об'єднанні зусиль замовника і майстри. Приклади готових виробів і фотографії можна побачити в нашій галереї: меблі під квіти фото. Приємного вам перегляду фотографій, а для того щоб замовити або купити меблі під квіти вам потрібно зв'язатися з нашим майстром - телефони вказані на сайті.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru