г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать цветочницу?
Консультация мастера
Цены на цветочницы
Фильм про цвнточницы
Ковані підставки для квітів.

страницы: 1 2 3 »»

Увеичить фото уличная подставка для цветов фото
уличная подставка для цветов
Увеичить фото низкая подставка для цветов фото
низкая подставка для цветов
Увеичить фото средняя подставка для цветов фото
средняя подставка для цветов
Увеичить фото широкая подставка для цветов фото
широкая подставка для цветов
Увеичить фото вертикальная подставка для цветов фото
вертикальная подставка для цветов

Увеичить фото наружная подставка для цветов фото
наружная подставка для цветов
Увеичить фото удобная подставка для цветов фото
удобная подставка для цветов
Увеичить фото велосипед подставка для цветов фото
велосипед подставка для цветов
Увеичить фото садовая подставка для цветов фото
садовая подставка для цветов
Увеичить фото широкая подставка для цветов фото
широкая подставка для цветов

Увеичить фото высокая подставка для цветов фото
высокая подставка для цветов
Увеичить фото ковка подставка для цветов фото
ковка подставка для цветов
Увеичить фото настенная подставка для цветов фото
настенная подставка для цветов
Увеичить фото многоярусная подставка для цветов фото
многоярусная подставка для цветов
Увеичить фото вертикальная подставка для цветов фото
вертикальная подставка для цветов

Увеичить фото узкая подставка для цветов фото
узкая подставка для цветов
Увеичить фото комнатная подставка для цветов фото
комнатная подставка для цветов
Увеичить фото садовая подставка для цветов фото
садовая подставка для цветов
Увеичить фото оригинальная подставка для цветов фото
оригинальная подставка для цветов
Увеичить фото низкая подставка для цветов фото
низкая подставка для цветов

Увеичить фото необычная подставка для цветов фото
необычная подставка для цветов
Увеичить фото актуальная подставка для цветов фото
актуальная подставка для цветов
Увеичить фото прямоугольная подставка для цветов фото
прямоугольная подставка для цветов
Увеичить фото лиана подставка для цветов фото
лиана подставка для цветов
Увеичить фото настенная подставка для цветов фото
настенная подставка для цветов

страницы: 1 2 3 »»
Прайс ковка цена грн


Ковані підставки для квітів

     Ковані підставки для квітів - це специфічний тип оригінальних квіткарок, які можуть бути вельми незвичайними підставками для розміщення квітів в будинку. Крім того, що ковані підставки незвичайні самі по собі і є важливим елементом дизайну, квіткарки допомагають встановити квіти в квартирі самим найкращим чином. Як розставити квіти в кімнаті так, щоб квіти красиво виглядали і в той же час не заважали жити в будинку, за обов'язкової умови зручного і правильного догляду за квітами в будинку. Насправді розміщення кольорів в квартирі, це далеко не так просто, як можна було б подумати на перший погляд. Вибір кованої підставки для квітів, розміщення кімнатних квітів на квіткарках, ув'язування всього цього багатства і краси з вашим інтер'єром, вимагають вдумливого підходу і певних витрат фінансів. Адже ціна кованої підставки для квітів, часто змушує задуматися про те, чи так сильно ви любите свої квіти в квартирі. Значення квітів в будинку часто недооцінюється або недостатньо розуміють. Багато в чому, значення квітів у будинку визначається ще й тим як розставити квіти на квіткарках, і які вибрати ковані підставки для квітів.

    Чи існують універсальні ковані підставки для квітів? На жаль, говорити про універсальні ковані підставки для квітів, які підходять рівним чином для всіх кімнатних квітів у квартирі, що дозволяють забезпечити розміщення квітів будь-якого розміру, але ж бувають великі квіти і маленькі, високі квіти і низькі, найрізноманітніші квіти можна зустріти в будинках і квартирах - не доводиться. Так, ось універсальні ковані підставки для квітів придумати складно, а мабуть і не потрібно. Будь універсальність завжди призводить до того, що універсальні речі якось справляються з усім спектром завдань, для яких вони створені, але роблять це значно гірше, ніж спеціалізовані вироби, кожне з яких створено для вирішення якоїсь вузької, спеціалізованої завдання. Така ж ситуація і з універсальними кованими підставками для квітів. Набагато більш зручними для розміщення квітів у квартирі, виявляються спеціальні підставки, а не універсальні ковані підставки для квітів. Приклади спеціальних підставок для розміщення кімнатних квітів: ковані підлогові підставки для квітів, ковані настінні підставки для квітів, ковані стелажі для квітів, підвісні ковані підставки для квітів, ковані підставки для квітів на стелю, на стіл, балконні ковані підставки для квітів, віконні і так далі. Існують навіть ковані підставки для квітів на столі, на підвіконні або на меблях, ковані підставки для квітів на камін - є й такий напрям, принцип спеціальних підставок ви вже розумієте. Будь-які спеціальні підставки, призначені для розміщення квітів у якихось певних умовах і в межах деяких геометричних обмежень. Адже розміщення кольорів на столі або на підвіконні вимагає від кованих підставок забезпечити не тільки можливість встановити квіти, а ще й правильно розставити квіти так, щоб вони і виглядали приємно і росли добре. Потрібно любити квіти, для цього доводиться піклуватися про них і замислюватися про краще розміщення кімнатних квітів. У цій благородній справі вам допоможуть ковані підставки для квітів виробництва нашої майстерні. Купити ковані підставки для квітів ви зможете і в магазині квітів, і в салоні квітів, але краще всього зробити покупку кованих квіткарок, зайшовши до нас на сайт. У нас викладено багато фото кованих підставок для квітів, так що знайти квіткарку, що підходить під ваші смаки й інтер'єр цілком можливо. І не треба засмучуватися, якщо ви не змогли знайти універсальну ковану підставку для квітів, на якій ви б мріяли зробити розміщення квітів у квартирі. Краще вибирайте кілька різних квіткарок, підхожих для розміщення кольорів різного типу. Головне мати бажання вирощувати квіти в квартирі. А як розставити квіти в квартирі - це вже технічна проблема, будемо вирішувати її разом. І обов'язково придумаємо, куди поставити квіти - на підлогу або на стіну, а може бути і доведеться повісити квіти на стелю в ковані підвісні підставки для квітів, є і такі оригінальні квіткарки для розміщення кімнатних квітів у квартирі.

    Ковані підлогові підставки для квітів. Це один з різновидів корисних квіткарок, яка найбільш часто застосовується для того, щоб розставити квіти в кімнаті. Встановити квіти на ковану підставку для квітів простіше простого, справа в тому, що сама по собі підлозі квіткарка зазвичай виготовляється так, що б бути міцною і стійкою кованої підставкою для квітів, і для її використання не потрібно виконувати ніяких додаткових кріплень. Просто поставити ковану підлогову підставку в тому місці, де ви хочете встановити квіти, а потім на самій квіткарки, користуючись спеціальними площадками для розміщення квітів або кошиками для установки горщиків можна без проблем розставити квіти. Як розставити квіти на кованій підлогової підставці для квітів? Перш ніж встановити квіти на спеціальній підставці, необхідно переконатися в тому, що діаметр горщика або вазона підходить до розмірів майданчика для розміщення кольорів. Якщо діаметр горщика або вазона не відповідає розмірам площадки на кованій підлогової підставці для квітів, а перевищує ці розміри, то в цьому випадку не можна (не рекомендується) розставляти квіти в цих ємностях, тому що занадто велика ймовірність того, що вазони можуть впасти і розбитися, а самі кімнатні квіти поламаються при падінні з квіткарки. Якщо діаметр горщика або вазона менше, ніж розміри настановних майданчиків на кованій підлогової квіткарки, то розставити квіти можна, хоча краще виглядають кімнатні квіти на підставці в таких горщиках і вазонах, які максимально близькі за розмірами до майданчиків на квіткарки. У самому ідеальному випадку, а це ситуація коли ви можете не купити ковану підставку для квітів підлогову, але замовити квіткарку за індивідуальними розмірами, відповідну найкращим чином під існуючі у вас горщики й вазона, а так само враховують висоту квітів і ширину крони квітів. Такі ковані підлогові підставки для квітів підходять найкраще для того, щоб встановити квіти в будинку. Розміщення квітів на таких квіткарках - одне задоволення. І квіти в будинку виглядають красиво, і ви відчуваєте себе спокійно, проходячи повз кованої підлогової підставки для квітів, зовсім не турбуючись, що горщики з квітами можуть впасти. Все це ви зможете побачити на фото: ковані підставки для квітів напольні, в нашому фотоальбомі сайту.

    Кілька слів про ціну кованих підставок для квітів підлогових, які можуть допомогти вам придумати, як розставити квіти в квартирі. Тут все залежить від розмірів підлогової квіткарки та її конструкції, але головним чинником, який визначить ціну кованої підставки для квітів підлогової, буде не розмір, висота або форма квіткарка, а художнє оформлення її. Чим складніше красива кована підставка для квітів, тим більше часу піде у майстра на виготовлення підлогової квіткарки. Ну і крім усього іншого є поняття моди, існують модні квіти і модні підставки для квітів, вони завжди мають ціну дещо завищену, адже вони користуються підвищеним попитом. Можливі варіанти кованих підставок для квітів, можуть включати в себе і дуже дешеві підставки для квітів з куванням і вельми дорогі підставки для квітів - це елітні ковані квіткарки. Прості дешеві ковані підставки для квітів обійдуться вам від 300 грн, а от ціна підставки для квітів в елітному сегменті, не буде дешевше, ніж 500 - 700 грн за квіткарку. Можливо, що ціна кованої підставки для квітів здасться комусь занадто дорогою, але зрозумійте, адже ковані квіткарки - це трудомістка малосерійне виробництво, що вимагає великого і специфічного досвіду, обладнання, навичок і фахівців для виготовлення кованих квіткарок. Зате ковані підставки для квітів дозволять вам не тільки вирішити проблему, куди поставити квіти в кімнаті, але ковані квіткарки будуть служити ще і корисним прикрасою вашого інтер'єру, дозволяючи одночасно виконувати установку квітів у зручних для вас місцях.

