г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать ворота?
Консультация мастера
Цены на ворота
Фильм про ворота
ворота фарба

предыдущее фото  |  следующее фото

ворота фарба  фото

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото ворота фарба

    Є у вас ворота. Зараз для нас неважливо, гаражні це ворота або в'їзні. Поговоримо про покриття воріт. Фарбування воріт неминучий етап і виготовлення воріт, і їх експлуатації. Тому важливо правильно вирішити, чим пофарбувати залізні ворота, якою фарбою пофарбувати ворота, в який колір пофарбувати ворота. Чи потрібно фарбувати ворота? - Неминуче! Розглянемо гіпотетичний варіант-ви не хочете фарбувати ворота, Вас взагалі не цікавить покриття воріт. Що виходить? Сусіди і друзями делікатно цікавляться відбувається (вірніше, не відбувається) з фарбуванням воріт Родичів наполегливо турбує покриття воріт. А головне, невблаганно і неминуче виникає корозія. Так, іржа воріт-головний ворог покриття воріт, протистояти якому можна тільки за допомогою покриття воріт та фарбування воріт. Крім того, що іржаві ворота виключно не естетичні, термін служби їх помітно коротше, ніж у тих, власники яких вчасно приділили увагу покриттю воріт, фарбування воріт. Несуттєво, в який колір пофарбувати ворота, головне, потрібно фарбувати ворота. До речі, наше підприємство виготовляє ворота якого типу: гаражні, в'їзні, відкатні, розпашні, розсувні, і обов'язково вирішує питання фарбування воріт, покриття. Звертайтеся!

    Ворота-це металоконструкція, яка буде експлуатуватися виключно в умовах вулиці. Це обумовлює вимоги до того, як пофарбувати ворота, якою фарбою пофарбувати ворота, в який колір пофарбувати ворота, яка потрібна фарба для воріт. Ворота, крім захисної функції, ще й декоративний елемент оформлення будинку і ділянки. Вибираючи фарбу для воріт, враховуйте, що покриття воріт для захисту від корозії добре робити фарбуванням воріт, використовуючи фарбу для воріт. Який фарбою пофарбувати ворота? Логічно використовувати, щоб пофарбувати ворота фарбу, яка застосовується при фарбуванні грат і металевих дверей. Фарба для воріт призначена для зовнішніх робіт. Сучасна фарба для воріт може містити протикорозійний компонент. У який колір пофарбувати ворота? Очевидно, що найбільш практично і розумно пофарбувати ворота, хвіртку і паркан (якщо він металевий) одним кольором. Навіть якщо металоконструкції воріт і огорожі відрізняються фактурою, наприклад, гратчастий паркан і ворота з металевого листа або комбіновані з гратчастими вставками, загальний колір фарби для воріт і огорожі приводить їх до спільного знаменника. Що стосується кольору воріт, зрозуміло, що світла фарба для воріт виключена. Варто розглядати більш практичні кольору фарби для воріт. Колір фарби для воріт може гармоніювати з кольором даху. Але якщо для воріт і даху використані різні матеріали (а так, швидше за все, і буде, ідеально збіги відтінку кольору воріт і даху не буде.

    Чим пофарбувати залізні ворота? Як пофарбувати іржаві ворота? Як пофарбувати гаражні ворота? Який фарбою пофарбувати ворота? Спробуємо відповісти на ці питання. Перш за все - навіщо ворота фарбують. Що додати їм естетичний акуратний вигляд і максимально запобігти утворенню корозії. Тут особливо важливий вибір фарби. Кожен, хто вирішив фарбувати ворота, стикається з вибором фарби для воріт. Зрозуміло, що хочеться витратити трохи менше грошей і часу на фарбування воріт, і якомога пізніше фарбувати ворота знову. Невиправдано набувати для фарбування воріт дорогі фарби фінських, італійських чи англійських виробників. На жаль, технологія нанесення цих фарб дуже складна, вимагає ретельної попередньої підготовки поверхні, що фарбується і правильних умов сушіння пофарбованих виробів. У реальних умовах забезпечити виконання всіх цих умов неможливо, отже, і очікуване високу якість забарвлення воріт недосяжно. Не варто викидати гроші на вітер і намагатися досягти неможливого. Для покриття воріт фарбою, фарбування воріт є спосіб, добре себе зарекомендував, і при цьому доступний і реальний. Щоб фарбувати ворота, треба використовувати фарбу ПФ (пентафталіевая) і грунт ГФ. Ці матеріали придатні, щоб пофарбувати ворота. Це доступні, недорогі, зрозумілі та зручні в застосуванні матеріали, які забезпечують прийнятну якість. Зовнішній вигляд воріт, пофарбованих цим способом, цілком пристойний і акуратний.

    У просунутих клієнтів, особливо тих, хто давно займається своєю будовою, буває, виникає ідея - фарбувати ворота порошковою фарбою. Реалізацію цієї натхненної ідеї фарбувати ворота порошковою фарбою зазвичай ускладнює відсутність фарбувальної камери таких розмірів. Можна, звичайно, відтягнути ворота в інші міста, де подібні камери існують. Тільки спочатку радимо дізнатися детальніше про фарбу воріт порошковою фарбою. Тоді Ви зможете вирішити для себе, чи потрібно вам фарбувати ворота порошковою фарбою. Порошкова фарба не призначена для фарбування воріт. Якщо пофарбувати ворота порошковою фарбою, пристойний зовнішній вигляд збережеться на 1, максимум 2 роки. І це не брак того, фарбував ворота. Це спроба використати порошкову фарбу не за призначенням. Згодом порошкове фарбування, використана для фарбування воріт (якщо труднощі і дорожнеча затії все-таки не зупинили), починає облазити. Щоб фарбувати ворота, забарвлені порошковою фарбою заново, необхідно ворота зняти. Потім доставити в спеціалізовану майстерню, щоб піддати процедурі зачистки піскоструминним апаратом. Потім доставити в майстерню для нанесення порошкового покриття (Ви пам'ятаєте, це не близько). Прожити весь цей час без воріт. Знову і знову пояснювати домочадцям, що так треба. Змонтувати ворота, і на пару років постаратися забути про це. До наступної фарби воріт. Інакше в результаті всіх турбот і витрат Ви отримали іржаві ворота. Сумно. Як пофарбувати іржаві ворота з нанесеною них порошковим фарбуванням - читайте вище.

    Дешевизною і простотою приваблює спосіб фарбувати ворота фарбою НЦ. На жаль, дешевизна і простота - це весь перелік переваг такого способу фарбувати ворота. Недоліки - відсутність міцності та стійкості. Фарба для воріт НЦ сохне дуже швидко, і також швидко відлущується. Звичайно, можна фарбувати ворота знову. І знову. І знову. Тільки навіщо? Якщо вибираючи, якою фарбою фарбувати ворота, Ви визнали, що ПФ - це дуже традиційно і стримано, Вам може бути цікавий варіант фарбувати ворота рельєфною фарбуванням «з цятками». Як фарбувати залізні ворота, щоб вийшла рельєфна фарбування «з цятками»? Який фарбою фарбувати ворота, щоб вийшла така фарбування? Спосіб фарбування воріт рельєфною фарбою «з цятками» нескладний. Для цього при фарбуванні воріт використовують покриття воріт гравітексом. Це матеріал для антикорозійної обробки днища автомобіля. Якщо нанести розбризкуванням на поверхню воріт гравітекс, а потім фарбувати ворота фарбою ПФ, ви отримаєте рельєфне покриття воріт, стійке до корозії і цікаве з естетичного боку. З допомогою ковальського патини можна підкреслити рельєф фарби воріт. До того ж патинування дозволяє згладити і навіть приховати огріхи фарбування воріт.

    Як фарбувати залізні ворота і як фарбувати гаражні ворота. Як пофарбувати іржаві ворота. Отже, з вибором фарби для воріт зрозуміло. Як же власне фарбувати залізні ворота, гаражні ворота, просто іржаві ворота? Для того, щоб фарбувати ворота, часто використовують кисть. Використання пензлі для покриття воріт і нанесення фарби для воріт, дозволяє більш ретельно наносить фарбу на ворота. Але це трудомістко і дуже довго. Щоб фарбувати ворота пензлем, всю поверхню необхідно обробити фарбою для воріт мінімум двічі. Причому після нанесення першого шару фарби для воріт необхідно дочекатися повного висихання. Перший шар фарби для воріт наносять вертикально, а другий-горизонтальними мазками. Коли другий шар висохне, стане ясно, що робити далі. Можливо, фарбувати ворота ще раз. Довго? Так. Трудомістко? Так. Витрата фарби великий? Так. Якість? Висока. Попередньо таким же способом на ворота наносять грунт. Якщо фарбувати ворота пензлем, отримують найбільш ретельно фарбує поверхню, хоча і не саму гладку. Набагато частіше для фарбування воріт використовую комбінований спосіб. Для того, щоб пофарбувати використовують для стулок - валик, а для важкодоступних місць і дрібних деталей - кисть. Фарбувати ворота таким чином набагато швидше, хоча якість фарбування дещо падає. При виготовленні воріт на виробництві використовують для покриття воріт пульверизатор. Це найшвидший спосіб фарбувати ворота, він дає саму акуратну гладку поверхню. Але, на жаль, для використання пульверизатора фарбу для воріт необхідно розбавити розчинником, що знижує вкриває здатність фарби для воріт. Зате ворота набувають досить акуратний зовнішній вигляд. Для нанесення фарби на ворота їх укладають горизонтально (щоб уникнути потьоків), покриття воріт виконують до монтажу воріт. Самостійно фарбувати ворота пульверизатором, на жаль, дуже складно. Тому частіше використовують кисть і валик.

    Чим пофарбувати залізні ворота, щоб не іржавіли? Як фарбувати гаражні ворота, як пофарбувати іржаві ворота, щоб іржі ніколи не було. Відповідь, на жаль, ніяк. Гарантовано позбавиться від корозії воріт раз і назавжди неможливо. Але не варто засмучуватися. Бо існує доступний спосіб, як звести до мінімуму корозію і боротися з нею. Розберемося для початку, а як власне і чому іржавіють ворота. Джерелом корозії залізних воріт є місця стиків труби профільної, яка є жорсткістю воріт і перекритих нею ділянок листа, власне, полотна воріт .. Для воріт, виготовлених із застосуванням зварювання, необхідно після деякого часу виконати повторну фарбування, вже на самому об'єкті, приділивши особливу увагу всім стиках, швах і місць зварювання. Якщо ворота зібрані без застосування зварювання, з допомогою гвинтових з'єднань або заклепок, при виготовленні необхідно ретельно фарбувати всі деталі воріт. Після складання воріт виконується остаточне покриття воріт фарбою для воріт. Ворота, виготовлені таким чином, можна з часом, розібрати, заново пофарбувати повністю, і знову зібрати.

    Сподіваюся, ми змогли відповісти на основні питання про те, чим пофарбувати залізні ворота, як фарбувати ворота, як фарбувати гаражні ворота, якою фарбою фарбувати ворота, в який колір фарбувати ворота, словом, на питання про забарвлення воріт. Ми займаємося виготовленням воріт, і знаємо про воротах, зокрема про фарбування воріт і фарбі для воріт багато. Щодня займаємося виготовленням воріт і звичайно, покриттям воріт і фарбуванням воріт. Хочете замовити ворота в Дніпропетровську, збираєтеся фарбувати залізні або гаражні ворота - дзвоніть. Наші телефони вказані на сайті. Нагадуємо (063) 7967932 або (063) 7961932. Обов'язково проконсультуємо і постараємося допомогти.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru