г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 57    тел.: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32    e-mail: olana1@ukr.net
ЧП Колесник - дизайн и изготовление кованых изделий и металлоконструкций в Днепропетровске
|  Главная  |  Новости  |  Металлоконструкции  |  Литература  |  Галерея  |  Контакты  |
ГАЛЕРЕЯ
Ворота и калитки
Лестницы и перила
Козырьки и навесы
Люстры, бра, фонари
Кованая мебель
Каминные аксессуары
Заборы
Решётки на окна
Двери металлические
Цветочницы
Кованые изделия
Беседки и мостики
Доспехи и оружие
СКОРАЯ ПОМОЩЬ
Всем посетителям скидка
Как заказать дверь?
Консультация мастера
Цены на двери
Фильм про двери
Зробити утеплену двері

предыдущее фото  |  следующее фото

Зробити утеплену двері

предыдущее фото  |  следующее фото

    Фото металлических дверей

Зробити утеплену двері

    Зазвичай, якщо ви хочете зробити утеплену металеві двері своїми руками, то самі двері вже у вас є і внести зміни в конструкцію металевих дверей у вас вже немає можливості. Принаймні це складно зробити з готовою дверима, а будь-які зміни самої металевої конструкції зазвичай призводять до погіршення роботи дверей, особливо якщо застосовувати зварювання. Тому бажаючи зробити утеплену металеві двері, доводиться утеплювати те, що маємо, навіть якщо маємо кілька невдалу двері. Особливо це відноситься до старих дверей, поставленим років 10 тому і раніше. Тоді застосовувалися найхимерніші технології виготовлення металевих дверей і ставилися найнесподіваніші експерименти з матеріалами і конструкціями дверей. Але якщо, все ж, двері ще немає і вам тільки належить її виготовити своїми руками або замовити, то в цьому випадку має сенс ближче познайомитися з конструкцією металевих дверей, а можливо і внести в неї деякі зміни або доповнення, спрямовані саме на поліпшення її теплоізолюючих властивостей, а так само мають на меті полегшити утеплення дверей своїми руками. Так що ж у нас з конструкцією утепленій двері, які особливості можна було б врахувати? Важливо розуміти, для того щоб зробити утеплену двері, вам доведеться вийти за рамки самих дверей обов'язково зайнявшись ще й утепленням укосів навколо дверей, особливо внутрішніх укосів в приміщенні. Але про це трохи пізніше. Що стосується безпосередньо самих дверей то тут особливу увагу, для того щоб зробити утеплену двері, треба приділити двом моментам в конструкції металевих дверей, що впливає на утеплення: полотну дверей і її Лутков.

    Вам не вдасться зробити утеплену двері, якщо ви не зможете нормально виконати ущільнення металевих дверей. Для цього використовується гумовий ущільнювач. Невелика тонкість полягає в тому, що після проклейки ущільнювача двері перестануть нормально закриватися. Причина в тому, що замок зазвичай підганяється досить щільно, а ущільнювач розташований в місці прилягання листа металу до лутка збільшує зазор і замок перестає працювати. Нічого страшного, якщо ви хочете зробити утеплену двері, то повинні бути готові до того, що вам доведеться трохи підігнати замок під ущільнювач. Зробити це можна двома способами: або розточити отвір в лутка, куди входять ригеля замку, або сточити самі ригеля на 1 - 2 мм. Природно, що краще розточувати лутка, хоча швидше і простіше шліфануть ригеля - багато хто так і роблять. Сіль питання не в цьому. Для того, щоб зробити утеплену двері своїми руками одного ущільнюючого контуру виявляється недостатньо. Лутка дверей повинна мати таку форму зі сходинкою, щоб можна було наклеїти друге ущільнювач - тоді рух повітря через металеві двері відразу різко зменшиться, а двері стане помітно тепліше.

    Припустимо, ви хочете зробити утеплену двері, але не маєте досвіду чи можливості виготовити самостійно складну Лутков. Або, можливо, у вас вже стоїть двері з Лутков з куточка. Знову нічого страшного. Цей другий контур ущільнення можна зробити інакше. Наприклад, при облицюванні внутрішніх укосів деревом або МДФ ви повинні будете домогтися того, щоб матеріал облицювання укосів повністю і щільно змикався з облицюванням на внутрішній стороні дверей, коли вона знаходиться в закритому стані. А сам стик дозволяє проклеїти там ущільнювач. Найкраще з естетичної точки зору наклеїти ущільнювач на торець дерев'яної панелі прикриває укіс. Одночасно ви і забираєте протяги, і вбиваєте ще одного неприємного зайця: прикриваючи ту частину металевої лутки, яка «заглядає» в приміщення, ви позбудетеся від конденсату на двері. Що теж приємно і важливо.

    Саме полотно дверей заповнюється всередині утеплювачем, цього достатньо, щоб зробити утеплену двері своїми руками. А ось з вибором матеріалу для утеплення дверей є різні думки. Особисто я вважаю, що краще пінопласту нічого немає, а якщо є, то варто нерозумно дорого. Ізовер або мінеральною ватою я б не рекомендував вам користуватися, якщо ви хочете зробити утеплену двері. Якщо у вас є можливість замовити утеплену двері з більшою, ніж зазвичай, товщиною полотна двері, то ви зможете укласти в середину двері і товстіший шар ущільнювача. Надто вже збільшувати товщину полотна двері було б не раціонально по цілому ряду причин і досить дорого, адже доведеться тоді підбирати довгі дорогі секретки для замків. Але до 50 мм довести товщину полотна двері цілком реально і це не спричинить за собою значних витрат, одночасно ви істотно збільшуєте міцність дверей. Зробити утеплену двері своїми руками не можна і без правильного вибору облицювання на внутрішній стороні дверей. Основна ідея тут полягає в застосуванні дерева або МДФ порівняно великої товщини - 16, 20, 22 мм. Чим товще - тим краще, але чим товще облицювання, тим вище і її вартість. З міркувань економії можна обмежитися товщиною МДФ 16 мм. Це теж добре, принаймні, набагато ефективніше, ніж зазвичай застосовуються накладки МДФ 8, 10 мм.

Главная Новости Металлоконструкции Галерея Контакты
© ЧП Колесник 2010-2011

Наш адрес: Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта 57
Телефон по Украине: (063) 796-79-32 или (063) 796-19-32

Рейтинг@Mail.ru