    Ковані стелажі для квітів. Чим більше у вас є квітів у будинку, тим важче визначитися з тим, як розставити квіти і де встановити квіти. Цілком можливо, що маленькі підставки для квітів можуть не справлятися і розміщення квітів у квартирі зажадає від вас купити ковану підставку для квітів - стелаж. Ковані стелажі для квітів з технічної та конструкційної точки зору мало відрізняються від звичайних стелажів для квітів - це той самий набір полиць, скріплених між собою стійками стелажа. Основна відмінність кованого стелажа для квітів від звичайного в декоративному оформленні його і в принципово більш оригінальному зовнішньому вигляді, який можна адаптувати під конкретні інтер'єри, при виготовленні кованого стелажа під замовлення. Саме це завдання і покладається на технологію кування при виготовленні кованих підставок для квітів стелажі. На кований стелаж можна поставити багато квітів, що відіграє велику роль, коли ви прикидаєте як розставити квіти і куди встановити квіти. Але у стелажів для квітів є і свої недоліки (мінуси). Наприклад, конструкція стелажу для квітів зазвичай не передбачає можливості встановити великі квіти на квіткарки. Великі квіти - це завжди певні труднощі, розміщення кімнатних квітів великого розміру вимагає внесення в конструкцію кованого стелажа для квітів серйозних змін. Встановити квіти великого розміру на звичайному стелажі для квітів можна тільки на самій верхній полиці квіткарки. Зате ковані стелажі для квітів ідеально підходять для маленьких квітів і квітів середнього розміру. Якщо у вас є кований стелаж для квітів, то проблеми, як розставити квіти в квартирі, вже не існує. Потрібно просто встановити квіти на полиці стелажа для квітів і справа в капелюсі. Ще одним недоліком стелажа для квітів і значним незручністю при розміщенні квітів у квартирі, виявляються розміри кованих підставок для квітів стелажі. Такі ковані підставки для квітів займають досить багато площі підлоги в кімнаті, а сама витягнута форма довгою підставки для квітів стелаж, змушує поламати голову, де поставити підлогову квіткарку в квартирі. Висота підлогової підставки для квітів: кований стелаж, може бути задана замовником при виготовленні квіткарки і вибирається зручною виходячи з того, які квіти встановити вам хочеться на неї. З цих же міркувань зручності розміщення квітів у квартирі, вибираються і інші технічні параметри квіткарки - кованого стелажа для квітів: довжина стелажу для квітів, відстань між полицями стелажа для квітів, ширина кожної полиці стелажа для квітів і загальна кількість полиць в конструкції кованої підставки для квітів стелаж. Де купити стелаж для квітів? Такі підлогові підставки для квітів продаються і їх можна придбати в магазині квітів або в салоні квітів. Природно, що в магазині квітів або в салоні квітів вам, швидше за все, можуть запропонувати купити стелаж для квітів самий простий, дешевий і без кування. Часто це розбірні стелажі для квітів, полиці цих стелажів можуть мати регульовану висоту і переставлятися при бажанні в межах підставки для квітів стелаж. Великі стелажі для квітів продаються рідко, на них зручно розставляти квіти, але самі квіткарки стелажі займають занадто багато місця в квартирі. Тому найчастіше можна зустріти в магазинах квітів і в салонах квітів квіткарки стелажі середні і маленькі стелажі. Іноді навіть використовують вислів: поставити квіти на стеллажік. А самі квіткарки стелажі називають універсальними стелажами для квітів або універсальними підставками для квітів. Зрозуміло, що це досить відносно універсальні підставки для квітів, але частка правди в цьому є. На кований стелаж для квітів можна поставити квіти різного розміру, якщо мова йде про маленьких квітах і середніх, не виникає питання куди поставити квіти в квартирі, квіти розставити потрібно просто по полицях квіткарки стелаж. Як зробити стелажі для квітів? Виготовлення стелажів для квітів без кування - це досить просте завдання. Конструкція стелажа для квітів ні чим не відрізняється від конструкції звичайного стелажа. Для того, щоб зробити стелаж для квітів вам знадобляться дві бічні стійки і набір поличок між стійками, призначених для того, щоб на них встановити квіти. Найбільш легко зробити стелаж для квітів своїми руками можна з дерева або МДФ, ДСП, фанери та інших подібних матеріалів. Зробити стелаж для квітів з металу (металевий стелаж) буде важче, я думаю, що було б простіше замовити виготовлення підставки для квітів стелаж в спеціалізованій майстерні або купити стелаж для квітів з металу в магазині квітів або в салоні квітів. Кований стелаж для квітів з металу можна придбати у нас. При необхідності ми зможемо і організувати доставку стелажа для квітів до вас додому. Вам потрібно буде тільки поставити квіти на підставку для квітів стелаж. Це самий розумний і простий спосіб розставити квіти красиво в кімнаті. І не так важливо, в кінцевому рахунку, які це будуть рослини - осінні квіти або літні, головне щоб гарні кімнатні квіти було, куди встановити у вашій квартирі. Нехай це будуть найкрасивіші квіти у світі.

    Настінні ковані підставки для квітів. Прийнято вважати, що настінні ковані підставки для квітів - це вже крайня міра, останній вихід у безвихідному становищі, коли ви вже зневірилися і зовсім не знаєте, куди поставити квіти або як розставити квіти в квартирі. Я б дозволив собі не погодитися з такою оцінкою настінних кованих підставок для квітів. Встановити квіти в настінні квіткарки можна не тільки тоді, коли всі інші способи установки квітів вже вичерпали себе (завжди можна згадати про холодильну установку для квітів - жарт). Розставляти квіти на стіні в будинку, можна і з інших міркувань, наприклад дизайнерських або міркувань декоративного характеру. Справа в тому, що настінне розміщення кольорів має масу можливостей для створення оригінального дизайну приміщення і здатне дуже перетворити будь-який, навіть самий звичайний інтер'єр, створивши за рахунок розміщення кольорів на стіні, в кованих настінних підставках для квітів атмосферу затишку та свята. Настінні ковані підставки для квітів використовуються не тільки для розміщення кольорів на стіні, але ці квіткарки в квартирі вам допоможуть виконати розміщення кольорів і на інших вертикальних поверхнях. Так, наприклад, настінні підставки для квітів в квартирі чи будинку, можуть застосовуватися для розміщення кольорів на стовпах, колонах, підпірних стійках, перемичках або перегородках. Скрізь, в таких випадках вам знадобляться настінні ковані підставки для квітів, а купити їх ви зможете у нас. Ламати голову, куди поставити квіти вже не доведеться. Неприємною особливістю настінних підставок, для установки квітів у кімнаті, виявляється необхідність свердлити стіни і забивати невеликі тримачі для настінних квіткарок. Завжди шкода псувати декоративне покриття стіни, шпалери та інші види обробки для того щоб поставити квіти в будинку. Навіть якщо це дуже красиві квіти і найкращі квіти у світі. Ціна підставки для розміщення кольорів на стіні (настінного кованої підставки) може сильно мінятися залежно від декоративного вирішення цього вироби з металу. Але настінні підставки для квітів, традиційно є найбільш дешевими квіткарка, їх ціна починається від 100 грн. Звичайно це ціна простих настінних підставок для квітів. Більш складні настінні квіткарки, дозволяють розставити квіти в квартирі на стіні, утворивши цілі композиції квітів. Або як їх ще називають - орігамі квітів. Орігамі квітів - модне захоплення, хобі захопило багатьох людей. Сьогодні орігамі квітів займаються мільйони громадян різних країн. А складні настінні підставки для квітів, особливо ковані підставки можуть виготовлятися, як абсолютно несподівані квіткарки. Технологія ковки дозволяє зробити підставку для квітів в різному стилі, наприклад, кована підставка для квітів ліана, або підставка для квітів у стилі виноградної лози з кованими листям і кованими виноградними гронами. Ковані настінні підставки для розміщення квітів у квартирі можуть бути стилізовані під тварин, найбільш відомі приклади тут - квіткарка кішка, квіткарка пташка на гнізді з плетеного металу і так далі. Звичайно, такі цікаві та незвичайні ковані підставки для квітів виготовляються за індивідуальним замовленням, купити ковану підставку для квітів в оригінальному стилі, знайшовши її просто в магазині квітів або в салоні квітів, не вийде. Для того, щоб купити ковану підставку для квітів з незвичайним дизайном потрібно звертатися в майстерню кування. Якщо ви хочете поставити квіти в кімнаті на оригінальні підставки для квітів - звертайтесь до нас, ми робимо різні підставки для квітів, сучасні та старовинні підставки (стилізовані під старовину), а так само виготовляємо спеціальні підставки для розміщення кімнатних квітів великих і маленьких.

    Навіщо потрібні великі підставки для квітів. Вічний головний біль, куди поставити квіти великого розміру. Як говориться: великому короблей - велике плавання. Так і великим квітам, потрібні великі підставки для квітів і це можуть бути ковані квіткарки великого розміру. Великі квіти припускають особливу конструкцію квіткарки і спеціальну технологію виготовлення підставок для квітів, що враховує значну вагу горщиків і вазонів з кімнатними квітами. Найкращі підставки для великих квітів, повинні бути не тільки міцними квіткарка, але це повинні бути дуже стійкі підставки для квітів, які не можна випадково перекинути. Великі квіти - це ще й великі горщики, значний об'єм грунту у вазоні, а часто ще й помітна висота рослини. Великі квіти часто мають висоту аж до стелі в квартирі, тим більше, що є й такі рослини, як підлогове дерево. Всі ці гіганти кімнатних рослин так само вимагають розміщення кольорів в квартирі і потрібно поставити квіти на великі підставки для квітів. Як розставити квіти в кімнаті без квіткарок? Ніяк, хіба що тільки поставити квіти на підлогу, а це вже вчорашній день дизайну приміщень. До того ж поставити квіти на підлогу - це некрасиво і незручно. Власник великої підставки для квітів, хоче мати можливість вигідно презентувати свого улюбленця - велика квітка, можливість нормального догляду за квітами, поливу, перестановки великих квітів у зв'язку зі зміною режиму освітлення або якимись іншими причинами, які змушують змінювати розміщення квітів у квартирі. З усіма цими обов'язками і повинна справлятися сучасна велика підставка для квітів, а кована квіткарка великого розміру має ще й виглядати як модна підставка для квітів. Старовинні підставки для квітів великого розміру часто виглядали так, що нагадували специфічні тумбочки або пуфики. Сьогодні така велика підставка для квітів вже б нікого не влаштувала. Тому, коли нас надходить замовлення зробити старовинну підставку для квітів, ми розробляємо дизайн квіткарки з урахуванням сучасних експлуатаційних вимог, а декоративне оформлення квіткарки робимо в стилізованій формі, щоб вона виглядала, як підставка для квітів у стилі під старовину. Стиль під старовину отримав сьогодні широке поширення при оформленні інтер'єрів приміщень, одночасно зросла і значення кольорів в дизайні, тому старовинні підставки для квітів знову стали затребувані тими замовниками, які хочуть розмістити квіти красиво і стильно. Старовинні підставки для квітів і квіткарки під старовину з куванням ви можете побачити в нашому фотоальбомі, на фото підставок для квітів в будинку. Сучасні великі підставки для квітів, можуть бути призначені не тільки для розміщення великих квітів у кімнаті, але і для того, щоб власник колекції квітів міг мати розмістити квіти групою. А як розмістити квіти в квартирі, якщо їх багато? Правильно, для того, щоб розставити кімнатні квіти красиво, домогтися естетичного правильного поєднання кольорів між собою, забезпечити умови для гарного росту квітів, одним із способів буде поставити квіти на таку квіткарку, як велика підставка для квітів у кімнаті. Раніше, ми вже давали опис такого варіанту великий квіткарки, як підставка для квітів стелаж. Можливі й інші варіанти. Наприклад, велика підставка для квітів етажерка, колона, висока підставка для квітів і великі настінні квіткарки. Всі ці конструкції дозволяють виконати розміщення квітів у квартирі, і кожен з них підходить для установки квітів у різних ситуаціях. Ковані великі підставки дозволяють отримати, крім можливості поставити квіти, ще й додаткові декоративні можливості для оформлення інтер'єру кімнати і надання йому незвичайного стилю і за рахунок розміщення кімнатних квітів і за рахунок власного художнього значення кованої підставки для установки кольорів.    Другие статьи о подставках для цветов: • Железные подстаки для цветов
 • Металлические подстаки для цветов
 • Кованые подставки под цветы фото
 • Декоративные подстаки для цветов
 • Кованые полки для цветов
 • Цветы на полках
 • Купить полки для цветов
 • Угловые полки для цветов
 • Деревянные полки для цветов
 • Полки для цветов своими руками
 • Фото полки для цветов
 • Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
  © ЧП Колесник 2010-2011

  Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
  Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

  Рейтинг@Mail.ru