г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать дверь?
Консультация мастера
Цены на двери
Фильм про двери
Як утеплити вхідні металеві двері

предыдущее фото  |  следующее фото

Як утеплити вхідні металеві двері

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото металлических дверей

Як утеплити вхідні металеві двері

    Продовжуємо розмову про те, як утеплити вхідні металеві двері. Раніше ми вже розглядали питання про те яка повинна бути біля дверей лутка - важливо, щоб вона мала більше одного контури ущільнення, що дозволить боротися з протягами. Тепер про те, що можна зробити з полотном утепленій вхідних металевих дверей і на що бажано звернути увагу. Будь утеплювач на вхідних дверях закладається у внутрішній порожнині дверей між листом металу і внутрішнім облицюванням. Це може бути і поролон, і мінеральна вата або ізовер. Для того щоб утеплити вхідні металеві двері краще всього використовувати пінопласт. Потрібно вибрати якомога більш щільний і товстий, той який ще називають фасадним пінопластом. Додатково можна задути його по краях монтажною піною. Доцільніше було б укласти його одним цілим шматком, що зазвичай не виходить - заважають додаткові ребра жорсткості на полотні дверей і сам пінопласт в продаж надходить розкроєні під невеликі розміри. Тому утеплювач перед утепленням вхідних металевих дверей легко ріжеться звичайним ножем і укладається між ребрами жорсткості, забиваючись легкими ударами долоні якомога щільніше і без пропусків. краще, щоб в конструкції для утеплення вхідних металевих дверей були передбачені ребра жорсткості не з профільної труби, а з куточка. Чи знижує це загальну жорсткість двері? Так, знижує, але незначно. Зате тоді при утепленні вхідних металевих дверей, утеплювач можна завести прямо під куточок. Так і кріпити його набагато зручніше і утеплення дверей виходить краще (ефективніше). Профільна труба завжди буде містком холоду, з яким ви точно нічого не зробите. Хоча при утепленні вхідних металевих дверей спеціального призначення практикується заповнення профільної труби монтажною піною, але на побутових дверях ця технологія утеплення металевих дверей практично не застосовується.

    Що ще корисно знати про те як утеплити вхідні металеві двері? Товщина утеплювача, безсумнівно, найважливіший фактор, що впливає на тепло і звукоізолюючі властивості при утепленні вхідних металевих дверей. Підбираючи конструкцію вхідних металевих дверей, ми можемо в деяких межах вплинути і на товщину утеплювача. Наприклад, збільшити металевий профіль, що використовується як ребра жорсткості на полотні дверей, поставивши замість куточка 32, 36 або 40, куточок 50. В результаті таких незначних змін до конструкції вхідних металевих дверей ми отримуємо можливість закласти у двері пінопласт товщиною не 32, 36, 40 мм, а вже 50 мм - це істотно впливатиме на теплоізоляцію вхідних металевих дверей.

    Ну і звичайно, кажучи про те, як утеплити вхідні металеві двері, не можна не згадати про останньому рубежі оборони від холоду - облицювання внутрішньої сторони вхідних металевих дверей. Ніяка облицювання пластиком, або зашивання внутрішньої сторони металом, застосовуватися для того щоб утеплити вхідні металеві двері не повинні. Інакше всі заходи з утеплення перетворюються на фікцію. Конструкція при утепленні вхідних металевих дверей повинна передбачати товсту внутрішнє облицювання з дерева або МДФ, в крайньому випадку - ДСП. Товщина облицювання усередині дверей з боку приміщення повинна бути 8 і не 10 мм, а 16 - 22 мм. Цікава особливість позначається в тих місцях, де облицювання двері кріпиться або просто прилягає до ребер жорсткості. По-перше, тут будуть постійно «потіти» гвинти і саморізи, якими прикручується облицювання. Це неприємно, але як з цим боротися я не знаю. Тільки періодично замінювати іржаві гвинти і міняти декоративні пробки на них. По-друге, при низьких температурах на вулиці, може утворюватися паморозь і іній на самій облицюванні в тих місцях, де під нею проходять металеві профілю. У цьому теж мало хорошого, але існує спосіб позбутися від промерзання облицювання. Спосіб простий - між металевим профілем і облицюванням потрібно прокласти тонкий плоский ущільнювач і знову щільно прикрутити облицювання на місце. Промерзати перестане. А от якщо облицювання промерзає не по ребрах жорсткості - це вже гірше. Потрібно перевірити будь утеплювач знаходиться реально в середині вхідних металевих дверей, чи є він там взагалі, і чи немає пропусків між шматками утеплювача. При необхідності неефективний утеплювач (мінеральну вату, ізовер, картон, ніздрюватий паперовий заповнювач) потрібно викинути і укласти пінопласт.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru